Skocz do zawartości

Lost Planet 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Co mogę powiedzieć po trailerze to, że widać bardzo dobrą grafikę, a co najlepsze to gra mechaniką przypomina teraz Gears of War O_o Jedynka na początku mi się podobała, ale ostatecznie stwierdziłem, że gameplay był bardzo płytki przez co gra masakrycznie traciła na uroku. To co mi się nie podoba w trailerze to fakt, że znowu chyba będzie masa bosów, nienawidzę tego w grach, dostajesz gigantycznego przeciwnika i musisz skakać, turlać, dreptać itp. jak p******y, rozumiem 2ch takich przeciwników na grę, ale to co jest w LP to przegięcie pały, każda plansza kończy się jakimś dziadostwem co zupełnie nie miało sensu, najlepiej było w GoW1 w trakcie gry jeden-dwaj pseudo bossowie i na końcu jeden faktyczny boss. Jak w LP2 znowu będą szli tą ścieżką to kupię grę tylko jak będzie można tak jak w collonies edition przechodzić sobie z mapki do mapki bez rżnięcia bossów. Jak dodadzą tryby do gry na jednej konsoli z botami to już w ogóle masakra :-)

Odnośnik do komentarza
A masz jeszcze LP? Chętnie bym skończył jedynke i złożył pre-order na dwójeczke.

Grają ludzie jeszcze w jedynkę?

 

W jedyneczkę gra wciąż składzik polaków, ja od jakiegos czasu trochę odpuściłem, ale gram od czasu do czasu.Jeśli chcesz pogarć z Polakami to zapraszam codziennie - BRONX44, OBI PL, pridem, carlhard, Redbull2403 - zgłaszaj się do tych ludzi.

 

 

Gooralesko - mówisz, że grałeś dużo w multi w LP, ja grałem jakis rok multi tylko w tej grze i nigdy Cię nie spotkałem;)Zapraszam do zagrania ze mną i innymi wyżej wymienionymi Polakami.

Odnośnik do komentarza

Dużo grania w multi, na moje chęci, to jakiś miesiąc-dwa dopóki mi się nie znudziło ;) Ja jestem chłopak antymulti. Nie lubię grać z innymi ale LP mnie zauroczyło i sprawiło, że zacząłem wtedy regularnie grać online. A to już sukces duży.

 

Fisiu - nie mam. Sprzedałem bo od jakichś kilku miechów się kurzyła na półce ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Cethu: Nic specjalnego nie straciłeś, w LP przeciwnicy są głupi jak but, nawala się do nich jak do słupków w pewnych momentach nadrabiają to poprostu liczbowo jedyne wyzwanie to boss na końcu każdej planszy.

Odnośnik do komentarza

Mnie osobiście w singlu nie zauroczyła ta gra (może oprócz bossów, którzy wygladali konkretnie), ale w multi już bardzo mnie zauroczyła.Gra jest maksymalnie skillowa (dużo bardziej niż Halo3 i Call of Duty 4/5 razem wzięte), tu nie ma żadnego autoaima, nawet minimalnego - tu celuje się ''na milimetry'' i pewnie dlatego niewiele osób po nia sięga w multi, wybierając dużo bardziej przystępne tytuły.Dla mnie najlepsze multi na tą generację.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie tylko na chwilę obecną, dzisiaj potwierdzono, że to będzie exclusive na X360: http://www.strategyinformer.com/news/3520/...ive-to-xbox-360

 

Moim zdaniem nieczyste zagranie, jak jedynka była na PS3 to dwójka też powinna się na tej platformie pojawić.

 

Graficznie prezentuje się przepięknie, mam tylko nadzieję, że przeciwnicy będą inteligentniejsi i będzie rozbudowany tryb do gry z botami.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Właśnie, że nie, napisano: "Capcom confirmed the development of Lost Planet 2 this morning, revealing that it's to be an exclusive for the Xbox 360. "

 

Po słowiańsku: Tego ranka Capcom potwierdził pracę nad Lost Planet 2, ujawniając, że będzie to exclusive na X360".

Odnośnik do komentarza

Ty sobie wierz w to, co oni tam napisali. Ja wolę treść informacji prasowej:

London — February 25, 2009 „o Capcom®, a leading worldwide developer and publisher of video games, today announced that Lost Planet® 2 is being developed for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft®, following an exclusive announcement on Xbox LIVE that happened Monday, February 23. Lost Planet®: Extreme Condition, the landmark third-person shooter that debuted on Xbox 360, went on to sell over 2.2 million units worldwide after its release. This next riveting instalment will offer deeper insight into the world of E.D.N III and the uncertain fate of future mankind.

 

Widzisz coś o ekskluzywności? Na razie po prostu zapowiadają tylko wersję dla Xboksa 360, co wcale nie oznacza wyłączności. Śledziłeś losy Assassin's Creed? Sytuacja może być bardzo podobna.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...