Skocz do zawartości

Ankieta - EP Czytelnikow 2009 - DATA


Która data najbardziej Ci odpowiada ?  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Weekendy:

    • 18.07 - 19.07
      34
    • 25.07 - 26.07
      17
    • 1.08 - 2.08
      24
    • 8.08 - 9.08
      18
    • 22.08 - 23.08
      20
    • 29.08 - 30.08
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Łohoo, ośrodek Dresso jest w pewnych kręgach legendarny, zwłaszcza po zlocie Residenta, na którym co niektórzy za bardzo wczuli się w noszone mundury, budząc ludzi po nocach i pytając, kto posmarował psa farbą do golenia.

 

Straszny syf tam jest, grzyb pod prysznicem i niezmieniana pościel. Czyli nadaje się doskonale.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że redakcja wspomni o tym zlocie wstępnie w najnowszym PSXE, bo to już trzeba zacząć nakręcać od strony redakcji.

 

Ośrodek "Dresso" uważam za idealny - sala telewizyjna, świetlica, brodzik ze zjeżdżalnią ( :idea: ) - high life pełną gębą. Z tego co pamiętam, to jest on obok drogi do miasteczka, które jest niedaleko od ośrodka, także supply point mamy pod ręką praktycznie.

 

Szansa na pojawienie się mojej osoby na tym zlocie zwiększyła się ostatnio, bo już wiem kiedy będę miał operację. O ile nie umrę na stole podczas proktokolektomii odtwórczej (1% szansy) i nie będzie powikłań pooperacyjnych - pojawię się na pewno. Życzcie mi śmierci, bo inaczej będzie srogo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że redakcja wspomni o tym zlocie wstępnie w najnowszym PSXE, bo to już trzeba zacząć nakręcać od strony redakcji.

 

Ośrodek "Dresso" uważam za idealny - sala telewizyjna, świetlica, brodzik ze zjeżdżalnią ( :idea: ) - high life pełną gębą. Z tego co pamiętam, to jest on obok drogi do miasteczka, które jest niedaleko od ośrodka, także supply point mamy pod ręką praktycznie.

 

Szansa na pojawienie się mojej osoby na tym zlocie zwiększyła się ostatnio, bo już wiem kiedy będę miał operację. O ile nie umrę na stole podczas proktokolektomii odtwórczej (1% szansy) i nie będzie powikłań pooperacyjnych - pojawię się na pewno. Życzcie mi śmierci, bo inaczej będzie srogo :twisted:

jak cos pojdzie nie tak, EP6 bedzie nazwane twoim imieniem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oni tam mają wyje.bane co ludzie u nich robią - byłem tam na trzech 18stkach, w tym swojej i robiłem tam imprezę na zakończenie liceum. ^^

 

Chociaż porównywanie nawet najhuczniejszych 18stek z EP nie jest zbytnio na miejscu. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...