Skocz do zawartości

Tekken 6 w Łodzi


Keii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niniejszym oświadczam, że automat chodzi i ma się dobrze! Widziałem, grałem, przegrałem! :P A mówili koledzy żeby na sticku się nauczyć grać...No nic, przynajmniej sobie pooglądam! :D

 

Grafika miażdży, nowy system jest ok, BD działa podobnie, SS przy moich umiejętnościach gry na gałce=zero skuteczności. :)

 

Jest fajnie, a nawet bardzo fajnie, praktycznie nikt tam w to nie gra, więc nie ma mowy o jakichkolwiek kolejkach. Tak więc przybywajcie, wojownicy, do Łodzi, skosztujcie nowej jakości!

 

Aha, kredyt kosztuje dwa zeta, ew. 3 cr za 5 zł, ale z tym bym uważał bo Velurianowi zjadło jedną sztukę. :P

 

Więc jak, kiedy przybywają pierwsi goście? :)

Odnośnik do komentarza

siemka ludziska, automat działa i ma sie swietnie;)

 

Azazel jest ciężki ale to nancy jest przekichana....75% energi da sie jej ugrać ale 100 jest ciężko, musle ze jak naucze sie jej ruchów to ją będe prał:)

 

poziom nie jest najcięższy i jak ktoś potrafi grać na gałce i nie jest totalna lama (jak junior) to po parunastu próbach przejdzie i jego

 

Po 3 próbach( w jednej sam sobie przeszkodziłem bo wcisnołem niechcący start i przeszedłem do vs-kredyt w plecy) udało sie skopałem azazelowi dupsko i to boleśnie, z tego co widziałem to-ma ogon(podcina, wiadomo) od kangura, buta stunującego od jinpachiego, lase eye od Dj i jeden nowy bardzo wkórwiający kołowrotek(mml) i lowa gdzie na arenie wyskakują spod ziemi skały a potem zazwyczaj robi wspomniany wczesniej kołowrotek...(może to być midle nie jestem pewien)...azazel ma jeszcze jakiś strzał jakby lodowymi odłamkami, napewno mid ale nie wiem jeszcze czy sie stepuje...taki jinpachi po liftingu....no problem...aha cały czas napiera więc łykał jak pelikan d/f+2 jakże w tej części potężnego kazuyamy.

 

Koncze gre...napisy koncowe(fajne symfonie ala clasica) i ukazuje sie mi MOŻLIWOŚĆ WPISANIA(walczymy widocznie w Time Atack;) ) i wiecie co??byłem pierwszy kto sie wpisał , jeszcze na nim azazela nikt nie rozkur..ł ;) skoro to jest pierwszy automat to czy to oznacza że jestem PIERWSZĄC i jak narazie JEDYNĄ osobą która zgwałciła psychike tej pszerosniętej pchełce??

 

wydaje sie że tak YEEEEEESSSSS

 

I KTO JEST TERAZ TWOIM TATUSIEM??;) V-E-L!!!!

 

TERAZ O ELEKTRYCZNYM SYNIE WIRUJĄCEJ PIĘŚCI CZYLI KAZIE

 

1,2,4,3 -H,H,L,M FAJNIE SIEDZI , CHYBA NA CH STUNUJE ALE NAPISZE NAPEWNO JUTRO

 

B+1,2 H(?),M KOSMOS...NOWY GAME CREATOR KAZA, MIAZGA I ZGLISZCZA ZOSTAJĄ TYLKO PO TYM, MEGASZYBKIE(11 KLATEK) DOBRY ZASIĘG (KOMPUTER MI TEGO NIE KARAŁ BO GO ODPYCHAŁO, WIĘC CZY TO ZNACZY ŻE TAM NIE MA KARY LUB ŻE JEST MAŁA??JAK WIDZISZ ŻE PIERWSZY CIOS WLAZŁ TO ŁADUJESZ KOLEJNE;)

 

D/F+1,2 TERAZ BARDZIEJ SIE OPŁACA ROBIĆ BO BOUNCEUJE

 

D/F+3,2 KOLANKO MA TERAZ KONTYNUACJE ALE JESZCZE JEJ SZERZEJ NIE ZBADAŁEM, NAPEWNO MID, WYGLĄDA JAKBY NOWY J-ST

 

d/b+2 SPISUJE SIE SWIETNIE W BOUNCEACH PRAWIE ZAWSZE SIADA, NA NORMALU MA CHYBA NORMALNE WŁASCIWOŚCI

 

sciany kazek ma przesrane robi sie np. b+1,2(w) d/f+1,2(b) u/f4,4,4,4 sam nie wiem ile to żre ale kosmiczne ilości...

