Skocz do zawartości

Street Fighter 4 Multi-Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość GaScAn

W regulaminie punkt drugi:

 

2. Gramy 3 rundowe mecze bez handicapa do 5 zwycięstw, czas ustawiony na 99 sekund.

 

Trzy rundowe mecze, nie pięcio rundowe, i do pięciu wygranych walk ja tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
To na przyszlosc dla slabych z matmy. Walka konczona w 5 rundzie to walka do trzech wygranych rund. Stan 2do2 w rundach to 4 rundy i 5 jest ostatnia. Zreszta wiekszosc dobrych walk sie tak konczy. Jak nie ma przynajmniej 4 rund to jestem zawiedziony ;) pozatym online max mozna ustawic 5 rund czyli do 3 wygranych.

 

W regulaminie masz wyraźnie 3-rundowe mecze czyli do dwóch wygranych.

 

p.s dlatego zawsze byłem zwolennikiem terminu: best of 3 & best of 5, zresztą nieważne teraz już każdy wie jak gramy.

Odnośnik do komentarza

NiniBuba zlał mnie tak że hoho :) Na szczescie potem powstalem jak fenix z popiolow i wygralem nastepny mecz 5:3.Jakbym pomyślał i wziął blanke na poczatku to by bylo 5:0 bo gosc wogole grajac vs blanka nie wiedzial co sie dzieje :) Teraz został koleś z kenem.Mam takie pytanko jak najlepiej grac na kena?Wiem tyle ze trzeba cholernie uwazac na fire shoryu i lapac bo zablokowanym shoryu.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

A kim grał Buba? ^_^

 

Aha pytałeś o Kena. Mój TIP: Weź tego Blankę i graj jak najtaniej potrafisz. Najważniejsza rzecz w tym meczu to pamiętać o tym że wślizg blanki (dół,przód HP) przechodzi pod Hadoukenami. I jak tylko zacznie strzelać w zasięgu ślizgu to zostanie ukarany. Puść sobie też random Ultra jak będziesz blisko przy kenie gość raczej nie będzie wiedział jak je blokować z bliska ^_^ (z tym że niewiem oczywiście kto gra tym kenem ale Ultra Blanki z bliska prawie nikt niewie jak blokować)

I jak będziesz miał przewagę życia to nie musisz do niego podchodzić bo blanka może się schylać pod fireballami dół + 3xP. Niech on do ciebie idzie, a tylko da kroczek w przód pie.rd.olnij go blanka ballem z HP.

Pasek EX trać tylko na Exowane blanka balle (tył,przód+P) które przenikają pociski.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Taka rada co do karania shoryu. Lp sho mozna karac rzutem jak najbardziej. Bo malo czasu na reakcje jest. Ale mp sho a zwlaszcza hp sho to sie laduje combo i sie odechce mu z hp robic. Nawet focusa mozna naladowac czesciowo. Karanie rzutem hp sho to marnotrawienie dmg. Rzut zabierze ok 140 a mozna combo za 300 jak nie wiecej wbic. Latwo podpuscic wstajacego kena do hp sho. Zaczynasz ladowac focus i cancelujesz dashem. Leci hp shoryu i albo unikasz albo blokujesz. Potem kara. Nastepnym razem ladujesz do konca i jest szansa spora ze nie zrobi ci armorbrake hp shoryu i wbijesz sie focusem po big dmg. Mix it up.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
calmeel chetny teraz przed 15 na gre?

jak nie to dopiero w sobote wieczor bede

 

Ja w domu będe dopiero ok 15:30

A w weekend też mnie nie będzie.

Może w piątek coś byś pomyślał?

Ja mam cały piątek wolne.

 

cameel : Uzny - 5:3

 

:D

 

nienawidze cie :(

 

Dlaczego?

Przecież jestem takim sympatycznym i miłym chłopcem :)

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

GKS, niestety przedłużenie terminu nie wchodzi w gre.

 

 

Dochodzimy do półmetku fazy grupowej więc czas na jakieś małe podsumowanie. ;)

 

Póki co jedyną w całości rozegraną grupą jest Xboxowa grupa A. Krilluch i Velios awansują do Double Elimination, gratuluje oraz dziękuje także Komandosowi i SubZero za szybkie rozegranie meczy. :)

 

Z graczy powyżej powinna wziąć przykład grupa D - PS3, żaden z uczestników tej grupy (Kejim, Liberty, Pueblo oraz Buła) nie rozegrał ani jednego meczu, ostrzeżenia zostały już wysłane.

 

Przypominam także o potwierdzaniu wyników, każdy z graczy musi samemu wpisać wynik każdego rozegranego meczu. Poniżej przedstawiam listę niepotwierdzonych wyników (gracz z prawej nie potwierdził wyniku).

 

manieq vs masta_blasta (PS3)

Aserot vs Nadrill (X0)

Ryusan84 vs Lucas (PS3)

kuruku vs Lucas (PS3)

Ukyo_Tachibana vs Lucas (PS3)

 

 

Dziękuje za uwagę i życzę powodzenia w dalszej grze. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.