Skocz do zawartości

Motorstorm: Arctic Edge


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyle nisko czoła przed geniuszami z Sony. Oni wiedzą jak zadbać o swoich WSZYSTKICH klientów. Jakby takie podejście do klientów miały inne firmy tak jak ma Sony to byłby raj na ziemi. Xbox leży zarżnięty jak świnia podczas gdy PS2 oprócz niezłych tytułów stała się platformą otwartą i daje czadu:) Przez co ludzie nawet teraz chętnie ją kupują (niezła cena).

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

o żesz blada twarz i ja cie pierdylce... myślałem że toć to tylko na psp wyjdzie......gorącą trzymam kciuki za ten tytuł i mam nadzieje że wersja na ps2 to nie będzie marny port z psp bo ps2 nie raz pokazało że może wygenerowac piękną grafikę, a osobiście wolałbym zainwestować w odpicowana wersję na ps2 niz psp chociaż motorstorm na psp to też coś :)

Odnośnik do komentarza

No ta informacja mnie po prostu rozwaliła! Coś czuję, że moje wysłużone ps2 będzie katowane nie tylko dla kolejnych odsłon Guitar Hero i Rock Bandów, ale także dla tej rewelacyjnej ścigałki. Trailer wygląda bardzo obiecująco, miejmy nadzieję, że finalny produkt będzie tak wyglądał.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ja grałem.

Całkiem fajna ścigałka. Względem wersji PSP zabrakło online, za to jest multi na split screen, noi grafika trochę podciągnięta (lepsze tekstury, trochę więcej efektów) jednak szczyt możliwości PS2 to to nie jest. Gra ma polski język do wyboru.

Sam gameplay podobny do wersji PS3, wciąz to ten sam Motorstorm jakiego znamy.

Odnośnik do komentarza

Jakie żarty z gameplayu? Grałes wogóle w wersję z PS3?

Nie porównuj gry do Burnout'a bo to zupełnie inna ścigałka. Obie są arcade'owe, ale w Motorstorm niekoniecznie chodzi o zapie***lanie do przodu na zbity pysk. Tutaj ważniejszy jest styl jazdy adekwatny do wybranego samochodu tudzież innego środka lokomocji oraz wybór odpowiedniej ścieżki. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ma znaczenie czy danym pojazdem będziesz jechał górą trasy czy dołem. Plus odpowiednie manewrowanie dopalaczem. Taki jest Motorstorm. Bardziej techniczny mimo, że arkadówka.

Odnośnik do komentarza

Gra jest poprostu świetna i widać doskonale, że została podciągnięta w oprawie graficznej względem psp.

Narazie mam 7500 punktów na około 10000 możliwych w trybie Festiwalu. Cieszę się bardzo, że pod koniec panowania nasza konsolka dostała takiego killera. Nie mogę dać niższej oceny jak

 

10/10

Odnośnik do komentarza

kurde wersja na psp mnie zachwyciła (no prawie) , zastanawiam sie czy obczajac tez wersje na psp, glownie mnie zastanawia roznica w oprawie, czy naprawde widać jakas konkretna roznice? zazwyczaj psp ma o wieeeeeeeeeeeeele gorsze textury w porownaniu z ps2, co dzinwe akurat motor storm mial całkiem fajne textury jak na psp, tym bardziej na ps2 powinienm miec jeszcze lepsze, bo to co bylo fajne na psp na ps2 moze wygladac jak bełt ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...