Skocz do zawartości

Split Second


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 9 miesięcy temu...

Gra ma bardzo ładny progress i widać że jest bardzo blisko ukończenia. Grafika wymiata i to tak że brakuje śliny w gębie. Jeśli chodzi o sam gameplay to jest to wybuchowa mieszanka wyścigów z niesamowitymi elementami destrukcji otoczenia, która choć na pierwszy rzut oka wygląda bardzo prosto, jest dość rozbudowana. Sądze że gra osiągnie bardzo duży sukces a serwery będą zapchane graczami. Wszystko się okaże w odpowiednim czasie, ale premiera już bardzo blisko, a gra prezentuje się powalająco.

 

Sam filmik z przed 6 miechów mówi za siebie:

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Demko ograne.

 

Nie taki zły ten S/S ale zdecydowanie poniżej oczekiwań. Godny rywal Burnouta? Zdecydowanie NIE.

 

Przede wszystkim brak mu dynamizmu. Brak mu "pier.dolnięcia" jak w "Borucie". Na trailerach gra wydawała się mega szybka, dynamiczna, sprawna. A w rzeczywistości (w demie) jest dosyć ślamazarnie żeby nie powiedzieć anemicznie. Te całe wysadzanie obiektów, "power-upy" czyli główny element rozgrywki. To znowu w rzeczywistości taki trochę "pic na wodę". Niby można wysadzać obiekty, zmieniać teren. Ale nie sprawia to tyle frajdy co takedowny w Burnoutach. Na trailerach wyglądało to o NIEBO lepiej. Niezły montaż, zupełnie jak trailery filmowe w których pokazane są niewiadome jakie sceny. A potem wychodzi kupsko.

 

Graficznie to największy zawód. Spodziewałem się o 2-3 stopnie ładniejszego tytułu. Grafika kompletnie nie robi wrażenia. Ba zdaje mi się, że poczciwy Paradise wygląda lepiej. Albo przynajmniej tak samo.

 

Trochę pomarudziłem bo spodziewałem się godnego następcy Boruty. A dostałem dobrego średniaka. Chyba, że to demo to jakiś stary build. Tylko jeśli nawet to czy to aż tak dużo zmienia.

Bez kopa w twarz jaki oferował mi zawsze Burnout ale z braku laku nowego B. można zagrać. Jeździ się całkiem przyjemnie ale tak jak pisałem na początku poniżej oczekiwań.

 

Tytuł tak zwany za "stówkę" lub mniej. Oczywiście imo.

Odnośnik do komentarza

"To dynamika dosyć ślamazarna jest ;p" Zero poczucia prędkości, zero żywiołowości. No anemia jak dla mnie. Taki CTR jest o wiele bardziej "szybszy'. Na tych wszystkich trailerach, kurde na screenach gra wyglądała na szybszą ;/

 

No właśnie a 60 klatek do podstawa w takiej grze ;/.

 

@ diolek

 

Otoczenie ogólnie mówiąc trasy lepiej wyglądają. Ale co do fur to bym się kłócił ;].

Nie mam już Burnouta. Nie mam jak porównać teraz. Ale S/S jak na grę o wiele nowszą od Paradajsa nie zachwyca po prostu graficznie. Dla mnie to jest ten sam poziom ze wskazaniem na samochody w Burnoucie. I trasy w S/S.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Osobiście liczę na demo Blur'a właśnie (swoją drogą że na tą grę od początku bardziej czekam niż S/S) by mieć porównanie.

To co najbardziej mnie kłuje w S/S to brak jakiejkolwiek sensownej muzy, tylko własne kawałki twórców (jak w jakiejś grze na podstawie filmu czy cuś brrr :/).

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

wrażenia po demku:

- burnout nadal górą

- brak poczucia prędkości

- mało ciekawe trasy

- prosty, wręcz prostacki gameplay

- średnia lub wrecz słaba grafika w porównaniu z innymi racerami

grzech główny- nuda

Odnośnik do komentarza

Mnie się tam w miarę podobało, obstawiam tytuł na solidne siedem. Lipka trochę, że wszelkie katastrofy z czasem stają się przewidywalne, ale jak zobaczyłem w pobliżu lotniska wielki samolot pasażerski sunący po autostradzie taranując wszystko i wszystkich (tym mnie), to zrobiłem wielkie WOW.

 

Tylko dlaczego ta kamera tak dziwnie drga - sprawia wrażenie niestabilnej, pewnie efekt zamierzony, ale mnie irytuje.

Odnośnik do komentarza

Trochę się zawiodłem na S/S jak narazie :/ Pierwszy wyścig bardzo przyjemny i efektowny tylko, że już drugi i trzeci bardzo przewidywalny i daje się we znaki słabe tempo. W sumie może jeżeli będzie dużo tras (kilkanaście co najmniej) i trochę większa prędkość to może nie będzie tak źle, bo w przeciwnym razie nie wróżę dobrej sprzedaży. Też liczę na demo Blur'a, żeby mieć porównanie...

