Skocz do zawartości

Army of Two: The 40th Day


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możemy już obejrzeć najnowszy trailer promujący grę pod nazwą "Dzień w biurze". Pierwsze co rzuca sie w oczy to Przepiękna jakość wstawek CG, ale pokaz umiejetności grafików widzieliśmy również na Intrze do pierwszej części. Po wyjściu z windy Salem i Rios czyli dwaj główni bohaterowie gry znajdują się w biurze EA, hehe reszty spoilerować nie będę, zapraszam do obejrzenia.

 

Link: http://www.youtube.com/watch?v=LUNjl7QvsE0

Odnośnik do komentarza

Army of Two : The 40th day został oficjalnie przesunięty na 8 stycznia jak podaje firma EA. No cóż kolejna gra, której premiera zostaje zmieniona na okres po świąteczny, w każdym bądź razie jeszcze pozostało nam kilka gier w które będziemy mieli okazję pograć w święta.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

nie czaje, przy wybraniu co-opa z random player chyba automatycznie powinno kogos wylosować hm? Siedze i czekam i zagrać nie moge :mad:

o już :biggrin:

 

rozumiem, ze trzeba poczekac (chociaz nie ma zadnego komunikatu, ze wyszukuje drugiego gracza)?

juz myslalem, ze mozemy grac tylko z kims z friendlisty.

 

tak wlasnie, trzeba poczekac, tzn przynajmniej ja musialem kilka min poczekac, nie bylo komunikatu, potem nagle ktos sie pojawil i byl ready czekal na moje klikniecie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pogralem w ten tytul dosyc solidnie i niestety stwierdzam, ze jedynka byla lepsza. Niby nic konkretnego zarzucic nie mozna, jest wiecej wszystkiego (ulepszanie broni poszlo tak do przodu, ze glowa mala), ale jakas taka magia i "jajcarskosc" czesci 1 ulotnily sie bezpowrotnie. To caly czas wysmienita gra do co-opa, ale jesli ktos by mnie zapytal, przy ktorej grze lepiej sie bawilem - bez wahania odpowiem, ze przy Ao2 I :).

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Słuchajcie, jak grac w tę grę online do diabła? Wiem, pytanie może i pozornie naiwne i infantylne, ale próbuję zagrać z kimś co-opa i kiedy któreś z nas hostuje, to drugie chcąc dołączyć dostaje informacje, że nie może się połączyć. Nie mogę, albo nie ma żadnej listy graczy w sieci tak jak choćby w RE5? Pomóżcie, bo mordujemy się z tym już od dobrych paru godzin.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jedynkę przelazłem na 360 i wspominam jako bdb strzelaninę TPP, rzemieślniczą robotę ale trzymającą poziom. MIała ode mnie wtedy 8-/10.

Dzisiaj zacząłem dwójke. Skończyłem etap w zoo i co mogę powiedzieć. Spodziewałem sięco najmniej tego samego tylko w lepszym wydaniu i niby to jest ale - jak odpaliłem to normalnie załamka. Pierwsze levele w wieżowcach:

 

- śreeednia wręcz słaba oprawa graficzna, biednie strasznie wyglądają początkowe levele, w zoo jest lepiej ale... i tak spodziewałem się więcej. Chociaż to bym zniósł jeszcze, ale

- brak antyaliasingu w tej grze zabija!ząbki wszędzie *jakaś niska rozdziłka do tego ?? ogień zrobiony na poziomie ps2...

- tragiczne spadki płynności!! ta gra przy tej oprawie nieraz to normalnie klatkuje....większa zadyma i szok...

- brak opcji regulacji audio w grze?? wtf dźwięki z muzyką na jednostajnym poziomie, karabin strzela jak zabawkowy, do tego przy zbieraniu pięniedzy odgłosy jakby strzałów- kto to wymyślił?? opóźnienia dźwięku do obrazu bardzo częste.

 

Normalnie czuję się jakbym grał w jakąś betę a to polskie wydanie. Gra gorsza w cholerę od jedynki jak na razie. I do tego na starcia dostajemy levele wywołujące odruch wymiotny,

 

Panowie czy ta gra jest ogólnie tak c(pipi) skodowana, nie zoptymalizowana wogóle czy wersja na PS3 jest taka niedorobiona?? Normalnie gram tylko, żeby odhaczyć tytuł i z sentymentu do Riosa i Salema. Grał ktoś w dwójke na 360? 6-/10. Dla mnie zawód straszliwy. Dobrych shooterów z coverem nigdy nie za wiele a tu taki zonk...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...