Skocz do zawartości

Ankieta - EP Czytelnikow 2009 - DATA


Która data najbardziej Ci odpowiada ?  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Weekendy:

    • 18.07 - 19.07
      34
    • 25.07 - 26.07
      17
    • 1.08 - 2.08
      24
    • 8.08 - 9.08
      18
    • 22.08 - 23.08
      20
    • 29.08 - 30.08
      29


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie wiem czy dojedziecie czy nie :). Damian_v na pewno bedzie a reszta ... to zalezy czym chcecie mnie przekupic :PPP

a co byś chciał?

mam na zbyciu: zardzewiały rower Jubilat 2, marudzącego Bawoła i 1001 pomysłów na robienie trzody (testowane)

No widzę że jak paru "starych dziadów" jedzie to i ja się zjawię z żoną i małą :) Coby tylko miały gdzie spokojnie przeczekać te pijackie orgie zniszczeń w ośrodku :)

Jak chcecie przyjechać z dzieciakiem to będzie ostro. Jak wiadomo trzeba skupić na nim uwagę, ale spokojnie, sami odpowiedzialni jadą....

powiedziałem to? słyszeli mnie?

1.08 - 2.08 odpada dla wielu osób z forum'a, gdyż jeden taki dostanie wyrok dożywocia, reszta wraz z nim będzie ostro balować do białego rana.

Ktoś z forum? Ten co wisi 30zł? :)

Już oddał, bo się policji przestraszył.

A dożywocie to mnie dotyczy. Ale sam chciałem, podobno.

 

Odnośnik do komentarza
No widzę że jak paru "starych dziadów" jedzie to i ja się zjawię z żoną i małą :) Coby tylko miały gdzie spokojnie przeczekać te pijackie orgie zniszczeń w ośrodku :)

Jak chcecie przyjechać z dzieciakiem to będzie ostro. Jak wiadomo trzeba skupić na nim uwagę, ale spokojnie, sami odpowiedzialni jadą....

powiedziałem to? słyszeli mnie?

 

No cóż zrobić, takie życie...

A jak jadą tacy odpowiedzialni, jak na EP5 to faktycznie nie mam się o co martwić ;P

 

1.08 - 2.08 odpada dla wielu osób z forum'a, gdyż jeden taki dostanie wyrok dożywocia, reszta wraz z nim będzie ostro balować do białego rana.

Ktoś z forum? Ten co wisi 30zł? :)

Już oddał, bo się policji przestraszył.

A dożywocie to mnie dotyczy. Ale sam chciałem, podobno.

 

A nie chciał?? To my się na imprezę wpraszamy, a co! To już druga - forumowa :]

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza

OT

Chcę 2 kawalerskie (mam przyzwolenie na striptizerki - "tylko łapy przy sobie"), ale ślub (bo wesela nie chcemy) będzie przed EP.

EOT

 

Tak czy siak nie zmieni to faktu, że na EP trzeba będzie sobie trochę poszaleć (bez strat materialnych ofkorz tylko w ludziach).

Zapewne Bawół się schleje szybciutko, więc trzeba brać aparaty co by do pudelka wysłać.

Zresztą jak wpadnie ekipa ze średnią wieku 28-30+ to i tak dzieciaki będą czuć rispekta i będzie można legalnie się zeszmacić

Odnośnik do komentarza
Zapewne Bawół się schleje szybciutko, więc trzeba brać aparaty co by do pudelka wysłać.

 

Nie ma sprawy, ja się bez aparatu raczej nie ruszam. Za fotoreporterkę mogę robić ^^

Ostatnio i tak mam jakiś wstręt do %

 

Zresztą jak wpadnie ekipa ze średnią wieku 28-30+ to i tak dzieciaki będą czuć rispekta i będzie można legalnie się zeszmacić

 

Wierzysz w to? Raczej nie będą na Was zwracać uwagi, bo po co z wapniakami się zadawać... Za Oliwką będą latać, haha :P W końcu już się zabijają o jej kobiece względy. To na żywo będą podchody robić.

