Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

Kup całą Metallicę, zaoszczędzisz 40 MSP, które kiedyś Ci brakną do jakiegoś zakupu;], poza tym jak tu wspomniał Marcin, kawałki są świetne, AJFA trochę przydługawy, ale jeśli lubisz kapelę to ma to jakieś znaczenie?;)

Z The Who - polecam Behind Blue Eyes, jedyny utwór, który fajnie się gra na gitarze z CAŁEGO packa. Z 1-2 strony temu w tym temacie Boczek użalał się nad tym jak to wydał głupio 1600 MSP (właśnie na The Who Pack). Miałem smaka osobiście jeszcze na Baba O'Riley i Eminence Front, ale jak musiałem z 2,5 minuty przesiedzieć bezczynnie w trakcie całego utworu, to zwątpiłem, kupuje by grać, a nie tylko słuchać;)

 

Czyli z tego co pisałeś masz (wedle mojej propozycji)

2 piosenki Disturbed

3 piosenki z packa Metallici

1 x The Who w postaci "Behind Blue Eyes"

 

czyli razem sześć utworów...

 

na ten ostatni polecam kilka utworów, w zależności od klimatów jakie preferujesz... aha, ja też gram gitara/bass i pod tym kątem doradzam.

 

Guns N' Roses - Chinese Democracy - tytułowy utwór nowych Gansów to chyba najlepszy kawałek z tej płyty, świetny main riff, dużo wymagających, a przy tym kozackich przejść, no i mocarne solo, takie z pazurem (wszak gitara Bucketheada, nic więc dziwnego). W ogóle cała płyta jest za(pipi)ista i polecam każdemu. Rock w dobrym wydaniu. Nie to co AFD, ale robi...

 

Judas Priest - Take These (Chains) - mega! mega! mega! Przesłuchaj sobie na YT! Refren to samo miodzio:) Świetny kawałek, nie będziesz narzekał jeśli grasz na gitarze. Czy muszę mówić że cały album jest również do polecenia?:)

 

Sixx:A.M. - Life is Beautiful - osobiście polecam każdemu sprawdzić ten kawałek. Trudny bass, bardzo melodyjna gitarę, masa pozytywnego powera w refrenie. Jeden z lepszych kawałków, z kapeli nieznanej (bynajmniej u nas) szerszej publice na DLC.

 

Black Sabbath - War Pigs - to jest cover, ale jakość wykonania jest wysoka, Ozzy i Zack byliby dumni;P Kultowa piosenka! Jeśli choć trochę lubisz Ozzyego - ściągaj!:) aha, mówiłem już, że pack Black Sabbath (covery) jest zajeisty? :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 537
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

9 czerwca 12 utworów brytyjskiego Iron Maiden trafi do gry Rock Band. Nie trzeba chyba nikomu mówić, że Brytyjczycy tworzą zespół w wielu kręgach kultowy, a ich płyty definiowały w pewnym sensie muzykę metalową. Plotka głosi, że Harris'a i kolegów chcą już oglądać tylko w Polsce, bo jedynie koncerty w naszym kraju są wyprzedane. Czy dinozaury Heavy Metalu powinny udać się już na muzyczną emeryturę? Płyta którą powrócił syn marnotrawny, wydana w 2000 r. Brane New World mogła pozwolić temu zespołowi odejść w świetnym stylu. Tak się jednak nie stało, a panowie wciąż nagrywają. Up The Irons? 12 utworów do ogrania, same klasyki, lista w rozwinięciu.

 

- 2 Minutes to Midnight

- Can I Play With Madness

- Aces High (Live)

- Fear of the Dark (Live)

- Hallowed By Thy Name (Live)

- Iron Maiden (Live)

- Run to the Hills

- Powerslave

- The Clairvoyant

- The Number of the Beast

- The Trooper

- Wasted Years

 

Za www.gameonly.pl mozecie sie juz jarac hehe :)

Nie jestem wielkim fanem ajronow ale Fear of The dark to bym sobie zagral.

