Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

BTW. wątpię

Ale do tematu, tak przeglądałem sobie teraz DLC i Green Day nie dla mnie, a Mayhem to na perkę coś szukałem i obowiązkowo Black Magic, ale też Hammer Smashed Face kupię, by sprawdzić szybkość stopy ;D, ale też po prostu spróbować to zagrać, choć wiem, że będzie ciężko. Inne mnie w sumie nie interesują bo nie zagram ich póki co. No i jeszcze ze starszych to This Calling sobie przetestuję, nie wiem czy zagram, ale piosenka strasznie mi się podoba :).

Odnośnik do komentarza

Hmm... Relacja z zakupów... kupiłem dla beki i z sentymentu lat gimnazjalych Green Day - Know Your Enemy i Cały Evanescence pack... nie polecam... wręcz odradzam, przeciętne perki, beznadziejne gitary, czyli znajdziecie mnóstwo lepszych utworów na Marketplace.

 

Kupiłem Behemota... nie powiem, poza "wokalem" który dla mnie pierdoli całe świetne wrażenie z instrumentów, to jest świetny kawałek, który polecam. Polak potrafi.

Kupiłem jeszcze parę rzeczy, ale nie zdążyłem ograć... Cya!

Odnośnik do komentarza
Metallica, KoL, Rise Against i Maroon kupione :] Wieczorem zdam relację.

Grałem jeno na drumsach, zastrzegam.

 

Będzie ranking wg trudności ;)

*Maroon 5- poziom "Losing My Religion". Do pogrania, pośpiewania, ale nie do bicia rekordów. Dobrze sprawdzi się na imprezach, gdzie nie wszyscy lubią rocka, a chociaż jedną piosenkę z tej paczki z jakiejś tam Vivy czy MTV skojarzą.

 

*Kings of Leon- bardzo miło się gra. Jednak utwór "Crawl" nie pasuje mi do Rock Banda. Jest zbyt monotonny. Zamiast tego wrzuciłbym np. "Use Somebody" lub spokojne "Revelry". "Closer" też by dało radę. No ten "Crawl" mi nie pasuje po prostu.

 

*Rise Against- bardzo miłe zaskoczenie. Nie spodziewałem się zbyt wiele, jednak gra się znakomicie. Ciekawe rytmy, wymagają trochę skilla, jednak dają dużo funu. Najlepsza dla mnie paczka jaką dzisiaj zakupiłem.

 

*Metallica- nie dostajemy piosenek jak w GH, ale bardziej kompozycje ;) Granie co chwilę czegoś innego przez 10 minut trochę męczy. Jednak fun z tego jest, mniejszy niż przy RA, ale jest. Nie żałuję zakupu- będzie co masterować ;)

 

No i muszę powiedzieć, że wszystkie piosenki zagrałem na sightreadzie na 5 gwiazdek, oprócz "Blackened", który ma na początku jakiś poje.bany chart, ale pewnie obczaję to niedługo. Wiem, słaby "wyczyn" :P

Odnośnik do komentarza

Sry za double post.

 

Ściągnąłem "Dammit". To jest poje.bane. Pierwszy raz chyba zfailowałem, bo po prostu dłużej nie mogłem. Po prostu ręka mi się męczy O_o

 

Z nowych zakupów mogę polecić "Stricken", QotSA i "Synchronicity II". "Buddy Holly" jest za łatwe (99% i 5 gold starsów na sightreadzie). Fajne jest także "Breaking the Girl" RHCP, będę na tym ćwiczył rolle ze zmienianiem padów ;)

Odnośnik do komentarza

Qb3k też miałem do niedawna problemy z takimi szybkimi partiami, ale spróbuj jak najmniej ruchów robić i graj luźno tą reką, bo ja na początku grałem trochę sztywniej. :)

 

PS. Jutro będę miał punkty i tak planuję kupić:

 

- Waking The Demon (160msp)

- Black Magic (160msp)

- Clouds Over California (160msp)

- This Calling (160msp|)

- Sleepwalker (160msp)

- Boston Track Pack (800msp)

 

w sumie wychodzi 1600 msp, ale jeszcze kurcze myślałem nad Moving Pictures Rushu, jakoś mnie całość nie porywa za bardzo, więc dam sobie spokuj. PRzejść powinienem wszystko, tylko mogę się ooooookroooopnie pomęczyć z This Calling i Clouds Over California, ale po to chcę te songi by się po prostu podszkolić i w końcu to znów jakieś wyzwanie :)

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...