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza
Za Oliwką będą latać, haha :P W końcu już się zabijają o jej kobiece względy. To na żywo będą podchody robić.

I za Lain... ale to tylko ja.

 

ja już sie z Lain sie ugadałem. Spóźniłeś sie Cris ;)

 

ja przyjezdzam juz zaobraczkowany wiec sobie popatrze

 

beędziesz? :

 

1. sam z obrączką,

2. sam bez obrączki,

3. z obrączką i dyktatorem z boku,

 

wybierz odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Wierzysz w to? Raczej nie będą na Was zwracać uwagi, bo po co z wapniakami się zadawać... Za Oliwką będą latać, haha :P W końcu już się zabijają o jej kobiece względy. To na żywo będą podchody robić.

 

To się wapniaki wypną na młodzież i tyle hehe ;)

 

Już ja widzę podchody tych zakompleksionych, pryszczatych małolatów ;) "eee, przepraszam Panią, Pani Oliwka? To ja, z forum... znaczy Soniak... tak, ten od dresików i pistoletu na... ekhm... możemy pokonwersować?" :P

Odnośnik do komentarza

I co niektórzy pieniacze mogą w papkę zarobić od starszyzny za fafikowanie na forum khehe

 

I wierzcie mi lub nie, ale na większości imprez na których bywam z bawołem robimy taką porutę, że nie da się nas nie zauważyć hehe

Ten jak się schleje to drze japę, ja się zabawiam w ekshibicjonistę i zaczepiam większych od siebie (mimo wieeeeelu nauczek)

 

Oficjalnie będziemy grzeczni oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Przyjaciele...Nie dzielcie skóry na niedżwiedziu....Jestem pełen nadziei że EP vol.6 się odbędzie, ale na razie mamy wyznaczony termin i województwo-to trochę za mało,hę? Jako-nomen omen-niewierny Tomasz, wstrzymałbym się z entuzjazmem i planami zgonu pośród konsol i kabelków :) . BTW ,jakieś konkretne info na temat lokalizacji zlotu?

Odnośnik do komentarza
Przyjaciele...Nie dzielcie skóry na niedżwiedziu....Jestem pełen nadziei że EP vol.6 się odbędzie, ale na razie mamy wyznaczony termin i województwo-to trochę za mało,hę? Jako-nomen omen-niewierny Tomasz, wstrzymałbym się z entuzjazmem i planami zgonu pośród konsol i kabelków :) . BTW ,jakieś konkretne info na temat lokalizacji zlotu?

 

nie wiem czy zauważyłeś jest to najwieksza akcja organizowania kolejnego EP w przeciągu 3 lat. Pare osob jak ja lain, Lucek przyczyniło sie w jakimś stopniu do tego by coś ruszyło. A ruszyło wiele bo z inicjatywy początkowej userów forum a nie samych zgredów. czekali na nasz ruch i jak widać coś juz jest.

 

Mi takie namiary wystarczą. Czego chcesz więcej? planu zajęć ? ;) Najwyżej wbijemy do lejn na chatę spać XD ZAMAWIAM WYRO!

 

wyro już było zamówione na początku lutego. Sam nie wiem jak to lain nie mogła ci tego powiedzieć :huh: , Heh

Odnośnik do komentarza
Mi takie namiary wystarczą. Czego chcesz więcej? planu zajęć ? ;) Najwyżej wbijemy do lejn na chatę spać XD ZAMAWIAM WYRO!

 

wyro już było zamówione na początku lutego. Sam nie wiem jak to lain nie mogła ci tego powiedzieć :huh: , Heh

 

ale.. :(

 

 

dostanę kocyk chociaż?

 

BTW. Rozumiem że główną atrakcją będzie picie i wycie ale macie na oku już jakiś ośrodek [dla umysłowo chorych ;) ] czy cuś w ten design?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...