 

wydaje sie że kaz teraz ma prostrze juggle:) bo totalny standard to ewgf,ewgf,db2(b)cd4,1

d/f+1 siada tak samo jak w dr

 

aha i christie ma teraz leprze stepy(chyba)

 

i jeszcze coś TAM SIE KRĘCĄ MISZCZE OSIEDLOFI Z PRAWDZIWEGO zdażenia(jeszcze nie wymarli) jeden dzisiaj patrzył jak gram z nancy i stwierdził "ale cie tłucze" potem zagrał po mnie i dostał ciężki w(pipi) już po 3 walkach:P a mnie dopiero wtedy roz(pipi)ił azazel:p

 

PYCH MOŻESZ WPADAĆ

 

PS. ZA TAKĄ AKCJE Z TYM PIJANYM KTOŚ POWINIEN WTEDY BROLLIEMU PRZYLAĆ KONKRETNIE W ZEBY ŻEBY SAM PRZESTAŁ W TO GRAĆ, NIE CHCEMY W SRODOWISKU TAKICH TYPÓW

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z Tobą. Jednak, niektóre osoby nie mają co robić i wolą pisać coś publicznie z nudów aby podnieść swoją wartość.

 

Publicznie ty oznajmiłeś że jedziesz z nami :-/ Potem dopiero odezwałeś się na GG.

 

Ostatnim razem jak pamiętam to zrzucałeś pijanego którego wcześniej oblałeś wodą ze schodów prosto w piach. Wątpię żeby to było publiczne podnoszenie własnej wartości, szczególnie ja się na to patrzyło z 10 osób :-/ Więc nie (pipi), gnojenie Miłonia też nie jest podnoszeniem własnej wartości prawda, chłopak przez was przestał w to grać.

 

 

Ludzie mądrzeją z czasem ale nie wszyscy (sory). Jakbyłbym dzieciakiem za tamtych czasów lub zachowywał się podobnie jak Ty teraz to bym wypisał wszystkie ciekawostki od Twojej eks. Nie rozumiem, czemu tego piszesz to na forum zamiast napisać na gg i tylko ludzie się śmieją lub patrzą "jakie dwa downy".

 

Z lorentem i miłoniem dobrze żyje. W akcji z lorenetem sam uczestniczyłeś plus osoby, które tam były (mam nawet owe zdjecie) i sam mnie przeprosił, że mógł mi zrobić obciachu przez swoje pijaństwo. Ja osobiscie również go przeprosiłem. Z miłoniem dobrze, żyje i się nie obraził o te gadki tylko obracał wszystko w żart i nie przestał grać w tekkena.

1)nie zrzucałem lorenta ze schodów

2) tak oblewałem go wodą aby go obudzić bo miała przyjść dyrektor.

Jak nadal chcesz wymyślać jakieś ściemy na mnie to powiem lorentowi aby tutaj napisał.

 

Dziwie się, że się tłumacze oraz odpisuje komuś kto ma prawie 25 lat a zachowuje się tak jak ja mając 15 (odgrzeważ kotlety ze starych lat).

 

Nie pisałem oraz nie zakładałem, że jade z wami i to publicznie. Publicznie się pytałem. Najpierw była gadka na gg. Po 1-3 dniach napisałeś, że jedziecie 15 a ja się grzecznie zapytałem. Czy nie chcielibyście jechac później. Tworzysz to co chcesz przeczytać/usłyszyć.

 

Od moich postów tutaj mnie atakujesz a ja spokojnie grzecznie odpisuje. Nie moja wina, że masz jakieś problemy i się wyżywasz

 

Napisz na gg lub spotkajmy się na żywo jak masz jakieś problemy to je normalnie w ludzki sposób rozwiążemy w rozmowie face to face a nie post4post.

