Skocz do zawartości

Lost Planet 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Jedynka tak średnio mi się podobała, ale już wiem, że dwójkę kupię. Nawet te głupie walki z bossami teraz są skonstruowane o wiele lepiej, widać, że już nie ma tak ograniczonego pola walki i można wejść z bossem w dość mocną interakcję. W ogóle animacja jest z****ista, widać nowe patenty jak doczepianie się do tych "robotycznych kombinezonów", na innym filmiku widziałem, jak można było się chować za drzewami, ciekawe czy ten cover system zostanie rozciągnięty na wszystkie przedmioty. Gra prezentuje się super.

Odnośnik do komentarza

jedynka kompletnie nie przypadła mi do gustu... w zasadzie to nie wiem czemu.

po prostu w trakcie 3 etapu przerwałem grę i nigdy do niej nie wróciłem... straszna monotonia. i nie chodzi mi tu tyko o środowisko, które akurat mi przypadło do gustu, bo nie znam innych gier, które byłyby w zasadzie w całości osadzone w arktycznych klimatach. chociaż może jeszcze kiedyś do tego tytułu wrócę, nie wykluczam.

 

to co prezentuje ten filmik, pozwala mi wierzyć, że LP2 może mi się spodobać. walka z bossem daje radę, a chodzenie po grzbiecie jak żywo wyjęte z Shadow of the Colossus. co prawda nie sądzę, aby w tej grze bossowie się podobnie otrzepywali z łażących postaci. szkoda, bo to świetny motyw był z chwytaniem się włosów i wystających elementów kostnych na cielskach kolosów.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieję, że uśpili już całą ekipę odpowiedzialną za scenariusz pierwszej części. Historia tam przedstawiona była dla mnie jakąś kpiną, a ostatnia scena była chyba najbardziej żenującą sceną w historii gier konsolowych.

 

Edit: Aha i jeszcze jedno. Tak bezpłciowego bohatera to jeszcze nigdy nie widziałem, już ameba była by lepsza w tej roli.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

heh ja nawet do połowy nie dotarłem, wymiękłem na 3 levelu.

to był jakiś koszmar ta gra. w LP2 już sam co-op duuużo wniesie i gra będzie znacznie ciekawsza dzięki temu. ja głównie na to liczę... i te epickie walki z bossami. kooperacja zostanie wyniesiona na wyższy poziom dzięki tej grze - tak czuję.

Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-lost-planet/50396 gameplay, był już filmik z tego momentu, ale tu jest bezpośrednio jak ludzie grają. Wg. mnie szykuje się najlepszy co-op na czterech graczy od czasu H3 (L4D nie trawię, więc nie wiem jak tam wygląda), na pewno lepszy od syfiastego co-op-a w COD: WaW.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak to nazwać, ale zarówno w LP jak i LP2 (tu jeszcze bardziej) wszystko wydaje mi się efekciarskie* do bólu...aż za bardzo - często nie wiadomo co się dzieje. Oprawa to jedno wielkie rozmycie przy każdym nawet najmniejszym ruchu...na dodatek nie jest do końca płynnie co jest w takim tytule IMO nie dopuszczalne.

*nawet ten "sprint", kur... co to mają być za wygibasy, nie mogli zrobić jak w Gearsach?

Być może to tylko moje odczucia, ale chciałem się nimi podzielić...

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia z demka - pozytywne. Gra zdaje się być minimalnie szybsza od swojej poprzedniczki. Grafika jest lekko podkręcona do tego (jeśli mnie mój wzrok nie byli) zdaje się chodzić w 60 klatkach/s (niestety nie cały czas - potrafi zwolnić do ~25 czy ~30). Nowe tereny z jednej strony wypadają całkiem ciekawie (bujna trawa reagująca na "podmuchy" związane z wybuchami itp.) z drugiej strony czarny mocno błyszczący boss zdaję sie tutaj nie do końca pasować (taka stylistyka potworów fajnie komponowała się z biało-niebieskim tłem w LP1, natomiast taki sam design potworów zdaje się całkowicie nie pasować do "dżungli"). Jak dla mnie must-buy, ale nie 10/10. Zobaczymy jak rozwiążą MP. W jedynce był naprawdę świetny, ale jak na mój gust "mechy" zużywały T-ENG zdecydowanie zbyt szybko, a ładowało się tą energię bardzo powoli przez co na większych mapach (w szczególności była taka jedna rozległa z przepaścią pośrodku i bunkrami po obu stronach) człowiek nieraz szedł pare minut do robota tylko po to żeby się jegomościowi skończyło "paliwo" po parunastu sekundach walki (albo nie dało się rady nim dojść do miejsca walk). Tak czy siak zapowiada się świetny tytuł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...