Juz wszedzie o tym pisze wiec sie lekko spoznilem jak widac.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Pewnie z 1380/1520 pkt będzie kosztował pack. Gdyby tak jeszcze ten news of AFD okazał się prawdą za trzy dni to wyskoczyłbym z rezerwowych PLNów na piosenki GnR i Ironsów. Tylko nie wiem jeszcze czy się zdecyduje na Live wykonania, po AC/DC mam jakiś uraz do utworów na Live/Re-recorded.

Samo DLC w sobie jednak kapitalne:)

 

Odnośnik do komentarza

Jestem O-S-R-A-N-Y.

Jakby jeszcze dali The Wickerman, The Evil That Men Do, Where Eagles Dale, Be Quick or Be Dead, Wasting Love, The Prisoner, Ghost of The Navigator, Wrathchild no i moje prywatne marzenie 13,5 minutowy Rime of The Acient Mariner. Ale i tak jest osrany ze szczęścia :D.

Tylko nie wiem jeszcze czy się zdecyduje na Live wykonania, po AC/DC mam jakiś uraz do utworów na Live/Re-recorded.

Co jak co, ale Ironi na żywo są chyba najlepsi na świecie.

Tak jak Darko mówił, przy Fear of The Dark live miękną nogi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem po pierwszym ograniu Iron Maiden Pack 01, który kosztuje tak przy okazji 1600 MSP i muszę przyznać że jest wyjekurwajedwabisty.

Wykonania LIVE! są po prostu wgniatające w ziemię, nie ustępują nic oryginalnym nagraniom. Metal! - chciałoby się krzyknąć jak w utworze Tenacious D z GH3.

 

Pelipe - za ten tekst powyżej masz +1 do skilli profetycznych ode mnie ;) AC/DC z koncertem w Leeds, może się schować przy np. Fear of the Dark. Moim zdaniem najlepszy utwór w packu, brać całość, tylko w takiej formie!

Polecam!

Odnośnik do komentarza
The first selection of Green Day songs to arrive on Rock Band as downloadable content will be a three-pack of songs from their latest release, 21st Century Breakdown on July 7th, including: “21 Guns” “Know Your Enemy” (and) “East Jesus Nowhere” Additional Green Day songs and projects will be announced at a later date.

 

While maybe not “a whole Green Day Rock Band” as singer/guitarist Billie Joe Armstrong hinted at during a radio interview this week, MTV Games notes that “additional Green Day songs and projects will be announced at a later date.”

 

7 lipca 2009 - trzy piosenki Green Daya, coś mi świta z Know Your Enemy... ale prawdopodobnie, tego dnia punktów z konsoli mi nie ubędzie ;)

 

16 czerwca dostaniemy dwa packi...

Tracks:

Evanescence “Bring Me to Life

Evanescence “Call Me When You’re Sober

Evanescence “Weight of the World

Spinal Tap “Back from the Dead

Spinal Tap “Rock ‘n’ Roll Nightmare

Spinal Tap “Saucy Jack

Spinal Tap “Warmer Than Hell

 

(All tracks are original master recordings)

 

These tracks will be available for purchase as part of the “Spinal Tap Pack” and the “Evanescence Pack” or as individual tracks for Xbox 360 and PLAYSTATION 3 systems.

Price: $1.99 (160 Microsoft Points for Xbox 360) per track

$5.49 (440 Microsoft Points) for “Evanescence Pack”

$6.99(560 Microsoft Points for Xbox 360) for “Spinal Tap Pack”

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Niom, oni są tacy sweet.

A ostatnio dali jakiś Irom Madam i w ogóle szit taki, jacyś szataniści i w ogóle, szit jakiś drą się do tego mikrofonu i wógle szit jakiś. By dali porządną muzykę Jonas Brothers, Miley Cycuś, USA5 albo chociaż Avril Lavazza, a nie :/

Edytowane przez rafal_roma
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.