 

 

Tak w ogóle dziwi mnie, że nie nikt nie moderuje tego forum...

nie było na miejscu wspominanie na temat eks, to szczeniarstwo, pozatym poprostu faul:P

 

a pozatym nnie było mnie tam, wiem tylko kto był, więc nie będe sie wypowiadał

Odnośnik do komentarza
Milcz chłopku.

 

 

 

 

Wracając do tematu: sprawdź Tomku jak siedzi u Hei el, el, df+1,2 B! cd441 :P i u kaza el, el, 1, 1, df1,2 B! f+4 i setupy co ?? hmmm chciałbym wiedzieć jak siedzi

 

HENRYKA NIE SPRAWDZAŁEM ALE KAZA TAK TYLKO ŻE Z KONCÓWKĄ PO BOUNDZIE CD4,1 I I SIEDZI TAK JAK W T5DR JAK DOJDZIESZ DO BOUNDA TO WYSTARCZY ODPOWIEDNIO ZDASHOWAĆ BOUNDA I BEZ ŁASKI SIADA:)

Odnośnik do komentarza

Dobre provo panowie ale możecie skończyć...

Automat calkiem niezle dzala :)

Ludzi nie za wiele ale zawsze , , miejsce jest całkiem spoko , mozna palic jest gdzie piwo zamówić :)

King-u/f+4,d/f+2,1,f+1,b+2,1+2 (b) iSW siada ale tylko z dobrym timingiem i kradnie ponad pół paska.

b+1,d/f+2,1,f+1,iSW siedzi i jak zawsze zabiera sporo :)

Anna-standardowe juggle z Dr. siedzą - ale jak wyglądają te z boundem w kontynuacji?? o_O

TLT & Tokis - to do zobaczenia jutro , przy automacie :D

Odnośnik do komentarza
poziom nie jest najcięższy i jak ktoś potrafi grać na gałce i nie jest totalna lama (jak junior) to po parunastu próbach przejdzie i jego

Lepiej zamien "junior" na "Tokis" - dla mnie trudnoscia bylo zrobienie t+2,3,4~DSS 3 w jugglach, a E-Slide to jakis hardkor...Bez pada lub konkretnego treningu na sticku nie podchodze do tej gry.

 

I KTO JEST TERAZ TWOIM TATUSIEM??;) V-E-L!!!!

 

TERAZ O ELEKTRYCZNYM SYNIE WIRUJĄCEJ PIĘŚCI CZYLI KAZIE

 

1,2,4,3 -H,H,L,M FAJNIE SIEDZI , CHYBA NA CH STUNUJE ALE NAPISZE NAPEWNO JUTRO

 

B+1,2 H(?),M KOSMOS...NOWY GAME CREATOR KAZA, MIAZGA I ZGLISZCZA ZOSTAJĄ TYLKO PO TYM, MEGASZYBKIE(11 KLATEK) DOBRY ZASIĘG (KOMPUTER MI TEGO NIE KARAŁ BO GO ODPYCHAŁO, WIĘC CZY TO ZNACZY ŻE TAM NIE MA KARY LUB ŻE JEST MAŁA??JAK WIDZISZ ŻE PIERWSZY CIOS WLAZŁ TO ŁADUJESZ KOLEJNE;)

 

D/F+1,2 TERAZ BARDZIEJ SIE OPŁACA ROBIĆ BO BOUNCEUJE

 

D/F+3,2 KOLANKO MA TERAZ KONTYNUACJE ALE JESZCZE JEJ SZERZEJ NIE ZBADAŁEM, NAPEWNO MID, WYGLĄDA JAKBY NOWY J-ST

 

d/b+2 SPISUJE SIE SWIETNIE W BOUNCEACH PRAWIE ZAWSZE SIADA, NA NORMALU MA CHYBA NORMALNE WŁASCIWOŚCI

 

sciany kazek ma przesrane robi sie np. b+1,2(w) d/f+1,2(b) u/f4,4,4,4 sam nie wiem ile to żre ale kosmiczne ilości...