Odnośnik do komentarza

Po ograniu demka parę szybkich przemyśleń:

- słaba dynamika, to nie to samo co Burnout, w którym jest o wiele większe poczucie prędkości

- brak boosta, tego nie rozumiem... W takiej grze aż się prosiło o dodanie jakiegoś dopalacza, a samo Power Play nie wystarcza...

- w czasie wyścigu momentami zalatuje nudą, właśnie między innymi przez to że jedyne zmartwienie to nabijanie paska tylko po to, by odpalić Power Play. Już sam boost znacznie by urozmaicił wyścigi, a tak - jak już się obejmie prowadzenie, to tylko jakaś destrukcja wywołana przez przeciwnika może przeszkodzić w zwycięstwie, bo w normalnej walce trzeba się bardzo postarać żeby oddać prowadzenie. Nie ma walki o pozycję, przepychanek jak choćby w Burnoucie

- fajna sprawa, że trasa przy różnych podejściach może wyglądać trochę inaczej, mam tylko nadzieję że w pełnej wersji będzie ich dużo

 

Mimo wszystko zapowiada się niezły tytuł, ale obawiam się że pewnym czasie może nudzić. Mnie bynajmniej to demko nie zachwyciło.

Odnośnik do komentarza

Demko ogolnie calkiem fajne, jednak jest to typowy sredniak.

 

Jak dla mnie glowne wady, to:

- brak dynamiki (ta gra az sie prosi o 60fps - burnouty chodza duzo szybciej)

- brak boosta

- brak konwencjonalnej walki z przeciwnikami (probowalem stracic samochod przeciwnika zwyklym sposobem, jak w burnoucie - bez skutku, trzymaja sie drogi jakby byli bo niej przyklejeni)

 

Pozostaje czekac na demko Blura.

Odnośnik do komentarza

A mi się gra podoba. Grałem już z 10 razy, a i tak codziennie sobie odpalam jeden wyścig i mam niesamowitą frajdę. Grafika wydaje mi się dobra, a nawet bardzo dobra, choć wiadomo że gdyby tak stanął w miejscu i zaczął się przyglądać każdej teksturze to może nie byłaby za dobra, ale kto by miał czas przyglądać się teksturom(poziom wyglądu aut to może nie Burnout, ale jest nieźle, ładnie) gdy na ekranie co chwila coś wybucha, spada, leci, wali się itp. Podobają mi się też trasy, a raczej to że każdy wyścig może wyglądać inaczej, że co większa eksplozja zmienia trasę. Dlatego nie mogę się doczekać multi i splitscreena.

A z rzeczy które nie do końca funkcjonują to rzeczywiście muzyka(a raczej jej brak), efekty dźwiękowe też nie za dobre, auta mogłyby być troszkę szybsze(większy dynamizm), faktycznie szkoda że nie ma tego boosta(ale jest to chyba spowodowane tym że gra trochę oszukuje i nasi przeciwnicy zawsze są nam na ogonie - podobnie było w Motorstormie- aby zawsze mogli nam dowalić, ale w sumie dobrze że tak jest bo byłoby za nudno i za prosto, więc taki boost i tak by nam nie dawał przewagi).

Ale pomimo tych wad, to i tak S/S daje mi frajdę z grania. Więc raczej zakup jak dla mnie obowiązkowy. W ogóle Game Informer ocenił grę na 8.25, więc myślę że to bardzo dobra ocena.

 

Wiadomo już może ile jest tras w pełnej wersji? Ale w sumie w tego typu grach łatwo zwiększyć tą liczbę tras ewentualnymi DLC, na co bardzo liczę, byle tylko te dlc nie było za drogie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w demo SS zawiodłem się całkowicie,gra jest dla mnie nic więcej niż średnia,ogólnie wszystko ssie nie tak sobie to wyobrażałem,kupa niestety.

Czytając Zapowiedzi Kaliego w PE myślałem ze szykuje się wielki hit,nie wiem co Kaliemu się tak podobało w tej grze że pisał w samych superlatywach.

Może pełna wersja będzie całkowicie inna,co się często zdarza,mam nadzieję że będzie wszytko czego mi brakowało w demie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pograłem w demko i tak 7/10 (choć podobno demko różni sie od fulla) Jeździ się fajnie, ale te odpalanie eksplozji może się znudzić bo zawsze w tym samym miejscu np helikopter. Mam nadzieję że w pełnej jest inaczej. Grafika jak dla mnie dobra, gierka jest płynna. Jak stanieje może sprawdzę.

Ale czemu nie ma boosta?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma zamiar wypowiadać się o tej grze niech najpierw zagra w pełną wersję. Gra wypas!

 

Ja właśnie czekam na opinie grających w fulla bo się zastanawiam. Demko wywarło na mnie pozytywne wrażenie ale ze wszystkich recenzji jakie czytałem, krzyczą, że po kilku wyścigach zaczyna wiać nudą i schematami.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...