Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, Bojan, brawo, napisałem to, bo popatrzyłem tylko przez pryzmat samego siebie. Doobrze!

 

Po prostu gry muzyczne, to nadal i będą nadal casual games i dużo lepiej rozejdą się gry z piosenkami lajtowymi, powered by MTV and VIVA Polska, niż Slayery, Behemothy czy inne Cat Killers, gdzie jest milion nutek na sekundę a stopa napierdala szybciej, niż moja ręka podczas trzepania mustanga. Poza tym sama muzyka jest tylko i wyłącznie dla dużo mniejszej grupy osób.

 

Trzeba byłoby być kretynem marketingowym, aby taka gra wyszła. (Choć nie powiem, sam bym chętnie w to pograł)

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza
Po prostu gry muzyczne, to nadal i będą nadal casual games i dużo lepiej rozejdą się gry z piosenkami lajtowymi, powered by MTV and VIVA Polska, niż Slayery, Behemothy czy inne Cat Killers, gdzie jest milion nutek na sekundę a stopa napierdala szybciej, niż moja ręka podczas trzepania mustanga. Poza tym sama muzyka jest tylko i wyłącznie dla dużo mniejszej grupy osób.

pier,dolłem

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Uff, poprawiłem to, ja ze swojej stroyn chcę tylko polecić Bang Camaro, zespół za(pipi)iście niedoceniony, doceniony tylko przez ekipę MTV Games chyba

 

 

A tego jest jeszcze więcej, czysty rock, nie będę (pipi)a udawał znawcy, że jest to jakiś progresywny alternatywny rock zmieszany z nurtem psychodelistycznym, po prostu dobre granie chłopaków

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza
Uff, poprawiłem to, ja ze swojej stroyn chcę tylko polecić Bang Camaro, zespół za(pipi)iście niedoceniony, doceniony tylko przez ekipę MTV Games chyba

 

 

A tego jest jeszcze więcej, czysty rock, nie będę (pipi)a udawał znawcy, że jest to jakiś progresywny alternatywny rock zmieszany z nurtem psychodelistycznym, po prostu dobre granie chłopaków

dobre to jest , mi się podoba nawet bardzo :whistling::good:

Odnośnik do komentarza
Haha, gdyby nie nasze wojenki to ten dział już by dawno upadł :D

 

Żeby się jarken nie gniewał napiszę coś na temat: The Police polecam.

Ja polecam The Straż Pożarna.

 

 

he, he

 

 

Teraz dopiero pomyślałem, że sprzedałem RB2, a kupiłem DLC :mellow:

Ej te spojlery to mój sposób na chowanie sucharów!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...