Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

masz 1 fraga mniej,a gra się po to by mieć ich jak najwięcej.,

tylko w deathmatch ktore jest imo najgorszym trybem mw2

 

eee, chromolisz, dowolny chyba gorszy co?.. ja np gram narazie tylko w Dm, lub Hq a to dlatego ze nie znam map, z mw1 pamietam klasyk bylo S&D kiedy to po podlozeniu bomby twoj team sie juz nie odradzał i ta pikawa serca kedy bylo sie ostatnim i bylo wiadomo ze caly team cie obserwuje i albo uslyszysz pochwały albo cie zjadą ;]

 

HC DM daje rade, chociaz przyznams ie bez bicia ze zdarza mi sie zagrać ekspresowy DM [szkoda nie ma ekspersowaego HC DM :/] i wersja normal jest o wiele bardziej akceptowalna niz w mw1 kiedy to seria z ckm nawet nie kladła oponenta, a tu, rzadko trzeba dobijać. Ale co hc to hc, chciaż brakuje mi potwierdzenia o killu, widze tylko ze trafilem, w 90% przypadkow to kill, ale kilka razy sie naciałem.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

siemka mam trzy pytania do obeznanych z online:

 

1. Co to jest to cale akimbo? I jak to zdobyc?

 

2. Czy ma to jakis zwiazek z tym ze niektorzy nosza "ulepszone bronie?"

 

3.I czy ten perk 'jednoosobowa armia' dziala w ten sposob ze tylko raz mozna zmienic klase 'od razu' a pozniej to juz normalnie trzeba czekac do respa? Wszak pisza ze mozna zmienic kiedykolwiek ale w praktyce jest inaczej.

Odnośnik do komentarza

masz 1 fraga mniej,a gra się po to by mieć ich jak najwięcej.,

tylko w deathmatch ktore jest imo najgorszym trybem mw2

 

eee, chromolisz, dowolny chyba gorszy co?.. ja np gram narazie tylko w Dm, lub Hq a to dlatego ze nie znam map, z mw1 pamietam klasyk bylo S&D kiedy to po podlozeniu bomby twoj team sie juz nie odradzał i ta pikawa serca kedy bylo sie ostatnim i bylo wiadomo ze caly team cie obserwuje i albo uslyszysz pochwały albo cie zjadą ;]

 

HC DM daje rade, chociaz przyznams ie bez bicia ze zdarza mi sie zagrać ekspresowy DM [szkoda nie ma ekspersowaego HC DM :/] i wersja normal jest o wiele bardziej akceptowalna niz w mw1 kiedy to seria z ckm nawet nie kladła oponenta, a tu, rzadko trzeba dobijać. Ale co hc to hc, chciaż brakuje mi potwierdzenia o killu, widze tylko ze trafilem, w 90% przypadkow to kill, ale kilka razy sie naciałem.

nie mowilem ze team deathmatch czy free for all deathmatch. oba sa imo tak samo slabe ale to dlatego ze wole gre na zadania niz fragi (dlatego s&d jest moim ulubionym).

 

na hc jest potwierdzenie killa w lewym dolnym rogu ekranu. 

 

 

 

siemka mam trzy pytania do obeznanych z online:

 

1. Co to jest to cale akimbo? I jak to zdobyc?

 

2. Czy ma to jakis zwiazek z tym ze niektorzy nosza "ulepszone bronie?"

 

3.I czy ten perk 'jednoosobowa armia' dziala w ten sposob ze tylko raz mozna zmienic klase 'od razu' a pozniej to juz normalnie trzeba czekac do respa? Wszak pisza ze mozna zmienic kiedykolwiek ale w praktyce jest inaczej.

1. akimbo=dual bronie (na tyle lekkie by sie dalo w 1 lapie nosic wiec pistolety maszynowe, niektore strzelby, pistolety). zdobywa sie roznie w zaleznosci od typu broni. czasem wystarczy zabic 10, czasem z dodatkiem na szybkostrzelnosc etc. wejdz w wyzwania broni i tam poczytaj co sie kiedy odblokowuje

 

 

2. ulepszona bron to po prostu bron z dodatkami. akimbo jest jednym z takich dodatkow

 

3. jesli klasa na ktora zmieniasz ma tez jednoosobowa armie to mozesz zmieniac miedzy nimi caly czas. jesli zmieniasz na klase ktora ma inny perk to wtedy nie masz jednoosobowej armi wiec nie masz jak zmienic. po smierci wraca do normy.

 

 

Odnośnik do komentarza

a ja się pożalę, że od ostatniego update-a nie mogę się praktycznie połączyć online, albo wyszukuje bardzo długo 10-15 min. i dołącza do meczów na strasznych lagach, albo przez 30 min. cisza

przed update-m wszystko grało, łącze 4MB dialog

na forum IW tez potwierdzają, że sa takie problemy

Może spróbuj porty po otwierać ja tak zrobiłem i pomogło mam neo 6mb

 

też mam neo i szlag mnie trafia po updacie z łączeniem z grą.

Gra próbuje połączyć się <50ms <60ms 70 .. i około <100ms się udaje po kilkudziesięciu sekundach.

 

Jakie porty trzeba pootwierać?

