Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Po kilkunastu godzinach multi (singiel nienaruszony), mam dokładnie te same odczucia co przy MW1: dla mnie tylko Hardcore ma sens. Wqrwia mnie chaos normalnych trybów, wszyscy biegają jak pojebani niczym chomiki w klatce, a ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, kto ma lepszy/szybszy odruch zginania palca wskazującego.

Zero sensu, taktyki, klimatu - imo ofkoz, więc bez napinki proszę :rolleyes: i głodnych kawałków o kampieniu, bo to nie moja bajka...

Mapy takie sobie, imo trochę gorsze niż w 1-ce, ale rozpaczy nie ma, kilka ciekawych jest, inne do zaorania z mety. Dziwi mnie, że ludzie kompletnie nie skipują, ale widocznie potrzeba czasu, żeby się porzygali niektórymi.

 

Podsumowując: czekam niecierpliwie na BC2 :)

 

 

za duzo jest malych map w ktorych jest za duzo drog ataku przez to jest chaos..... powinny byc 2-3 drogi a np w brazylii mozliwosci wyjscia wrogow jest z 8...hardkory faktycznie najfajniej sie gra ale tylko dlatego ze gra strasznie laguje- niektorzy w tdm zapinaja jak na motorku...gralismy na privie 10 polakow tdm bylo zupelnie inaczej spokojniej taktyczniej prawie jak w htdm...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co rozumiesz przez lagowanie (być może to, że czasami ktoś ma slide-show, a inny popyla x2), natykam się okazjonalnie, a jak ktoś laguje to wychodzę (nie po to mam łącze 25/1,5 Mb żeby sie męczyć 8) ).

Po prostu Hardcore wymusza inne podejście do rozgrywki, spokojniejsze, więcej kombinacji, myślenia, przyczajki, nasłuchiwania (słuchawki to podstawa), nikt nie biega z chorymi rozpylaczami waląc na ślepo, bo z czego nie grzejesz, to 1 kulka = 1 zabity. O dziwo nawet granatniki nie są popularne, bo za wolne. Wszystkie "moce obalające" i inne bzdety można sobie w buty wsadzić i korzystać z naprawdę przydatnych gadżetów.

A brak HUD-a i radaru powoduje, że oszołomy gapiące się tylko na czerwone kropki nie wylatują zza winkla, killując Cię nożem.

Jak będę chciał grać z mutantami, to wezmę sobie coś z Marvela. Póki co - w MW2 tylko Hardcore :).

Odnośnik do komentarza

a mi się odechciało grać na multi, jedyna frajda jest jak jest ekipa a tak to banda małp z nożami, komunikacji brak i tylko radosna twórczość

ogólnie uważam multi za niedorobiony, a motyw z harrierem/helikopterem/samolotem to po prostu głupota

na początku jest podnieta ale mi szybko zeszło, randomowe run&gun

kill-cam to też kretynizm, dla upośledzonych to zrobili chyba

 

kto chce kupić?;]

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co rozumiesz przez lagowanie (być może to, że czasami ktoś ma slide-show, a inny popyla x2), natykam się okazjonalnie, a jak ktoś laguje to wychodzę (nie po to mam łącze 25/1,5 Mb żeby sie męczyć 8) ).

Po prostu Hardcore wymusza inne podejście do rozgrywki, spokojniejsze, więcej kombinacji, myślenia, przyczajki, nasłuchiwania (słuchawki to podstawa), nikt nie biega z chorymi rozpylaczami waląc na ślepo, bo z czego nie grzejesz, to 1 kulka = 1 zabity. O dziwo nawet granatniki nie są popularne, bo za wolne. Wszystkie "moce obalające" i inne bzdety można sobie w buty wsadzić i korzystać z naprawdę przydatnych gadżetów.

A brak HUD-a i radaru powoduje, że oszołomy gapiące się tylko na czerwone kropki nie wylatują zza winkla, killując Cię nożem.

Jak będę chciał grać z mutantami, to wezmę sobie coś z Marvela. Póki co - w MW2 tylko Hardcore :).

 

"(być może to, że czasami ktoś ma slide-show, a inny popyla x2)"prawie tak ale nie do konca ,poczytaj sobie o cod speed glitchu albo wyszukaj na y tubie...w cod4 do 1 patcha na dobrym laczu bylo 0 laga ale ci ze slabym mieli koszmary(niby sie pluli ze snajperki nie wchodza itd co bylo wina slabych lacz mi np dzialaly idealnie)... po 1 patchu zrownali polaczenia dla calosci i dzieja sie w online istne jaja... w mw2 co zmienili to jedynie podkrecili wszystkim predkosc(aby ukryc lagowanie i tego speed g.) mniej wiecej sie wszystko zrownalo ...a jak gra powinna chodzic proponuje kazdemu zagrac priva z samymi polakami ewentualnie wlaczyc spilta...

