Skocz do zawartości

Ankieta - EP Czytelnikow 2009 - DATA


Która data najbardziej Ci odpowiada ?  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Weekendy:

    • 18.07 - 19.07
      34
    • 25.07 - 26.07
      17
    • 1.08 - 2.08
      24
    • 8.08 - 9.08
      18
    • 22.08 - 23.08
      20
    • 29.08 - 30.08
      29


Rekomendowane odpowiedzi

OT

Chcę 2 kawalerskie (mam przyzwolenie na striptizerki - "tylko łapy przy sobie"), ale ślub (bo wesela nie chcemy) będzie przed EP.

EOT

 

Tak czy siak nie zmieni to faktu, że na EP trzeba będzie sobie trochę poszaleć (bez strat materialnych ofkorz tylko w ludziach).

Zapewne Bawół się schleje szybciutko, więc trzeba brać aparaty co by do pudelka wysłać.

Zresztą jak wpadnie ekipa ze średnią wieku 28-30+ to i tak dzieciaki będą czuć rispekta i będzie można legalnie się zeszmacić

 

jak bede w ekipie to zabiore ze sobą ze 3 aparaty ;DD

 

zapowiada się sroga 'zabawa' na EP ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Przegłosowaliśmy, że nie bierzemy małej na EP - zostanie z teściami. Będziemy mogli złoić się wspólnie z żonką ;P

 

Ale przyklad dajecie przyszlym generacjom :P

No właśnie dobry Szel - nie zobaczy jak rodzice chleją na spotkaniu konsolomaniaków. Nie będzie kojarzyć grania z piciem. W końcu sama na takie pojedzie za lat powiedzmy 18 :)

Odnośnik do komentarza
Ankieta zakończy się 16stego marca. W tym przypadku, nie patrzymy na posty, liczą się wyniki ankiety. ;]

Weekendu 15.08-16.08 nie zaznaczałam ze względu na święto, a co się z tym wiąże - kiepskie dojazdy.

 

Z góry dzięki za głosy.

 

Koval, a mamy już chyba 27 marca więc... :)

 

Mialem bardziej na mysli mlodszych uczestnikow EP ale okej ;D

 

Tym bardziej niech się uczą :) My tam grac na EP nie jedziemy :)

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza

dla przypomnienia

 

Oglaszam wszem i wobec, ze ankieta zostala zakonczona, a EP6 odbedzie sie 18-19.07 w wojewodztwie lodzkim, co zostalo wczesniej ustalone :) Dalsze ankiety dot. konkretnych placowek pojawia sie wkrotce, na razie dogrywamy szczegoly. Czesc i czolem, kluski z rosolem.

 

Odnośnik do komentarza
Ankieta zakończy się 16stego marca. W tym przypadku, nie patrzymy na posty, liczą się wyniki ankiety. ;]

Weekendu 15.08-16.08 nie zaznaczałam ze względu na święto, a co się z tym wiąże - kiepskie dojazdy.

 

Z góry dzięki za głosy.

 

Koval, a mamy już chyba 27 marca więc... :)

 

 

A rzeczywiście ;p Jednak lipiec.. no nic postaram się zjawić

 

edit:

 

dzięki Lucjan z info :)

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Niedługo poznamy datę Xbox Fun Day, ale raczej nie powinno kolidować ;]

 

A z tym ośrodkiem to niezły rodzyn - byłem tam na zielonej szkole w gimnazjum. Kilka osób dopadło zatrucie pokarmowe :lol: Do tego ściany reagują na lekkie uderzenia.

 

Jak nie będę miał w tym czasie operacji, wpadam na 100 %. Pakuję do samochodu kilku kumpli kąsolomaniakuf, do bagażnika sprzęt do RB, może telewizor i ogień !

Odnośnik do komentarza
Niedługo poznamy datę Xbox Fun Day, ale raczej nie powinno kolidować ;]

 

A z tym ośrodkiem to niezły rodzyn - byłem tam na zielonej szkole w gimnazjum. Kilka osób dopadło zatrucie pokarmowe :lol: Do tego ściany reagują na lekkie uderzenia.

 

Jak nie będę miał w tym czasie operacji, wpadam na 100 %. Pakuję do samochodu kilku kumpli kąsolomaniakuf, do bagażnika sprzęt do RB, może telewizor i ogień !

 

 

Jaka jest dokładna miejscówka EP6 ? Jaki ośrodek ?

 

RB fptyę, na funday'u '08 wymiatałeś xD

Odnośnik do komentarza
Niedługo poznamy datę Xbox Fun Day, ale raczej nie powinno kolidować ;]

 

A z tym ośrodkiem to niezły rodzyn - byłem tam na zielonej szkole w gimnazjum. Kilka osób dopadło zatrucie pokarmowe :lol: Do tego ściany reagują na lekkie uderzenia.

 

Jak nie będę miał w tym czasie operacji, wpadam na 100 %. Pakuję do samochodu kilku kumpli kąsolomaniakuf, do bagażnika sprzęt do RB, może telewizor i ogień !

 

 

Jaka jest dokładna miejscówka EP6 ? Jaki ośrodek ?

 

RB fptyę, na funday'u '08 wymiatałeś xD

 

na oku jest ośrodek dresso w sulejowie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...