Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza czesc przygod Max Payne pamietam z PC, w dwojke nie gralem. Jakos nie darze tej serii zbytnim sentymentem, licze jednak, ze przy okazji trzeciej czesci tworcy mnie zaskocza i zmusza do kupna swojej kopii gry. Poki co temat zapowiada sie ciekawie - stary Max, walka o przetrwanie w okrutnej dzielnicy. Czekam na wiecej szczegolow, screeny i trailer!

Odnośnik do komentarza

Phi standardem, solidnych gier z takimi elementami wymienić na palcach 1 ręki (zresztą ludzie któży cieszą się z Wanted'a, i porównują go do kanionu jaki wniósł Matrix i Max Payne właśnie .... Tylko to udowadnia).

Po mału jak patrzę na całą serię, zastanawiam się czy nie jestem za młody na takie "scenariusze z życia starego worka i jego rozterki emocjonalne".

Coś mi się wydaje że chcą zrobić z Max'a badassa (albo przygłuchego starego ex glinę któremu coś się popierniczyło i ma wszystkich za wrogów, wymierzając im "sprawiedliwość" z laską w jednej ręce :P).

Odnośnik do komentarza

Chyba przyznasz, że to już się trochę przejadło i nie będziemy już ściągać majtek przez głowę jak to było przy pierwszej części. Nie mówiłem o grach, które solidnie wykorzystują bullet time. Ja mogę spokojnie wymienić gry wykorzystujące ten patent na palcach dwóch rąk i stóp.

Odnośnik do komentarza

Bullet time jest faktycznie niemal wszedzie. Biorac same dema pod uwage to ostatnio: Wheelman, Wanted, Fear 2... W kazdym jest bullet time... Dzis naprawde coraz trudniej o gry bez niego.

 

Co do Maxa - naprawde sie ciesze. Jedynka to gra, ktora moim zdaniem weszla do annalow historii gier niepowtarzalnym klimatem, budowaniem historii i wlasnie bullet timem. Zadna gra na PC/Mac tak mnie nie pochlonela jak Max Payne.

Az chyba dwojke kupie zeby sie przygotowac mentalnie...

Odnośnik do komentarza

Zaś ja chyba sięgnę po film, to jedyne co mi zostało :).

Az chyba dwojke kupie zeby sie przygotowac mentalnie...

Nie grałeś w dwójkę ?, powinieneś szybko nadrobić żeby zrozumieć w jakiej Max znajduje się "mentalnej du.pie".

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy kinomaniakiem nie jestem, i nawet nie wiem czy ten film jest wart świeczki, niemniej po trailerach wygląda surrealistyczno-ciekawie :).

Moze Max jest w du.pie bo film ogladal?

Taa, pewnie obejrzał ramówkę w TV u gangsterów (pamiętacie te motywy ?, Raaany kablówka, na tamte czasy to było coś niemożliwego, ja chyba dla Maxa 3 właśnie czekałem dla kolejnych odcinków Różowego Flaminga :> , psychoza ale jaka fajna, jak byłem mniejszy bałem się nawet to oglądać jak sobie przypomnę *^.^*).

 

BTW: Wiecie jak w skrócie będziemy mówić na nową część ? - MP3'ka !!.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi sie by ktos sciagal, tylko to normalna kolej rzeczy, ze glowny bohater sie starzeje.

Tym bardziej ze gracze, ktorzy go kochaja grali w MP1 dawno temu (przypominam ze to byla gra od 18 lat) i dzis sa raczej dojrzalymi ludzmi, ktorzy wola ciekawe charaktery niz bezmyslne zabijaki jak w GeoW. Tym bardziej ze orginalna gra tez nie miala fabuly dla niedorozwojow i bohater byl nietuzinkowy choc byl twardzielem w stylu Bruce'a W. No ale kto nie kocha Bruce'a, ktory tez sie zestarzal...

Odnośnik do komentarza

 

Jak ukończyłeś dwójkę na najwyższym poziomie trudności to w finałowej scenie był bodajże filmik gdzie ona "ożywa" i... chyba żyje dalej XD. Jednak nie wiadomo czy to był tylko taki bonus czy "kanoniczne" zakończenie ;).

 

 

Co do tematu - MP 1 i 2 wspominam baardzo miło, obie części przeszedłem przynajmniej 3 razy i mam chęć ponownie to zrobić XD. A MP3..hmm zobaczymy, może wyjśc klapa totalna lub po prostu dobry gameplay ale "nudny" bo oklepany ale myślę że twórcy na pewno wymyśla coś fajnego bo samym bullet time'em w dzisiejszych czasach nie zawojują na rynku :P.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No to raczej tylko zajawka ale R i gameplay to raczej niemożliwe. Ciężko mi się przyzwyczaić do nowej twarzy Max-a, ale to jest akurat najmniej istotne, najważniejsza jest dla mnie fabuła. Która w poprzednich częściach stała na wysokim poziomie szczególnie w pierwszej. Jedno jest pewno końcówka roku to jakaś masakra; wylew, wysyp gier-hitów to samu co w ubiegłym.

Odnośnik do komentarza

Oby tym razem wersja konsolowa byla zdecydowanie lepiej dopracowana. Z tego co pamietam jedynke przeszedlem na PC bo na ps2 to wygladalo w porownaniu koszmarnie..Dwojke juz na xboxie ale powiedzmy sobie szczerze ze akurat w tym przypadku sprzet nie mial znaczenia bo postep graficzny byl zerowy..( choc gra prawie tak samo swietna jak czesc pierwsza)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...