Odnośnik do komentarza

Utworzyła się już jakaś społeczność skupiona woków MW2 strictle na X'a ?

Bo szukam osób z którymi mógłbym pograć, a to co się dzieje na losowych serverach woła o pomstę do nieba ;/

 

Jakby co to gram codziennie oprócz niedziel w godz. 21-01, wysyłajcie zaproszenia do friendlisty ;) chętnie pogram z polakami ew. dołącze do jakiegoś teamu ;)

Edytowane przez marcin111555
Odnośnik do komentarza

a mi się odechciało grać na multi, jedyna frajda jest jak jest ekipa a tak to banda małp z nożami, komunikacji brak i tylko radosna twórczość

ogólnie uważam multi za niedorobiony, a motyw z harrierem/helikopterem/samolotem to po prostu głupota

na początku jest podnieta ale mi szybko zeszło, randomowe run&gun

kill-cam to też kretynizm, dla upośledzonych to zrobili chyba

 

kto chce kupić?;]

Multi w MW2 nie różni się niczym - poza gadżetami - od MW1, ale podobnie jak poprzednio, w dziwny sposób wciaga niczym bagno. A przed "run&gun" oszołomów uciekłem właśnie do HC (nota bene tak samo jak w MW1), wolę zginąć od kampera (i tylko raz, bo za chwile go znajdę), niż brać udział w chorym wyścigu szczurów na TDM.

Diabeu - kupić chce Marcin0903, dostałem PM wczoraj na XL :)

 

Dlatego powtórzę się again - wiem, do znudzenia - że lepiej będę się bawił od jutra na jednej mapie w BC2, niż w kotleta zwanego MW2. Przerwa dobrze mi zrobi.

Destrukcja 2.0, składy x4, taktyka i pojazdy = większa różnorodność i ciekawszy gameplay.

Odnośnik do komentarza

Pogralem troche na PC - pierwsze wrazenia moc, miaga, dzez,itp. Z biegiem (dobilem do 30lvl w ciagu 6-7h) i to sie staje nudne, mapy wielke a malo graczy, masa kamperow, przebajerzone KS tzn naloty x 3, harriery, pawe low, paczki. Malo grania z gunow, wiecej zabawy bonusami. Moze gdyby bylo wiecej graczy na serwerach bez ograniczenia ktore jest w "matchmakingu" wielka mapa a graczy 4-6 x2. Dobrze ze nie bralem w ciemno bo bym sie zawiodl - poprzednie czesci 4/WAW sa zdecydowanie klimatyczniejsze - grasz a nie czekasz by nabic sobie ac130 czy tam taki helikopter i fragowac z powietrza. Moze powstalyby mody usuwajce te przebajrzeone steki gralo sie by inaczej ale niestety - matchmaking i 0 modow czy konfiguracji serwerow. Poczekam na BFa - po COD2/4/WAW na sieci w koncu przydalaby sie jakas mila odmiana. Naszczecie pozyczone konto Steam jutro oddaje, 120zl odlozone na BF. Najwieksze plusy MW 2 - swietnie zrobione mapy jak i opltymalizacja - gra dziala b. plynnie na moim 2 letnim sprzecie ktory nawet 2 lata temu nie byl z gornej polki lecz za 1800zl, oby tez tak BF dzialal na LOW :).

Wielki fan multi w CODa ale znudzilo mnie to samo juz :C podsumowujac

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś singla

 

Wniosek:

 

Co jak co, ale (pipi) zmotywować do zabicia głównego bad guya IW potrafi. Rzuciłem tym nożem z taką satysfakcją że miałem ochotę powtarzać tę czynność jeszcze z milion razy. Singiel krótki aczkolwiek treściwy, mnie to odpowiada

 

 

Aha.

Miałem fajny moment dziś.

 

W Spec Ops, w gułagu na vecie, dotarliśmy do trzeciego pokoju gdzie jest punkt ucieczki w tej dziurze w podłodze.

Kumpel wskoczył i krzyczy "biegnij! biegnij!", ja od razu sprint, i dostałem serie od kolesi z balkonów. Już leci "kuuu,rwa znów od początku" ale ja twardo czołgałem się do extraction pointu. I... Udało mi się doczołgać na 2 sekundy przed śmiercią xD

Epic win i wielka ulga że w końcu zaliczone xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...