Jump to content

Disgaea 2 Portable


winner

Recommended Posts

Makai Senki Disgaea 2 Portable bo taka jest pełna nazwa owej gry ukaże się za tydzień w japońskich sklepach z grami. Jak wypadnie nowa (stara) superprodukcja spod dłuta Nippon Ichi? Prinny był wręcz genialny, więc mam nadzieję że znowu dostaniemy killera!

 

Teraz tylko poczekać na ogłoszenie daty premiery wersji zrozumiałej, co myślę nastąpi w niedalekiej przyszłości ;)

 

 

 

 

Taka mała ciekawostka: Gra wyjdzie również w wersji kolekcjonerskiej (dawno nie widziałem takiej "atrakcyjnej" ceny za produkcję na PSP :F ) http://www.play-asia.com/paOS-13-71-9f-77-...37ho-43-99.html

 

 

 

disgaea_2_portable_w.jpg

Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Czy jest jakiś powiązanie pomiędzy pierwszą a drugą częścią gry jeśli chodzi o save'y? W sensie, czy save z jedynki daje jakieś bonusy w dwójce do odblokowania? Posiadam pierwszą część gry w wersji NTSC, podczas gdy dwójka jest znacznie tańsza w PAL. Zastanawiam się tym samym czy jest sens rozglądać się za wydaniem amerykańskim, czy też nie ma to większego sensu (oprócz dwóch różnych grzbietów okładek...) i mogę spokojnie zakupić europejskie.

Link to comment
  • 1 year later...

gram w to mam kilkanascie godzin nagranych. Pierwsza cześć byla lepsza powiem od razu, fabuła ciekawsza i przede wszystkim zabawniejsza, prawie cały czas tam lałem ze smiechu a tutaj momentami sie usmiechne, roznicy w systemie nie widze, albo gram w zbyt prosty sposob ;p ogolnie mozna pograc ale do 1 sie nie umywa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.