Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gre skonczyłem kilka godzin temu, może nie za dluga ale rzuca nas po całym swiecie i mam wrazenie jak bym 20h w nią grał. Grałem prawie non-stop i cóż, SP to dla mnie mistrzostwo świata, pewnie z 4 razy jeszcze przejdę w całości. Muza, grafa, plot - wszystko 10/10 (no moze grafa 9/10). Wszystkie misje z wykopem, nie ma ani minuty przerwy. Niby brak tu następcy misji w Czarnobylu ale nie ma na co narzekać. Niech się biorą za MW3 albo niech dają kampanie w DLC bo multi przez kilka lat nie bedzie potrzebowało nastepcy a nie chce mi sie 2-3 lata czekac by sie dowiedziec "co dalej".

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gre skonczyłem kilka godzin temu, może nie za dluga ale rzuca nas po całym swiecie i mam wrazenie jak bym 20h w nią grał. Grałem prawie non-stop i cóż, SP to dla mnie mistrzostwo świata, pewnie z 4 razy jeszcze przejdę w całości. Muza, grafa, plot - wszystko 10/10 (no moze grafa 9/10). Wszystkie misje z wykopem, nie ma ani minuty przerwy. Niby brak tu następcy misji w Czarnobylu ale nie ma na co narzekać. Niech się biorą za MW3 albo niech dają kampanie w DLC bo multi przez kilka lat nie bedzie potrzebowało nastepcy a nie chce mi sie 2-3 lata czekac by sie dowiedziec "co dalej".

 

Mi jedyne co się w tej misji podobało to skręcanie karków psom :potter:

 

Spokojnie, MW3 będzie pewnie pod koniec 2011, w 2010 wyjdzie kolejny WaW.

 

Ile Ci zajęła kampania i na jakim poziomie ?

 

Chłopaki może coś napiszecie o misjach w SO, ile ich jest ? Ile z nich można samemu przejść ?

Odnośnik do komentarza

Misje SO są podzielone na (jesli dobrze pamiętam) 5 części/zestawów: alfa, bravo...itd. A każda z części ma 4 misje plus 1 odblokowaną po zdobyciu kilku gwiazd. Jak zaczynasz to odblokowana masz tylko czesc alfa reszte z czasem za gwiazdki dostajesz.

 

Grałem na standard, by poznać całą fabułę jak najszybciej. Nie wiem ile mi zeszło, na liczniku po napisach miałem 9h, ale w przerwie robilem obiad itp, itd. Sadze ze z 6-7h mi zeszło nie miałem problemów z zadna z misji ale też sie nigdzie nie spieszyłem.

 

EDIT

 

Wracają jeszcze do SO, próbowałem dopiero kilka, ale z tego co widać większość da się zrobic samemu. Wymagania na 2 są np. w misji gdy jeden gracz siedzi w samolocie i osłania tego na ziemi :D A misje są wszelakie, od wyscigu skuterów śnieżnych przez zabawe ze snajperką do skradanki w śniegu :D

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza

No i MW2 pekł na VETERANIE :) potrzebowałem do tego 10H .. co o singlu .. GENIALNY :) ,akcja non stop ,zakonczenie gry dość nie spodziewane ,myśląłem ze będzie jeszcze jedna misja a tu koniec :D ,ale jaki .... MW 3 będzie :)

 

Teraz trzeba obadać SO ,co do multi to jest świetnie Deathmatch /dominacja wymiata . nie żałuję na tą grę ani jednej złotówki .

 

P.S. ktoś wie gdzie moge zobaczyć pzred zakupem tapety na X360 z MW 2 bo cos bym sobie kupił ale kota w worku to ja nie chcę :).

Odnośnik do komentarza

Poszperaj na necie, ja je wczoraj szukalem i znalazlem bez problemu (nazywaja sie tactical i abstract). Mi nie podchodza zbytnio.

 

Wracajac do SO (sorry, ale beda polskie nazwy):

ALFA:

-Piekiełko - Misja treningowa z początku gry, 3 gwiazdki za przebiegniecie w >35 sekund

-Snajper - Twoje: snajperka, miny i BSP Predator kontra fale wrogów

-Chrystus Zbawiciel - przeszukaj mapke, zlikwiduj wrogów ale uważaj na cywilie

-Zawiszenie - Przebij się przez siły nieprzyjaciela na mości i dotrzyj cały do bezpiecznej strefy

 

BRAVO:

-Strażnik - Jeden ciora z pokładu AC-130 osłaniając drugiego na ziemi - wygląda to genialnie (jest gameplay na GT) gramy na polach z CoD4 gdy stracili nasz helikopter

-Lista zabitych - Jak najszybciej wyeliminuj dużą liczbe wrogów, im szybciej zabijasz tym lepsza premia.

-Saperzy - Ścigaj się z czasem. Rozbrój bomby na czas.

-Wyścig - Wyścig na skuterze

-Wielki brat - "Eksplodujaca amunicja, działko Vulcan, śmigłowiec Blackhawk. Oczyść drogę."

 

Wiecej narazie nie odblokowalem bo czasu malo :/

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero w 2-gim akcie, ale już mam swoją grę roku :D. Naprawdę godny następca CoD4. Singiel jest mega intensywny. Za multi wezmę się poważniej jak przejdę kampanię. Jeszcze nie mogę się połapać w tych wszystkich perkach, broniach, trybach. Może przez to, że w MW1 w multi za dużo nie grałem. Najlepsze, że 3/4 listy na XL gra właśnie w MW2 !

 

GRAĆ !!!!!!!!111JEDEN1111

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Dwa krótkie pytanka.

 

-Czy w trybie OS można grać samotnie (bez podzielonego ekranu i bez podpięcia do neta)?

-Czy w multi da się grać z botami (bez neta)?

 

-Tak ale nie wszystkie misje, niektóre wymagają 2 graczy

-Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że nie

Odnośnik do komentarza

Singla przeszedłem (rewelka) i zabrałem się za samotną zabawę w SpecOps'y. Kapitalna zabawa! Oczywiście jeszcze lepsza we dwóch, ale miło że samotnikom też dali te misje. Jest ich sporo i są różnorodne. Bronimy miejscówek, wybijamy konkretną liczbę złych, skradamy się i ścigamy na skuterku. Tak jak w Residentowym Mercenaries kolejne mapki odblokowują się wraz z postępami (gwiazdki w zależności od poziomu trudności). Bardzo fajnie jest to pomyślane i wykonane. SpecOps wciąga tak samo jak singiel. No i ta misja na Ukrainie, miód! Jedyne co mnie wkurza to psy, zwłaszcza w trudnym "Chrystus Zbawiciel". Wciskam prawą gałkę i nic to nie daje bo mnie piesek zagryza. A sama misja super, w ogóle wszystkie etapy w Rio bardzo ciekawe.

 

Nie rozumiem tylko o co chodzi w bonusowym dla singla levelu w muzeum. Może mi ktoś wytłumaczy.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...