Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z F3 to prawda. Czyli tutaj tez moze byc podobnie.

Mi patch 1.01 i 1.02 się pobrał więc bardzo wątpliwe że tutaj tak będzie. Jeśli kod produktu jest taki sam na PL i UK wersji to na 100% będzie wszystko działać

(BLES 00690)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

F3 nawet patcha nie pobiera więc nie wiem jaka różnica. F3 jest tak spie.dolony że go tratuje jak zupełnie inną grę. To samo jest z PoP'em PL.

 

BTW:

Angielski MW2: BLES 00683

Polski MW2: BLES 00690

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

BTW:

Angielski MW2: BLES 00683

Polski MW2: BLES 00690

CoD WaW PL też ma inne blesy, a wszystkie DLC też do tej wersji wyszło. Widzę, że wszyscy podpierają się tym sprzedawcą z alledrogo ( to chyba czwarte forum w którym ktoś się tym niepokoi w oparciu o te bardzo wiarygodne źródło), jakby to On był jakimś pracownikiem IW lub LEM'u. :teehee:

 

Btw. Sprawdzałem z 20 minut temu i multi dalej leży.

Odnośnik do komentarza

dzizajs to jakas parodia

wzielem wolne w pracy, zrobilem co mialem zrobic na uni tydzien temu

a yebane IW leci w pale

ze nie ich wina tylko za duzo osob gra mp?

a czego sie niby koorva spodziewali?

 

btw singiel jest nijaki w porownaniu z jedynka

 

tam mielismy solidne political fiction, tu film micheala baya - ruscy spadochroniarze nad waszyngtonem? buahahaha inwazja na usa gdzie kazdy i jego mama maja dostep do broni? science fiction, kiepskie, teksty bohaterow zassysaja " we still got guns so we can kick some ass" price po 5letnim pobycie w wiezieniu jest w zyciowej formie i przy okazji nauczyl sie rosyskich kodow do broni A

 

Odnośnik do komentarza

dla tych co sie martwia czy z mw2pl bedzie to samo co z f3pl niech sobie tym nie zaprzataja glowy. f3 jest wyjatkiem a nie regula "polskie to nie bedzie dzialac" . gdyby to tez byla cenega mozna by sie martwic (pamietam ze z rainbow six vegas na pc zrobili fajny numer ze opoznili premiere by wydac wersje pl a potem nie dzialaly patche i nie mozna bylo sie podlaczyc do nikogo na multi bo mieli nowsza wersje gry).

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

W UK poszlo 1.3 miliona kopii a nie 3 miliony.

 

3 miiony to przewidywana sprzedaz na PS3 po pierwszym tygodniu.

 

Tak czy siak MW2 pobilo wszelakie rekordy, przewidywane 7 milionow kopii sprzedane pierwszego dnia... to tylko pokazuje ze konsole schodza na psy :P Duzo czasu uplynie zanim bedzie podobny hype na cokolwiek innego i zanim cokolwiek zagrozi bedzie w stanie przejac tytul 'najlepszy pierwszy dzien'.

Odnośnik do komentarza

 

Przeszedlemm singla - jest wyjatkowo nijaki. Fabula naciagana i to mocno. Masakra na lotnisku i juz wielkie ojejku i inwazja, niepoprzedzona zadnym infem w grze, nie ma nawet najmniejszego tla dorobionego do tego wydarzenia. Ot zwykla zemsta i to wszycho. Misje niby na poczatku widowiskowe ale jednak w jedynce byly zdecydowanie bardziej klimatyczne. Tutaj jedyne co cieszy to tylko nowe patenty typu skuter, wspinaczka, breach etc ale na dluzsza mete nie powalaja. Masa broni - w czasie singla i tak w zasadzie uzywalem polowy z nich bo reszta byla niepotrzebna / nieadekwatna do sytuacji. Generalnie jak dla mnie rozczarowanie bo singiel istotnie, zapier dala ciagle z akcja bez czasu na odpoczynek ale jakos szczegolnie to nie chce mi sie do niego wracac. Mocno przereklamowany.

 

 

 

Pozdro dla frajerow, ktorzy kupuja gre w wersji PL. Jak to ktos napisal: "ciagl ofiar, moc obalajaca, last stand (ostatni basion wtf xmen3?), ofiara dajace zwyciestwo (biblia?), wykrywacz ruchu zamiast serca... "

Wstyd grac i to czytac podczas gry ;DDD

Odnośnik do komentarza

Pozdro dla frajerow, ktorzy kupuja gre w wersji PL. Jak to ktos napisal: "ciagl ofiar, moc obalajaca, last stand (ostatni basion wtf xmen3?), ofiara dajace zwyciestwo (biblia?), wykrywacz ruchu zamiast serca... "

Wstyd grac i to czytac podczas gry ;DDD

Od razu frajerów? Daruj sobie. Mi np. takie nazwy nie przeszkadzają i nie jest mi wstyd...po prostu kwestia gustu,a ty z frajerami wyjeżdżasz? ...wstyd! :turned: ^_^

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Z racji banana na Xboxie i koniec mojej ery na live przechodze do obozu sony. Tu pytanie. Jak wyglada granie w nowego COD on line przez ps3 ? Headset bezprzewodowy org sony warty kupna ?

