Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda patch 1.02 naprawia problem z trofeami. Online nie można zagrać bo podobno są jakieś prace konserwacyjne :( W związku z tym zabrałem się za singla i co mogę powiedzieć w porównaniu do MW1 praktycznie żadnych zmian oprócz miejscówek. Będąc w niektórych miejscach odnosiłem wrażenie jakbym grał w Resistance 2 - taka sama kolorystyka i miejscówki bałem się, że zaraz wyskoczą Chimery :) Tak samo nie uważam, że platformą na którą tworzoną to grę pierwotnie było PS3. Śmiem twierdzić że jest to klasyczna konwersja z PC/XBOX360. Co zaś tyczy się samej grafiki to wypada blado w porównaniu z KILLZONE 2 i U2. Gra nie jest warta swojej ceny i nie zasługuje na tak wysokie oceny. Szczególnie po problemach z patchami/trofeami ocena to 8.0 i nic więcej. Może jak skończę całego singla to będzie 8.5

Odnośnik do komentarza

Przed momentem kolega napisał mi że na głównej stronie pojawiła się informacja iż wszystko idzie do kasacji.

Nie dowiedziałam się natomiast co idzie do kasacji. Trochę mnie to irytuje bo obawiam się że to źle wróży.

Może ktoś poczytać o co w tym biega ?

 

 

Na forach jest o tym temat, ale zalozony przez jakiegos dzieciaka, wiec raczej tego nie zrobia. Jakby mieli, to by to zrobili wczoraj.

 

"@fourzerotwo: #MW2 PS3 Status: Patch successful. Trophy Unlocks on PS3 now available in Single Player & Spec Ops. Adding more servers to meet MP demand.

7:08 PM November 11 from fourzerotwo"

 

Cytat z Twitter'a

Edytowane przez SZKD
Odnośnik do komentarza

Przed momentem kolega napisał mi że na głównej stronie pojawiła się informacja iż wszystko idzie do kasacji.

Nie dowiedziałam się natomiast co idzie do kasacji. Trochę mnie to irytuje bo obawiam się że to źle wróży.

Może ktoś poczytać o co w tym biega ?

 

 

Na forach jest o tym temat, ale zalozony przez jakiegos dzieciaka, wiec raczej tego nie zrobia. Jakby mieli, to by to zrobili wczoraj.

 

"@fourzerotwo: #MW2 PS3 Status: Patch successful. Trophy Unlocks on PS3 now available in Single Player & Spec Ops. Adding more servers to meet MP demand.

7:08 PM November 11 from fourzerotwo"

 

Cytat z Twitter'a

Wychodziłoby na to, że wyłączyli serwery bo "dodają" nowe. Tak przynajmniej ja tak to interpretuję. Czyżby za dużo graczy na PS3 i ich serwery nie wyrabiały :P

A sam chciałem pograć dzisiaj na MP -_-

Odnośnik do komentarza

w jednej z zaklamanych ofert z znanego swrwisu aukcyjnego znalazlem taki oto wpis

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ ANGIELSKĄ WERSJĘ?

 

Ponieważ wersja polska nie ma homologacji UE co znaczy tyle, iż gra najprawdopodobniej nie będzie kompatybilna z oficjalnymi "skórkami"/nakładkami/DLC. Podobnie mało miejsce w przypadku FALLOUT 3 PL. Wyszły świetne dodatki ale nie dla tych którzy posiadają wersję PL. Smutne ale prawdziwe. Zapraszam!

 

to tak serio? czy poprostu koles chce wiecej zarobic na sprowadzonych z uk grach?

Odnośnik do komentarza

w jednej z zaklamanych ofert z znanego swrwisu aukcyjnego znalazlem taki oto wpis

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ ANGIELSKĄ WERSJĘ?

 

Ponieważ wersja polska nie ma homologacji UE co znaczy tyle, iż gra najprawdopodobniej nie będzie kompatybilna z oficjalnymi "skórkami"/nakładkami/DLC. Podobnie mało miejsce w przypadku FALLOUT 3 PL. Wyszły świetne dodatki ale nie dla tych którzy posiadają wersję PL. Smutne ale prawdziwe. Zapraszam!

 

to tak serio? czy poprostu koles chce wiecej zarobic na sprowadzonych z uk grach?

Cod WaW dzialal z pss a Fallout byl tlumaczony przez Cenege

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...