Odnośnik do komentarza

A ja moze troche pomarudze znowu o online, byl temat ostatnio o S&D a DM [oba HC]. Nie ulega wątpliwości ze wykonanie zadania z bombą i brak respawnu [ :thumbsup: ] brzmi bardziej sensownie niż bieganie i łapanie "goli" czyli fragów. Żeby nie bylo niedomowien, nie twierdze ze S&D jest lepsze, po prostu brzmi sensowniej, logice nie zaprzeczysz. ALe w praktyce bywa tak ze po kilki s&d włączam dm bo mnie tam troceh mniej krew zalewa.

Ot, taktyka z s&d z jaką sie spotkałem kilka razy. Czas start i juz w ruch poszlu granatniki i wszystkie mozliwe wyrzutnie wyrzutnie, po prostu walą na oślep w kierunku punktu startu przeciwnej drużyny. Fakt niby łatwo ominąc bo wystarczy poczekać kilka sec az barany wystrzelają granatniki tworząc deszcz meteorytów. Genialne.

Dwa, to to, ze potwornie ludzie kampią w tym trybie. Niestety, świadomosc ze za kilka sec nie narodzimy sie ponownie kieruje ludzi w ciemne ku*widołki juz przy punkcie startu. O ile moznaby zrozumiec skampienie przy miejscach do obrony to dziś moj team obwarował sie w miejscu startu z bombą i czekał aż łaskawie drużyna przeciwna przyjdzie i pozwoli sie zabic, a tamci, co logiczne, czekali przy miejscach podłożenia ładunku. Czas sei skonczyl a bohater z bombą nawet tam nie dotarł.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No to campania poszła uprawiać miłość, 1szy raz gralem ambitnie na veteranie. To chyba ,mimo momentów zniecierpliwienia, dobry wybór, bo zamusza choć troche do zachowania ostrożności przy i tak mocno odmóżdżonej rozgrywce. Ponadto zegar nabił ponad 10h gry, czyli na prawdę sporo razy poległem :] ale przynajmniej nie narzekam ze story padło w 6h hehe. A tak na serio to sporo możnaby zarzucić chociażby grafice, ale sobie odpuszcze. Kampania niby dynamicza... właśnie, chyba troche za bardzo, bo albo zaczynamy misje gdzie po przejsciu 3 m rusza na nas cała wieś/miasto, albo dzieje sie tak dopiero po przejsciu 1/3 danej misji. Wszystko sprowadza sie do posłania do piachu setek przeciwników w kazdej misji, wylatujących z kazdej strony w kazdej chwili. Wszedzie dym, wybuchy i deptanie po dywanie z łusek. Ok rozumiem, to przeciez widowiskowa strzelanka.. ale kurna kiedy zmieniają sie tylko scenerie i kazda jest blizniaczo podobna to jest to nuuuudneee! I taka byla dla mnie ta gra, chcialem skonczyc i tyle. Ironiczne, bo przecież tyyyyle sie dzieje. NIe problem tez dopatrzec sie absurdów i bez sensownych motywów. Ot, taka gra dla amerykanów, niech to mowi samo za siebie.

 

 

Zgadzam się w 100 %.

Odnośnik do komentarza

A ja moze troche pomarudze znowu o online, byl temat ostatnio o S&D a DM [oba HC]. Nie ulega wątpliwości ze wykonanie zadania z bombą i brak respawnu [ :thumbsup: ] brzmi bardziej sensownie niż bieganie i łapanie "goli" czyli fragów. Żeby nie bylo niedomowien, nie twierdze ze S&D jest lepsze, po prostu brzmi sensowniej, logice nie zaprzeczysz. ALe w praktyce bywa tak ze po kilki s&d włączam dm bo mnie tam troceh mniej krew zalewa.

Ot, taktyka z s&d z jaką sie spotkałem kilka razy. Czas start i juz w ruch poszlu granatniki i wszystkie mozliwe wyrzutnie wyrzutnie, po prostu walą na oślep w kierunku punktu startu przeciwnej drużyny. Fakt niby łatwo ominąc bo wystarczy poczekać kilka sec az barany wystrzelają granatniki tworząc deszcz meteorytów. Genialne.

Dwa, to to, ze potwornie ludzie kampią w tym trybie. Niestety, świadomosc ze za kilka sec nie narodzimy sie ponownie kieruje ludzi w ciemne ku*widołki juz przy punkcie startu. O ile moznaby zrozumiec skampienie przy miejscach do obrony to dziś moj team obwarował sie w miejscu startu z bombą i czekał aż łaskawie drużyna przeciwna przyjdzie i pozwoli sie zabic, a tamci, co logiczne, czekali przy miejscach podłożenia ładunku. Czas sei skonczyl a bohater z bombą nawet tam nie dotarł.

Do kogo masz pretensje, jak grasz z imbecylami z różnych zakątków świata na publiku to co się dziwisz, dlaczego nie grasz ze znajomymi z listy, zebrać 6 ludzi to nie kłopot, gra robi się od razu przyjemniejsza i nie ma takich dziwnych akcji jak opisałeś.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Nie każdy ma wśród znajmoych 6 osób co grają w COD4 MW2 :P

 

dokłądnie, z moich znajomych 1 ma PS3 ale podobnie jak ja nie gra tak duzo [ja obecnie mam urlop wiec to co innego :biggrin: ]. To chyba bede musial popszukac kolegów:) Wczoraj wszedlem przypadkiem do lobby jakis polaków [reakcja na moje wejscie]:

-o widziałeś? jakiś polak był.

- nie, gdzie?

- humanno, polską flage miał

- nie widziałem,

- był humanno, polak

- dzieciak jakiś

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...