Skocz do zawartości

Slash Online - turniej Tekken DR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mevek
Tej, a tak gwoli informacji, to skoro ja przegralem pierwszy mecz 5-0. to jak to teraz ma wygladac? Nie gralem za bardzo w tym systemie;]

nie mam pojecia... chyba znow do 5, ale moze teraz bez zera :P

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Veron -> Jak mevek wygra pięć walk to wygrwa. Jeśli będzie powiedzmy mev vs ver 4:5 to musisz go jeszcze raz rozwalić tzn musisz wygrać 10 walk. Czyli żeby wygrać musisz pokonać mevka 4:10.

w czechach bylo podobnie, pamietam, kiedy to musialem pobic G-coba(ganrju) 10 razy.

Odnośnik do komentarza

Mevek ani razu nie przegrał wiec jemu wystarczy jedna wygrana z Veronem. Czyli np 4:5 (wygrywa mevek)

 

Veron przegrał raz to już drugi raz nie może. Czyli aby wygrać turniej musi dwukrotnie wygrać np przy wyniku 4:4 ma jeszcze szanse (ale przegra jedną walke to przegrywa) wiec jesli dojdzie do 10:4 to wygrywa Veron.

 

Zawsze tak było na moich turniejach. Nie jestem za mashterem ale za s2 tłumaczył te zasady i też się ludzie oburzali na nie. Niestety takie są prawdziwe. Możecie sobie poczytać/poszukać w google.pl a kiedyś było tak, że ten co z drabinki przegranej doszedł do finału grał z kolesiem co ani razu nie przegrał tylko do 5 (a nie jak prawidłowo powinno być do 5 lub do 10). Wtedy ludzie się oburzali, że Damianek robi przekrety bo kogoś z PL graczy nie lubi ale na ES też tak było gdzie walczył Ryan vs Matt.

 

A mowiąc w skórcie ma być takjak ja mówie :) do czwarku chce mieć już wynik :P Jakby co mogę sędziować.

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza
Mevek ani razu nie przegrał wiec jemu wystarczy jedna wygrana z Veronem. Czyli np 4:5 (wygrywa mevek)

 

Veron przegrał raz to już drugi raz nie może. Czyli aby wygrać turniej musi dwukrotnie wygrać np przy wyniku 4:4 ma jeszcze szanse (ale przegra jedną walke to przegrywa) wiec jesli dojdzie do 10:4 to wygrywa Veron.

 

Zawsze tak było na moich turniejach. Nie jestem za mashterem ale za s2 tłumaczył te zasady i też się ludzie oburzali na nie. Niestety takie są prawdziwe. Możecie sobie poczytać/poszukać w google.pl a kiedyś było tak, że ten co z drabinki przegranej doszedł do finału grał z kolesiem co ani razu nie przegrał tylko do 5 (a nie jak prawidłowo powinno być do 5 lub do 10). Wtedy ludzie się oburzali, że Damianek robi przekrety bo kogoś z PL graczy nie lubi ale na ES też tak było gdzie walczył Ryan vs Matt.

 

A mowiąc w skórcie ma być takjak ja mówie :) do czwarku chce mieć już wynik :P Jakby co mogę sędziować.

przecież tu chodzi chyba o to, że trzeba wygrać 2 pojedynki do 5, żeby wygrać jako zwycięzca LB, a zwycięzca WB, musi wygrać tylko jeden pojedynek do 5

 

a z tego co tu czytam wynika, że gdy Veron np. wygra 5:4 w pierwszym starciu, a w drugim pojedynku przegra choćby jedną walkę, to przegrywa tura, bezsensu

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Przypominam, że dzisiaj spodziewam się wyniku waszej finałowej walki :P

nie da rady! zaraz zaczynam ostatnia nocke :/ jezli nie mozesz czekac, to wal walkowera. my i tak to sobie zagramy poza konkursem.

dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Przypominam, że dzisiaj spodziewam się wyniku waszej finałowej walki :P

nie da rady! zaraz zaczynam ostatnia nocke :/ jezli nie mozesz czekac, to wal walkowera. my i tak to sobie zagramy poza konkursem.

dziekuje i pozdrawiam.

Spokojnie :P bez stresu Panowie. To kiedy macie czas? Chyba do niedzieli byście się wyrobili?

 

PS. Walkower byłby na Twoją korzyść :P - dobra żartuje :)

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

i juz po wszystkim.... wlasnie skonczylismy granie z nawet ponad przecietnym polaczeniem sieciowym.

naprawde bylo bardzo ciezko!!!

momentami Veron kosil mnie jak Trawnik, a ja juz bylem pewien przegranej, lecz jednak tak sie nie stalo :)

ubilem poczware 5 : 4 [wiec sami widzicie, ze nie bylo... wylacznie rundy nas dzielily od siebie] a nie 10 : 4 by nie bylo niejasnosci!

 

thx.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Hehs, no nie udalo sie, ale przynajmniej nie bylo niejasnosci co do rozgrywania finalu;] Bardzo fajne fajty byly i sie przyjemnie gralo, szczegolnie, ze wreszcie podlaczylem sobie konsole kablem do netu;]]] Mevek to o kilometr najlepszy lawek na necie z jakim gralem i przegrana z nim mnie nie dziwi ani nie zawstydza;] Przynajmniej stawialem wiekszy opor, niz za pierwszym razem;] Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
(...)błyśnie jak supernova!

co masz tutaj na mysli... supermarket, czy moze innego gracza online, bo akurat tak sie sklada, ze owy istnieje? :)

co do Turne to postaram sie cos wywalczyc, choc nie ukrywam, iz na wiele nie licze "Kaczka to max, co moze ze mnie byc"

(naprawde chodzi o sam klimat turnieju).

@Veron- musimy czesciej grac.

aha... brayanem dobre jugle sadziles. po prostu bylo na co popatrzec, szczegolowo te z kolankami!!!

zastanawiam sie tylko, w jaki sposob robiles je z taka dokladnoscia? hmmmm...

z WS czy PODKRECALES ? moj ulubiony to:

b1 na CH potem TAUNT, b3~f~cancel, 3,3,2 efektowne

raz jeszcze... DZIENKS ^ -

Odnośnik do komentarza

Lol, oczywiscie, ze podkrecalem;] Robie to od jakichs 8 lat, wiec mam wprawe;]]]]] taunta nie robie na sieci, bo sie nie oplaca, jak nie ma pelnych klatek, dlatego zostaje przy b+1 SS 3xiWS+3, d+3,2, ale rzadko mi siedzi;] zeby bylo smieszniej czesciej mi wychodzi df+3, uf+3, iWS+3 1 iWS+3 d+3,2, ktory jest trudniejszy;]]]]] a z tym graniem to racja - musimy cos czesciej przypykac;]]] pzdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...