 

wydaje sie że kaz teraz ma prostrze juggle:) bo totalny standard to ewgf,ewgf,db2(b)cd4,1

d/f+1 siada tak samo jak w dr

Zmieniles majtki chlopak? Bo chyba sie posikales ze szczescia na mozliwosc pogrania w koncu "nowym" Kazem! :D Zobaczyc usmiechnieta morde przyjaciela mego, gdy sadzi swojego pierwszego juggla z boundem + sciana - bezcenne! :lol: A ty Tomek nie rozplywaj sie odnosnie ciosow bo w BRce mozesz sie mocno zdziwic...

 

PS. ZA TAKĄ AKCJE Z TYM PIJANYM KTOŚ POWINIEN WTEDY BROLLIEMU PRZYLAĆ KONKRETNIE W ZEBY ŻEBY SAM PRZESTAŁ W TO GRAĆ, NIE CHCEMY W SRODOWISKU TAKICH TYPÓW

Dajcie spokoj, nie macie GG rzeczywiscie? MTC(wtf?) nie pierz brudow i nie stawiaj w niezrecznej sytuacji Brolly'ego - nie lubisz go, powiedz mu to osobiscie, bo mi sie nie chce tego czytac. Kazdy nieraz od(pipi)il, nie ma takiej winy ktorej nie dalo by sie zmazac.

 

EJ SORRY ZA OFFTOP ALE NIE WIEDZIAŁEM GDZIE TO WKLEIĆ, PRAWIE SIE POSIKAŁEM:p

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fiut

 

SORRY ZA OFFTOP ALE NIE WIEDZIAŁEMGDZIE TO DAĆ:pPRAWIE SIE POPŁAKAŁEM ZE SMIECHU:p

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fiut

Czlowieniu, co ty... Nie moge... Bez takich, to nie Drozda! :D

 

Pychu w Lodzi? Uwierze jak go zobacze na dworcu! :P

Odnośnik do komentarza

Vel, mam złą wiadomość jak co. W części, w która naprawdę będziemy grać, Bloodline Rebelion, to najlepsze ruchy kaza jak 112, ws1,2, czy jego najlepszy cios w 6.0, db4, będą mocno osłabione. Zawsze jest tylko ten EWGF, tak to głownie stracił, dostał tylko trochę lepszą akcję po B!. Ale Wy trochę w tego 6.0 sobie pogracie, więc narazie się nie przejmuj :)

Odnośnik do komentarza
Keii - Grając kingiem zauważyłeś może jakąś możliwość zrobienia juggla z B! po którym to B! dałoby się posadzić jeszcze coś, np d/p+4,3 i DOPIERO PO TYM iSW? :) jestem tego niezmiernie ciekaw ;D bo czuję że samo iSW po B! będzie zbyt ... hmm, "trywialne" ;D

 

Sprawdze dzisiaj :) ale jak dla mnie istnieje szansa na f+3 , i dalej piesci zdashowane ale to wyjdzie dopiero w praniu...

Odnośnik do komentarza

O proszę, już się kolejni zacni goście zapowiadają! Mówiąc "my", kogo masz na myśli, hę? :P Będzie wesoło!

 

A ty Bati, nie masz ochoty wpaść do "Miasta Tekkena 6"? Nie znamy się, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zorganizować jakiś ustaw, moi łódzcy koledzy zapewne przyznają mi rację! Tym bardziej, że mamy tu dwóch Kingów w Łodzi, którzy z chęcią by poduczyli się od takiego weterana! :) Gwarantujemy spary na poziomie...

 

Dawać znać kto i kiedy wpada, żebym mógł zawczasu wolne w pracy wziąć. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
O proszę, już się kolejni zacni goście zapowiadają! Mówiąc "my", kogo masz na myśli, hę? :P Będzie wesoło!

 

A ty Bati, nie masz ochoty wpaść do "Miasta Tekkena 6"? Nie znamy się, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zorganizować jakiś ustaw, moi łódzcy koledzy zapewne przyznają mi rację! Tym bardziej, że mamy tu dwóch Kingów w Łodzi, którzy z chęcią by poduczyli się od takiego weterana! :) Gwarantujemy spary na poziomie...

 

Dawać znać kto i kiedy wpada, żebym mógł zawczasu wolne w pracy wziąć. ;)

 

Ma na myśli siebie i mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...