Skocz do zawartości

Street Fighter 4 Multi-Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokladnie. Taki np.kowal nie zagra bo nie bedzie mial pewnosci czy ten drugi gracz nie ma zbindowanego 3xp lub co gorsza jest murzynem z usa pauzujacym gre :) pozdro dla wszystkich co sie zapisali i powodzenia tym co trafia na krilla gsc bubsona i na mnie xd chyba ze jakis cichy morderca sie zapisal i wszystkich rozniesie ;) mam jeszcze jedno pytanie czy mozna z walki na walke zmieniac postac? Po 16 bede gral i licze na jakies spary:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Kamil chyba pechowo polecisz na rezerwe bo sprawdzalem z pol h temu to hamtaro byl 16. Ale zapraszam na spar dzis,zobaczymy jak sobie radzisz. Kenem grasz czy lamisz mlynki zenonem? :)

 

Na razie lamię młynki, ale myślę że na Ciebie to wystarczy ;)

 

A to jakiś limit 16 osób jest?

No trudno, nie teraz, to kiedyś.

 

Ja i tak dopiero się uczę o co chodzi w tej grze.

 

Odnośnik do komentarza
mam jeszcze jedno pytanie czy mozna z walki na walke zmieniac postac? Po 16 bede gral i licze na jakies spary:)

 

Bez problemu. :)

 

A to jakiś limit 16 osób jest?

 

Jeżeli mamy złożyć jakieś sensowne grupy do DE to niestety tak, no ale całkiem możliwe, że wyjdziesz z rezerwy. :)

 

 

 

Ogólnie nie spodziewałem się az tak niezłej frekwencji. Może to się wydać śmieszne ze względu na dopiero niedawne skompletowanie kompletu graczy, ale wspomnę, że turniej nie był praktycznie w ogóle reklamowany (no pomijając jakieś info gascana na poligamii). Zrobiłem to celowo gdyż dzięki temu większość uczestników turnieju to ludzie, którzy grają w bijatyki nie od wczoraj przez co mam pewność, że zmagania będą na naprawdę wysokim poziomie. :)

Odnośnik do komentarza

Info Gascana i tak niewiele mialo z frekwencja wspolnego bo praktycznie pełny skład był już wcześniej :) . No pozostaje Wam sie Tylko cieszyć z popularnosci nowego SF* :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* co prawda gdzieś tak do premiery T6, ale zawsze.

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

nie czepiaj sie action, co to za roznica czy ktos zagra dzis czy jutro, skoro sa tabele grupowe, zagrali dzis, wyniki dostaniesz jutro i masz wyniki z 22ego

ja osobiscie jutro nie dam rady z nikim zagrac, jak ktos odemnie z grupy chce pocisnac dzis walki to zapraszam, jestem na live :)

 

 

edit:

nie bede komentowal tych walk co zostały wrzucone pare postow wczesniej ;)

powiem tyle ta gra ma wiecej do zaoferowania niz c.hk i turling przez 70 z 99sek rundy :)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Słuchaj sasu, na evo tez rozpiski są ujawnione parę dni/tygodni wcześniej a jakoś nie zdarzyło się by uczestnicy rozgrywali walki przed turniejem (Evo pre-moment #37 Oo). Rozumiem różnice, no ale nie po to zaczynam turniej 22-go by ktoś rozgrywał mecze już teraz a tabele ujawniłem już teraz tylko z dobrej woli, no ale mea culpa, to się już więcej nie powtórzy.

 

Nie, nie czepiam się bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Słuchaj sasu, na evo tez rozpiski są ujawnione parę dni/tygodni wcześniej a jakoś nie zdarzyło się by uczestnicy rozgrywali walki przed turniejem (Evo pre-moment #37 Oo). Rozumiem różnice, no ale nie po to zaczynam turniej 22-go by ktoś rozgrywał mecze już teraz a tabele ujawniłem już teraz tylko z dobrej woli, no ale mea culpa, to się już więcej nie powtórzy.

 

Nie, nie czepiam się bez powodu.

 

Popieram Actiona, termin to termin czasu i tak będzie wystarczająco dużo, pewnie jeszcze byście się już ustawiali na DE przed skończeniem grupek :lol:

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza
Co się stało Sasu, nie pokazałeś Uznemu ile ta gra ma do zaoferowania;D?

ssij xd pocisnalem pare ladnych akcji. Walki sie konczyly w 5 r przewaznie ;) dalem dupy i tyle. Chyba z 5 razy mi kara ultra nie wyszla tylo ex hadou :-| w(pipi)ilem sie za bardzo i potem juz klops. Dobrze ze sticka nie roz(pipi)ilem xd. Reszte grupy ro.zp.ierdole nie ma bata xd. Najbardziej z(pipi)alem jak w 3 czy 4 walce chcialem chip dmg na koniec 5 rundy ultras na podnoszacego sie i (pipi)a 0zycia mu zostalo no pewnie 1pkt i (pipi) strzelil xd kara na pysk :) powiem tak 2 naprawde ladne walki byly. Jedna wygralem druga przegralem, reszta jak noob gralem. Ale odegram sie na dniach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...