Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem SP jestem w szoku......końcówka jest doje*&^%$ tak że brak mi słów, mistrzostwo świata, cały SP rządzi na całej linii, zwroty akcji po prostu masakrują, muszę ochłonąć. Moc!!!!!

 

A właśnie chciałem napisać jak wrażenia tych co mieli okazję zagrać w MW2 . Drugie pytanie czy ktoś już pograł w multi jak to wygląda?

 

PS. Soul jak się bawiłeś na lotnisku ;] ?

Odnośnik do komentarza

jestem po przejściu dwóch pierwszych misji.

gram na Veteran i nie jest przesadnie trudno, choć kilka checkpointów powtarzałem po jakieś 5 czy 9 razy. jest intensywnie i to bardzo. niestety bardzo krótko.

 

 

setnie się ubawiłem po nieudanym skoku między pierwszym a drugim wspinaniem na początku 2 poziomu.

ktoś skoczył za pierwszym razem ? : D

 

Odnośnik do komentarza

Gram z przerwą na obiad i siku od 12:00, jak grę przyniósł kurier (Ultima się spisała jak zawsze). Jakie jest MW2? Urywa jajca! Gra jest piekielnie szybka, intensywna, wprost przytłacza i można dostać oczopląsu :) Singiel rządzi na całego! IW są mistrzami, co zresztą już dawno udowodnili. Tu jest wszystko co powinno być w porządnej strzelance. Jest ciekawe story (może przesadzone, ale mnie pasuje takie political-fiction), jest porządna oprawa audio-video (silnik stary ale jary), jest klimacik budowany m.in świetną muzyką (zdaje się że Hans Zimmer). No i do tego kapitalne miejscówki. Grywalność przepotężna. Czyli w sumie bez zaskoczeń, miał być hit i jest. Czekam na jakieś dane o sprzedaży.

 

Najlepsze jak do tej pory momenty które mnie powaliły:

 

-Szalona ucieczka i skok skuterkiem

-W zasadzie całe Rio

-Lotnisko i twist na końcu

-Obrona Burger Kinga

-Platforma wiertnicza

-Gułag

 

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

No i singla mam już za sobą. Gra pękła w nieco ponad 6 godzin na poziomie regular (mogłem wybrać większy, bo było za łatwo :/ )

Ogólnie mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony gra wciąga jak bagno, misje są za(pipi)ste, jest dynamicznie i z przytupem, ale z drugiej strony brakuje tak klimatycznej i zapadającej w pamięć misji jak ta w Czarnobylu z pierwszej części.

Graficznie jest bardzo dobrze, obraz jest czysty i ostry jak brzytwa, tekstury szczegółowe itd. Trochę brakuje większej interakcji z otoczeniem, ale za to mamy płynne 60 fps'ów.

 

Jedynkę ukończyłem 4 razy zanim gra poszła w świat, ale drugiej części jakoś mi się nie chce przechodzić od nowa.

Pierwsza część była chyba zbyt dobra i przełomowa jak na swoje czasy, i ciężko będzie wymyślić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza

co tu dużo mówić singile świetny ,dużo akcji chodz misje krótkie ,ale to nie ważne .Jest to na co czekałem :) .Singla jade od razu na veteranie i pierwsza poważna zacinka to misja w brazylii gdzie mamy złapac tego kolesia w favelach ,ale jakoś poszło .

 

Multi jeszcze nie obadałem dokładnie ,zagrałem tylko jeden meczyk ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne .

 

Jak dla mnie gra na 9,7/10 .miłej zabawy :D

Odnośnik do komentarza

Snajpienie w nowym Codzie jest zarąbiste.

Wpis.

Gra świetna, SP jak narazie olałem, ale na pewno wrócę. Parę odczuć co do MP:

- ginie się dosyć szybko, ale osoby grające na HC nie zauważą różnicy

- albo mi się zdawało albo brakuje trybów: HC S&D i HC HQ.

- Ilość broni jest porażająca tak jak różnorodność.

- Killstreaki są cholernie mocne przykład z dziś:

Wbijam na serwer, szybki bieg (Marathon FTW) i zabijam gościa, który przed chwilą zamówił zrzut. Zbieram zrzut, a tam "Nalot Pavlova", używam. Kryje się i po chwili mam staty 13:1. Tak więc biorę AC130 (głupia rzecz - killstreak nabija się podczas killstreaka) i po chwili mam 26:0 po czym zabija mnie gościu. Jakbym miał to skończyłaby się atomówka, ale jeszcze jej nie odblokowałem. Tak więc zdecydowanie zdobycie nuke'a nie jest trudne.

- Możliwości kustomizacji mnie urzekły. Wiele dupereli, dodatki do broni, emblematy - to lubię.

Ogólnie rozgrywka jest szybka, dynamiczna, przyjemna.

Największy minus, który oczywiście nie zależy od IW - sporo kampiących noobów, szczególnie na Faveli i Terminalu.

Ogólnie za MP postawiłbym 10-/10.

Edytowane przez rafal_roma
Odnośnik do komentarza
(głupia rzecz - killstreak nabija się podczas killstreaka)

 

Wiesz co nie bardzo jest tak jak piszesz, nie wiem od czego do zależy, ale raz tak jest raz nie, podaje przykład, zabijam 4 mam paczkę a w niej hariera, zabija mi 3 typów i powinienem mieć kolejnego hariera ale go nie ma. Może chodzi o to, że nie może być drug raz ten sam killstreak, jak by był inny pewno by sumował........

Odnośnik do komentarza

Dorwałem swoją kopie i zasiadłem do Singla. Na razie jestem zachwycony, mistrz skryptow powrocil. Akcja jest niezwykle filmowa i wciąga jak bagno. Niestety, po 1,5 godziny gry skonczyłem akt I i aż bije po oczach to, że kampania ledwo się zaczęła, a już zmierza ku końcowi.

Świetna misja z E3 - Cliffhanger i ta na lotnisku, No Russian, która naprawde wzbudziła we mnie negatywne emocje w stosunku do Makarova.

 

 

Rozegrałem jeden meczyk w multi i odczucia bardzo pozytywne. Co prawda 6 razy padłem i tylko 7 zabić, ale trzeba się rozegrać. Zmiany są naprawde dobre i tutaj skupiać się bedzie większość graczy multi w FPS. Umarł król, niech żyje król!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...