Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Jakim cudem powstaje druga część? Widać znane nazwiska zrobiły swoje. Poszedłem do kina bez zastanowienia i potem żałowałem wydanych 14 złotych. Inni pewnie też tak zrobili. Widziałem większość filmów akcji z tymi aktorami ale Ependables nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Słabe dialogi, słaby scenariusz, słabe sceny akcji. Schwarzenneger i Willis pojawiają się dosłownie na 2 minuty. Stallone cały czas wygląda jakby mu się chciało srać. Wiem, że przeszedł jakąś operację ale aktor, który nie może pokazać emocji to nie aktor. Tym bardziej aktor pierwszo-planowy. Jedynie Statham daje radę ale on jest bardzo dobrym aktorem. Jeta Li jest stanowczo za mało. W ogóle cały ten film to jakaś pomyłka. Pomysł był dobry ale wiek już nie ten.

 

I skąd się tam wziął Terry Crews? Przecież to jest aktor komediowy i nie potrafię wymienić żadnego innego filmu akcji, w którym zagrał.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

rkBrain ma rację, ten film jest po prostu słaby. Trzy fajne sceny na krzyż: Lundgren na początku, samolot i czarny z bum-bum na końcu i to byłoby na tyle. Reszta to tylko fillery, czyli nędzne aktorstwo i fabuła. Jet Li to jakieś nieporozumienie - nie pokazał niczego, czym zachwycał w chińskich produkcjach. Chyba się starzeje. Arniego i Willisa nie ma nawet przez 2 minuty, to są sekundy najwyżej. 'Występ' Sylwka z litości przemilczę. Nie można tez zapomnieć o największym failu filmu, czyli spedalonym i ryczącym jak bóbr Rourku, który we wszystkich filmach, w których występuje od kilku lat wygląda i gra tak samo - jak szmata. Całe szczęście, że go nie będzie w drugiej części.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...