Skocz do zawartości

PE i net


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam uważam że E-Magazyn o konsolach to świetna rzecz.

Gdyby istniał E-PSX Extreme nie w formie pdfa, tylko normalnej strony internetowej z filmikami, galerią zdjęć, reckami, opisami, zapowiedziami, listami, hyde parkiem i szarą strefą to mógłbym za niego płacić ok 10zł na 1 miesiąc. (Oczywiście zamiast tradycyjnego PE)

Mi poprostu bardziej odpowiada przeglądanie i wyszukiwanie informacji w necie, niż w gazetkach.

Teraz gdy % ludzi z dostępem do internetu jest wysoki warto o tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Mam przed soba najswiezsze wyniki sprzedazy PE i powiem jedno.. jest dobrze.

Chcemy je znać ... da radę ? + jaki jest nakład PE.

Jeśli to tajemnica zawodowa to ok.

 

 

W pewnym momencie zapewne powstanie oficjalne internetowe przedluzenie magazynu. O tym jednak na pewno dowiecie sie oficjalnie w magazynie i na forum.

 

Wreszcie strona www. Bo ta dzisiejsza jest..... nie dzisiejsza ;]

Odnośnik do komentarza
ale na to jest sposob - albo olac gazete i zrobic portal , albo zrobic taki portal zeby był "PE deluxe" znajdowaly by sie na nim rzeczy ktorych nie moze byc w gazecie czyli najwazniejsze - filmiki!, wiecej screenow, recenzje wideo, NOWE newsy itp (a nie 3 tygodniowe)

 

według mnie strona PE zamiast gazety mogłaby szybko upaść. Na rynku prasowym jest mała konkurencja, a net? stron o grach jest setki, zwłaszcza jak ogarnia angielski, to ma szeroki dostęp do zagranicznych serwisów.

 

nie chcę być złym prorokiem, ale imo nie jest wcale tak dobrze jak Fenix mówi. No i coraz dotkliwszy jest problem newsów, może 6 lat temu jeszcze starczyłyby newsy z parotygodniowym obsuwem, ale gdybym nadal interesował się rynkiem gier, to nowe wiadomości brałbym z neta, a nie czekał, aż pojawi się coś w gazecie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam przed soba najswiezsze wyniki sprzedazy PE i powiem jedno.. jest dobrze.

Chcemy je znać ... da radę ? + jaki jest nakład PE.

Jeśli to tajemnica zawodowa to ok.

 

Mamy wiekszy naklad niz brytyjski Edge :P. To tak nawiazujac do newsa z ostatnich dni.

 

 

W pewnym momencie zapewne powstanie oficjalne internetowe przedluzenie magazynu. O tym jednak na pewno dowiecie sie oficjalnie w magazynie i na forum.

 

Wreszcie strona www. Bo ta dzisiejsza jest..... nie dzisiejsza ;]

 

Zakladajac, ze takowa by powstala to co bys na niej chcial zobaczyc?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
nie chcę być złym prorokiem, ale imo nie jest wcale tak dobrze jak Fenix mówi. No i coraz dotkliwszy jest problem newsów, może 6 lat temu jeszcze starczyłyby newsy z parotygodniowym obsuwem, ale gdybym nadal interesował się rynkiem gier, to nowe wiadomości brałbym z neta, a nie czekał, aż pojawi się coś w gazecie.

 

Badz dobrym prorokiem i uwierz :). Jak na aktualne warunki czyli znaczny wzrost znaczenia internetu jest dobrze. Aktualnie jednak dostanie sie po rowno wszystkim. Papier, e-media i tv ucierpia przez ograniczenia budzetow reklamowych. Sprawdzcie aktualny numer PE pod tym katem. Sa media, ktorych model biznesowy opiera sie praktycznie w calosci na tych wplywach. Dla nich moge napisac: udanej gimnastyki.

W przypadku PE tak jak napisalem.. jest dobrze.

 

[dla przejzystosci temat wydzielam]

 

Odnośnik do komentarza
ale na to jest sposob - albo olac gazete i zrobic portal , albo zrobic taki portal zeby był "PE deluxe" znajdowaly by sie na nim rzeczy ktorych nie moze byc w gazecie czyli najwazniejsze - filmiki!, wiecej screenow, recenzje wideo, NOWE newsy itp (a nie 3 tygodniowe)

 

według mnie strona PE zamiast gazety mogłaby szybko upaść. Na rynku prasowym jest mała konkurencja, a net? stron o grach jest setki, zwłaszcza jak ogarnia angielski, to ma szeroki dostęp do zagranicznych serwisów.

 

nie chcę być złym prorokiem, ale imo nie jest wcale tak dobrze jak Fenix mówi. No i coraz dotkliwszy jest problem newsów, może 6 lat temu jeszcze starczyłyby newsy z parotygodniowym obsuwem, ale gdybym nadal interesował się rynkiem gier, to nowe wiadomości brałbym z neta, a nie czekał, aż pojawi się coś w gazecie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

CDA ma gdzieś ze 150 000, w 2002 bodajże z 200 000 tego było. PE wątpię, by sprzedawało się lepiej od CDA (chyba nie ma wątpliwości, z całym szacunkiem!), pewnie coś koło 50 000-80 000 egzemplarzy pewnie :).

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że to oczywiste, ale wytłumaczę.

 

Konsol w Polsce jest o wiele mniej, niż PC, co automatycznie zawęża grupę odbiorców + CDA jest grubą broszurą dołączaną do podwójnej płyty DVD napchanej grami i innym szmelcem, dla którego kupuje się ten miesięcznik. PE takich bajerów nie ma i traci przez to kolejnych "czytelników".

Odnośnik do komentarza

IMO nakład PE ok 100k

 

Nie ma to jednak znaczenia, skoro Fenix pisze, że jest dobrze to jest to jedyne co mnie interesuje.

 

Padło pytanie co bym chciał zobaczyć na portalu PE?

 

- Wywiady z osobistościami

- Podcasty audio rekatorów

- Zapowiedzi

- możliwość zakupu archiwalnych numerów w formie pdf (np z 3 miesięczna obsuwą, co by wersji papierowej nie dobijać)

- blogi i felietony

- poradniki

- konkursy

 

Tylko tyle i aż tyle.

 

Mnie się najbardziej podoba to, że redakcja trzyma stały kontakt z userami i nie boi się wdawać w dyskusję, widac, że mamy do czynieniami z graczami, a nie botami piszącymi poradniki do Napisz do Kasi z brawo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

IMO nakład PE ok 100k

 

Nie ma to jednak znaczenia, skoro Fenix pisze, że jest dobrze to jest to jedyne co mnie interesuje.

 

Padło pytanie co bym chciał zobaczyć na portalu PE?

 

Proste. To czego nie zobaczysz w magazynie. Wiecej recek, newsów i jak sam pisałes wywidów których brakuje już od hoho

Edytowane przez genetyk@
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nooo... lepsze poradniki niż te co ostatnio widziałam w PE.

Chociaż lepiej mi się gra z gazetką na kolanach niż z nosem w monitorze jak już naprawdę nie mogę czegoś przejść ;P

 

mam już dość ciągnięcia laptopa do kibla - dlatego przy klopie papierowe PE króluje :D stay printed!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...