Skocz do zawartości

Lost Planet 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość donsterydo

Jak tak sobie przeglądałem listę preorderów w USA to doszedłem do wniosku, że Capcom przeklnie dzień w którym postanowił o wypuszczeniu serii także na PS3, na jedynce niewiele zyskali, a przez tę decyzję mimo tego, że Lost Planet 2 zapowiada się na dużo lepszą grę to zaliczy ogromnego flopa komercyjnego właśnie przez odejście od ekskluzywności.

 

Lost Planet na X360 zaliczyło w USA bardzo dobry start na poziomie 250 tys., za to dwójka nie osiągnie tego poziomu nawet na obu platformach razem wziętych, na dzień dzisiejszy nie ma chyba nawet więcej niż 40 tys. preorderów na obu konsolach.

 

A tu macie nowy materiał, który kopie tyłek :-)

 

http://betaplayer.dailymotion.com/video/xc0pxt_lost-planet-2-treasure-borrachos-mo_videogames

Edytowane przez donsterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

MAM i gram!! Lost Planet 2 Multiplayer - Mapa "Turbulent Jungle" ale opisywac mi sie nie chce bo i sie nie da. Gra po prostu wymiata pod kazdym wzgledem, grafika na najwyższym poziomie a grywalnosc.... po prostu miód!! To absolutnie nieobiektywna ocena bo najwiekszego maniaka serji Lost Planet ale nawet obiektywnie patrzac i sluchajac opinii ludzi to gra wymiata... tyle ze wymaga umiejetnosci w multi i to sporych :) pozdro i mykam grac...! Fozra Capcom

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

MAM i gram!! Lost Planet 2 Multiplayer - Mapa "Turbulent Jungle" ale opisywac mi sie nie chce bo i sie nie da. Gra po prostu wymiata pod kazdym wzgledem, grafika na najwyższym poziomie a grywalnosc.... po prostu miód!! To absolutnie nieobiektywna ocena bo najwiekszego maniaka serji Lost Planet ale nawet obiektywnie patrzac i sluchajac opinii ludzi to gra wymiata... tyle ze wymaga umiejetnosci w multi i to sporych :) pozdro i mykam grac...! Fozra Capcom

 

Seria Lost Planet:

 

Lost Planet

 

Lost Planet: Extreme Condition

 

Lost Planet 2 : Demo 1

 

Lost Planet 2 : Demo 2

Odnośnik do komentarza

Jesli chcesz wymienic cala serie to narazie sa to dwie pelne gry:

1. Lost Planet Extreme Condition

2. Lost planet Colonies Edition

Demek natiomiast wyszlo 5:

1. LP EC demo single player

2. LP EC demo multi

3-4. LP2 Dwa demka single player w tym tylko jedno na XO i dwa na PS3

5. LP2 demko multiplayer - dwa tryby (eliminacja i post grab) XO i PS3

 

Demko LP2 multi narazie dostepne tylko po wpisaniu specjalnego kodu a dla wszystkich bedzie do sciagniecia 21 kwietnia.

premiera jak juz wszyscy wiedza jest 11 maja.

Odnośnik do komentarza

A ja jako wielki fan jedynki jestem mocno zawiedziony... Co prawda grałem na PS3 (gdzie grafika jest trochę gorsza ze względu na brak AA i bardziej dropujący framerate), ale nie sądzę żeby jakimś cudem wersja na X360 się bardzo różniła. Mapa mała i nieciekawa, zero jakiś mocniejszych VS'ów i miejsc na ich potyczki... Byłem wielkim fanem jedynki (szczególnie single player, ale w multi też sporo grałem - nie podobał mi się jedynie zbyt szybko schodzący T-ENG przy używaniu VS'ów przez co na dużych mapach nie było możliwości rozegrania prawdiwych batalii bo "kończyło się paliwo" zbyt szybko...), ale w demo MP LP2 zagrałem 2 razy i już nie mam zamiaru do niego wracać... Do tego nowe "otoczenie" jest maksymalnie odrzucające i przytłaczające... Mi to przypomina jakieś nieudane gry na UE3...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No rzeczywiście, "taka se" ta mapa w demie - Ale co do VS'ów warto zaznaczyć że nie zużywają paliwa tak, jak to miało miejsce w jedynce, a to już na plus powinno się zaliczyć ;p

Fakt grafika razi oczy zwłaszcza mnie, bo w jedynke cioram na PC także mam ostre porównanie nawet. Tym niemniej czekam na tą część z wypiekami na twarzy.

Odnośnik do komentarza

A ja jako wielki fan jedynki jestem mocno zawiedziony... Co prawda grałem na PS3 ... Mi to przypomina jakieś nieudane gry na UE3...

 

Wielki fan jedynki? lol niby gdzie? pokaz mi Twoje miejsce w rankingach? Jestes chociaz w pierwszej setce? pewnie nie wiec posze dobierac lepiej slowa nastepnym razem. Co do grafiki na PS3 i mowy o tym ze na xo jest niewiele lepiej to prosze Cie siadz najpierw i podlacz dwie konsolki pod jeden TV i po chwili grania w jedna zagraj w druga wersje.

Na Lost Planet 2 najbardziej narzekają ludzie ktorzy sobie po postu nie radza z ta trudna gra albo tacy ktorzy grali w jedynke i podczas gry wykorzystywali bledy programistow by wygrywac a w LP2 ich po prostu nie ma!

Gra wymiata pod kazdym wzgledem, grafika, muzyka a zwlaszcza grywalnosc to mocne 9/10

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Heh, minęły prawie 4 lata od wydania jedynki, a graficznie brak jakiejkolwiek poprawy, trochę to śmiesznie.

 

Nie wiem jak to się stało, ale w swoim czasie LP bardzo mi się spodobał, pamiętam jak wyszło demo, przez conajmniej tydzień codziennie odpalałem odpalałem sobie wersję demonstracyjną by sobie ją przejść jeszcze raz, tak mnie wciągała ta bezmyślna, ale efektowna i satysfakcjonująca młućka ;)

 

A teraz jakby ten magnetyzm czy miód z LP zniknął, i sequel nie daje mi jakiejkolwiek frajdy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Heh, minęły prawie 4 lata od wydania jedynki, a graficznie brak jakiejkolwiek poprawy, trochę to śmiesznie.

 

Nie wiem jak to się stało, ale w swoim czasie LP bardzo mi się spodobał, pamiętam jak wyszło demo, przez conajmniej tydzień codziennie odpalałem odpalałem sobie wersję demonstracyjną by sobie ją przejść jeszcze raz, tak mnie wciągała ta bezmyślna, ale efektowna i satysfakcjonująca młućka ;)

 

A teraz jakby ten magnetyzm czy miód z LP zniknął, i sequel nie daje mi jakiejkolwiek frajdy.

Mam identycznie. Ba - odpalilem pelna wersje i ta gra poki co w zaden sposob nie jest w stanie mnie przyciagnac na dluzej do telewizora... Heh, dam jej jeszcze szanse i mam nadzieje, ze bedzie inaczej, ale wsrod tylu gier na rynku radzilbym Lost Planet raczej zostawic na koniec. <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...