Skocz do zawartości

Battlefield 1943


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jak Wam się podoba nowa mapa latająca?

Ogólnie wszystko fajnie, tylko ciężko złapać wolny samolot... myślałem, że respawn będzie już w powietrzu, a okazało się, że banda ludzi czeka na lotniskowcach i robi się kolejka. Najgorsze jest to, że czekasz na samolot minute, jesteś sam, nagle wpada jakiś koleś i samolot i on go przejmuje :P

Jednym słowem trzeba nieźle walczyć aby w ogóle polatać.

Odnośnik do komentarza
A jak Wam się podoba nowa mapa latająca?

Ogólnie wszystko fajnie, tylko ciężko złapać wolny samolot... myślałem, że respawn będzie już w powietrzu, a okazało się, że banda ludzi czeka na lotniskowcach i robi się kolejka. Najgorsze jest to, że czekasz na samolot minute, jesteś sam, nagle wpada jakiś koleś i samolot i on go przejmuje :P

Jednym słowem trzeba nieźle walczyć aby w ogóle polatać.

 

Co ty za bzdury wypisujesz samolot w tym trybie pojawia sie co kilka sekund...

 

@Miki77

Samolot jest cool wystarczy trochę poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Co ty za bzdury wypisujesz samolot w tym trybie pojawia sie co kilka sekund...

To chyba Ty bzdury wypisujesz, bo sam musiałem czekać czasami ponad minutę na pojawienie się nowego samolotu.

Samolot jest cool wystarczy trochę poćwiczyć.

Wg. mnie nie, bo przez niewygodne sterowanie w TPP, jestem zmuszony używać widoku z kokpitu, w którym to bardzo mało widać.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na XL jestem zarejestrowany na UK. Kupiłem sobie 1600 MP przeznaczone na USA, gdyż zawsze gdy chciałem coś zakupić na Marketplace to używałem mojego 2 konta na USA z silverem. Wpisałem kod, wymieniłem na punkty i po tym gdy chciałem zacząć ściągać BF1943 pojawił się taki komunikat: 'Wybrany element jest dostępny tylko dla użytkowników kont Xbox LIVE Gold. Użytkowników kont Silver zapraszamy ponownie za kilka dni lub zachęcamy do ulepszenia konta do poziomu Gold'.

 

Znaczy, że nie da rady ściągnąć tego mając Silver ? Wiem, że gry mają blokadę, że przez 7 dni po premierze mogą ściągać ją tylko Goldy, potem odblokowują się dla Silverów. Tylko, że ta gra premierę już jakiś czas temu. Proszę o pomoc.

 

E: Może wpisując kod zdrapki na 48h by coś pomogło, choć wtedy się na Golda chyba nie zmienia.

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...