Skocz do zawartości

Ankieta - EP Czytelnikow 2009 - DATA


Która data najbardziej Ci odpowiada ?  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Weekendy:

    • 18.07 - 19.07
      34
    • 25.07 - 26.07
      17
    • 1.08 - 2.08
      24
    • 8.08 - 9.08
      18
    • 22.08 - 23.08
      20
    • 29.08 - 30.08
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Oni tam mają wyje.bane co ludzie u nich robią - byłem tam na trzech 18stkach, w tym swojej i robiłem tam imprezę na zakończenie liceum. ^^

 

Chociaż porównywanie nawet najhuczniejszych 18stek z EP nie jest zbytnio na miejscu. ;)

http://www.wawrzkowizna.com.pl/cennik.html

 

Rzekłbym "Ekskluzywnie" ;)

 

I dojazd jest niestety bardzo słaby.

I ja tam byłem...Wódkę i piwo piłem.

3 lata temu. I przyznaję-miejscówka za(pipi)ista. Ceny konkretne, ale koszt wynajmu domków rozejdzie się po kościach.

Odnośnik do komentarza
Są dwa fajne ośrodki za Bełchatowem - Wawrzkowizna i drugi, którego nie znam nazwy. Drogo tam jest, ale warunki są full wypas. Swego czasu do Wawrzki politycy na panienki przyjeżdżali. :rolleyes:

 

Czytasz mi w myślach. Myślałam o tym samym, ale jeszcze jeden jest w Bełchatowie. : ) Przejadę się tam w piątek i wypytam.

Odnośnik do komentarza

No to jeżeli redakcja PE całkowicie odetnie się od tego projektu, to z ekstrim party robi się zlot forumowy, na którym frekwencja wyniesie w porywach pewno ~ 20-30 sztuk mięsa, więc automatycznie jest wieksze pole manewru, jeśli chodzi o wybó miejscówki.

 

Ja się póki co nie deklaruję, ale akurat mi dużo bardziej odpowiada formuła takiego zjazdu forumowych sław w środku leśnej głuszy, niż ni to zlot, ni to impreza w jakiejś snobistycznej bananowej tańcbudzie w warszawce. Dlatego mam nadzieję, że projekt mimo wszystko doczeka się realizacji :)

Odnośnik do komentarza

Keymaker, ogarnij się , ok ? O.o

 

Sami dobrze wiemy co robimy, ja nie przesiaduje na necie 24h/dobe - ciepło jest i impreza trwa non stop - nie będę co 5 minut pisać czy mamy coś nowego albo upewniać, że nasza impreza się odbędzie. Ciesz się, że znajduję czas i myślę nad tym jak to zorganizować. Potraficie tylko narzekać. Mam jeszcze dużo czasu - w przeciwieństwie do EP oficjalnego - nie trzeba tak się z naszym EP angażować, bo w końcu to od Was też zależy jak będzie. My tylko łatwimy miejscówkę. : ] Elo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...