Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ej czemu Loco Choko Smooth Criminal niedobry?

Jeden z lepszych singli jakieś wyszły ostatnimi czasy, dobre alternative no i cover kultowego utworu MJa. Do tego b.dobrze zrobione nutki.

Hmm...

 

Z mojego DLC, no cóż...

 

Nie polecam albumu "Texas Flood" Stevie Ray Vaughana... Cały album jest przeraźliwie nudny, 4 piosenki brzmią prawie identycznie (a mówiąc wprost linia bassu, gitary rytmicznej i perki jest niemal identyczna;/ - wszystkie są podobne bliźniaczo do "Pride and Joy" (też dostępne na DLC) z GH3.

Jedyne dobre utwory z tej płyty to:

- Pride and Joy

- Testify (przyjemny instrumental)

- Marry Had a Little Lamb

i to by było na tyle, mało jak na 1280MSP. No i trzeba choć trochę lubieć bluesa, bo inaczej to "boże nie pomoże".

 

Pack Nirvany - po jego zakupie mam 9 utworów z płyty "Nevermind" do grania (wraz z "Drain You" i "In Bloom"), piosenki albo są łatwe i chilloutowe, albo bardzo hałaśliwe i głośne w stylu "Smells like teen spirit". Dobry pack, ale żadne wyzwanie, fajnie można pośpiewać, bo piosenki się do tego nadają.

 

Pack Black Sabbathu - Ozzy (a dokładnie nie Ozzy, tylko ktoś robiący cover jego wokali) i spółka uderzają!

Kawałek porządnej oldschoolowej muzy. Miód i orzeszki. Grałeś War Pigs w GH2? Na pewno Ci się spodoba, jeśli przypadła ta piosenka Tobie do gustu!

Odnośnik do komentarza
Pack Black Sabbathu - Ozzy (a dokładnie nie Ozzy, tylko ktoś robiący cover jego wokali) i spółka uderzają!

Kawałek porządnej oldschoolowej muzy. Miód i orzeszki. Grałeś War Pigs w GH2? Na pewno Ci się spodoba, jeśli przypadła ta piosenka Tobie do gustu!

War Pigs nie pamiętam, ale podoba mi się Paranoid z GH3. Mam ściągać? :blush:

Odnośnik do komentarza
Pack Black Sabbathu - Ozzy (a dokładnie nie Ozzy, tylko ktoś robiący cover jego wokali) i spółka uderzają!

Kawałek porządnej oldschoolowej muzy. Miód i orzeszki. Grałeś War Pigs w GH2? Na pewno Ci się spodoba, jeśli przypadła ta piosenka Tobie do gustu!

War Pigs nie pamiętam, ale podoba mi się Paranoid z GH3. Mam ściągać? :blush:

War Pigs > Paranoid

Tak ściągaj.

Odnośnik do komentarza

"Ten" i "The Colour and The Shape" rządzą. Jeżeli ktoś lubi słuchać tych płyt w realu, grając je w RB będzie wniebowzięty. Kawałki z "Ten" nadają tej grze nowego wymiaru, przyznam, że kilka utworów grałem jak w transie, ale to głównie zasługa genialności i specyficznej liryczności samych piosenek. Zaś album Foo Fighters to miły odstresowywacz, tak samo jak "Times Like These". Jednak trzeba się przygotować na dużo partii w stylu werbel+crash-stopa-stopa z crashem-stopa-werbel+crash, itd. Anyway, z 4200 MSP zostało coś pod 1k, ale jestem zadowolony.

 

I polecam także "Can't Stand Losing You" The Police. Jak ktoś lubi grać "Message In The Bottle" i "Roxanne"- piosenka na tym samym poziomie zaje/bistości :)

Odnośnik do komentarza

Ha, Harmonix sięgnęło już nawet nie do czasów mojego liceum, a podstawówki. W następnym tygodniu w Rock Band zarządzi Alice Cooper z sześcioma utworami, z czego cztery będą wersjami koncertowymi:

   * "Vengeance Is Mine"
   * "Poison"
   * "School's Out" (live)
   * "Billion Dollar Babies" (live)
   * "I'm Eighteen" (live)
   * "Under My Wheels" (live)

Stawkę uzupełnia formacja Taking Back Sunday:

   * "Liar (It Takes One To Know One)"
   * "Makedamnsure"
   * "What's It Feel Like To Be A Ghost?"

Źródło: Polygamia

 

School's Out zawsze mi się podobało, a i Poison jest fajną pioseneczką. Chętnie je zakupię.

Odnośnik do komentarza
Czy to nie piractwo? Jak można to kradniemy taaa?

Hahahaha... i ten to mówi, który pożyczał kombinowal byle by zagrać w piracką Metallikę przed premierą i zalansować, że ma pierwszy i powiedzieć "Haha, Pelipe frajer jesteś" xD

Cicho :lol::D

 

 

Najważniejsze, że się udało

 

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Ej, sorry ale od postu adaśka ostatniego to od kierwy spam;/

wysłać wam linki do pobrania tlenu/gg/aima/msn? To naprawdę ułatwia komunikacje, tam możecie sobie popisać i powysyłać emotikony, a ten kącik to jeden wielki śmietnik momentami. <_<

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Będę miał w najbliższym czasie do wydania punkty i planuję kupić sobie 7 piosenek do Rock Banda. Zaznaczę, że obecnie gram na gitarze. Jeśli chodzi o gust muzyczny to praktycznie wszystko, oprócz pop-rocku. Planuję kupić:

- Disturbed (2 piosenki)

- Coś The Who i Metallici (2 piosenki)

I zostały mi 3 do kupienia. Polecacie coś?

Odnośnik do komentarza

Kup całą Metallicę, jeśli podoba Ci się, któryś z utworów, jeśli masz wybierać to koniecznie weź Ride the lightning i jeśli ogarniesz to Blackened, w ostateczności AJFA, które złą piosenką nie jest, ba jest świetną, aczkolwiek strasznie długą przez co nie dokońca ją lubię jak Blackened lub RTL.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.