Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Grałem i skończyłem dwie części Max Payna na PieCu, grało się fantastycznie za sprawą świetnego gameplayu, wciągającej fabuły która była świetnie zilustrowana w stylu komiksu niejako. Pamiętny płaszcz, nienaganna fryzura i dwa guny to znak rozpoznawczy Maxa, obecny jego wygląd to dla mnie nieporozumienie. Rozumiem że jest starszy po dość mocnych przejściach, ale czemu zamienił się w Sama Fishera z Double Agent to ja nie mam pojęcia, być może geny sobie wszczepił xD Łysy, przypakowany i z brodą litości...

Tak czy siak jak gra się pojawi na półkach sklepowych/pogram w demko kiedyś tam to może przełknę jego wygląd na rzecz świetnej zabawy ; )

Odnośnik do komentarza

Hmm, mam pomysl na fabule w Max Paynie 3 (i mam nadzieje, ze tworcy wpadli na taki sam): Max jedzie do brazylii / whatever, aby uciec od tego calego brudu i zaczac nowe zycie. Dosiega go tam niestety jednak reka przestepcow. Max wraca do NY, znow przywdziewa swoje stare wdzianko, goli zarost i rozpoczyna rozpierdziel :D

Mam nadzieje, ze tworcy poszli mniej wiecej taka droga, bo Max bez plaszcza, swojej fryzury i klimatu NY to porazka.

Odnośnik do komentarza

Mam lepszy pomysł, Max umrze i pozostanie brzydki.

Do akcji wkroczy jednak jego syn (!!) którego posiada po Monie (!?) albo po jakiejś innej Brazylijskiej k(pipi)e - jego imię to Neo Payne (!!? jak odziedziczył nazwisko, mnie nei pytajcie to dłuuuga historia)

Uważa że tatko przesadził na starość i postanawia wyprać jego brudy - stylowa emo fryzura, eleganckie wychudające ciuszki (skóra a co :P) i na to płaszcz .... .

Nawet coś tak głupiego chyba wolałbym od łysego krasnala :/.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

imo odswiezenie serii w ten sposob moze byc niezlym pomyslem. czesc 2 nie byla niczym wiecej niz odcinaniam kuponow od powodzenia jakim cieszyla sie czesc 1. takie popluczyny po kultowej poprzedniczce. brniecie po rak kolejny w ten sam klimat bylo by chyba bledem, chyba ze napisaliby zeczywiscie porywajacy scenariusz. to co sklecili na potrzeby 2 wogole mnie nie obeszlo, natomiast czesc 1 byla naprawde poruszajaca. nie ma sie co oszukiwac ze zrobia cos co bedzie kopalo tylki jak 1 odslona. mozna miec tylko nadzieje ze zrywajac z kilmatem serii , ktorego nieodlacznym elementem byl NY producent da cos w zamian . zespolu remedy to raczej nie ma co zalowac - potencjalu wystarczylo im tylko na 1 gre , w czym doskonale zorientowal sie wydawca .

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

Czuje że Max Payne 3 może podzielić los Splinter Cell Conviction

 

Ja tam bym nie płakał. Ta serie nie potrzebowała restartu, a nowy Max za bardzo odbiegał od wcześniejszych części. Klimat MP 1 i 2 był wprost genialny. Noir, rozterki psychiczne i ogólnie przytłaczająca atmosfera.

 

Nie mam pojęcia po co tak radykalnie zmienili zarówno bohatera jak i otoczenie. Ktoś był już znudzony pierwotną stylistyką ? Bo ja na pewno nie.

Odnośnik do komentarza

albo po prostu pauza. popracowali trochę nad Maxem,, zrobią przerwę, skupią się nad tym by GTA V dokończyć i dopieścić a później znowu wrócą do dłubania przy Maxie. z chęcią bym zagrał w MP ale mając wybór to wiadomo że Max do piachu byleby GTA nowe wyszło :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny Duke Nukem sie z tego robi :/

 

Eee nie przesadzaj RDR zapowiedzieli w 2004 a wydali dopiero w 2010. To samo L.A. Noire - 2004 choć to nie R* a Max-a zapowiedzieli jakoś w 2009 czyli stosunkowo jest to krótki okres jak na R* ;].

 

zapowiedzieli w 2004 roku ??

 

w 2004 to wyszedł RDR na PS2

 

E: Serio w 2004 zapowiedzieli L.A. Noire??

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.