 

Online w MW2 jest na tym samym poziomie na obydwu konsolach, a to, ze MS uzywa swoich serwerow, a SONY nie... no coz, trzeba przymknac oko bo online jest darmowy :)

Wczoraj dolorzyli wiecej serwerow na PS3 ,a jutro wychodzi patch poprawiajacy organizowanie party. Co do HS, to jasne, ze warty kupna. Moj mi sie zepsul, ale mialem jeden z pierwszych wypustow, a czesc z tych byla wadliwa i teraz jestem z logitech'iem na USB :)

Odnośnik do komentarza

Z racji banana na Xboxie i koniec mojej ery na live przechodze do obozu sony. Tu pytanie. Jak wyglada granie w nowego COD on line przez ps3 ? Headset bezprzewodowy org sony warty kupna ?

 

dziś dopiero wchodzę w nowego CODa więc co do radości z grania się nie wypowiem. Oryginalny HS Sony jest super - dobra jakość wykonania, dobra jakość dźwięku. Ja osobiście używam akurat HSów Logitecha - tanie i dobre -dźwięk super a mają pałąk (mi osobiście ucho się męczy jak długo używam usznego "wisielca")

 

przy okazji - czy komunikacja głosowa w w nowym CODe działa jak trzeba czy też wyłącza się po paru minutach?

Odnośnik do komentarza

 

 

przy okazji - czy komunikacja głosowa w w nowym CODe działa jak trzeba czy też wyłącza się po paru minutach?

 

 

Komunikacji glosowej narazie nie doswiadczysz, bo tworzenie party jest s(pipi)e do jutra. Mozesz pogadac z calkowicie losowymi ludzmi poki co :)

 

Jakie macie ustawienia killstreakow ?Ostatnio tak sobie myslalem, ze EMP sobie ustawie. Swietna defensywna zabawka :)

Poki co latam z Predator Missile, Heli i Pave Low

Odnośnik do komentarza

 

 

przy okazji - czy komunikacja głosowa w w nowym CODe działa jak trzeba czy też wyłącza się po paru minutach?

 

 

Komunikacji glosowej narazie nie doswiadczysz, bo tworzenie party jest s(pipi)e do jutra. Mozesz pogadac z calkowicie losowymi ludzmi poki co :)

 

Jakie macie ustawienia killstreakow ?Ostatnio tak sobie myslalem, ze EMP sobie ustawie. Swietna defensywna zabawka :)

Poki co latam z Predator Missile, Heli i Pave Low

 

Party dziala,

 

Komunikacja glosowa nie rozlacza sie,

 

gram od 6 h z POL-em

Odnośnik do komentarza

 

 

przy okazji - czy komunikacja głosowa w w nowym CODe działa jak trzeba czy też wyłącza się po paru minutach?

 

 

Komunikacji glosowej narazie nie doswiadczysz, bo tworzenie party jest s(pipi)e do jutra. Mozesz pogadac z calkowicie losowymi ludzmi poki co :)

 

Jakie macie ustawienia killstreakow ?Ostatnio tak sobie myslalem, ze EMP sobie ustawie. Swietna defensywna zabawka :)

Poki co latam z Predator Missile, Heli i Pave Low

 

Party dziala,

 

Komunikacja glosowa nie rozlacza sie,

 

gram od 6 h z POL-em

 

Jak to ? Ja od 3ch dni probuje sie polaczyc z kims z mojej FL i nie moge. Jedyny sposob, to wbic sie do jakiejs gry opcja "Join Session"

Nie wiem, moze mam cos z(pipi)ane

Odnośnik do komentarza

ja sie dzisiaj wkur.wilem mocno w multi. kretynsko rozdzielone druzyny i w mojej najwyzszy level to byl 10, a w przeciwnika... 54, 44 i 38. ((pipi)a oni nic innego nie robia tylko graja i pewnie przed premiera nabili skilla). nie dosc ze map nie znam praktycznie w ogole, to kolesie zdominowali gre. pilnowali respawn tak, ze zrobilo sie pare krokow i dostawalo shoota w glowe... wyszlo zenujaco. ratio mam teraz s(pipi)one i przy 10 kilach jest 30 zgonow. ale mnie to zirytowalo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...