Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry trailer, klimat owszem się zmienił, ale czy na gorsze to się oceni po obadaniu samej gry. Teraz pozostaje się martwić o sam gameplay, bo nie oszukujmy się, Rockstar dobrych strzelanin robić nie umie...

 

W RDR było kozackie i miodne strzelanie oczywiście imo. Choć faktycznie w starszych GTA tych z Ps2 ten element nie był najlepszy.

 

Anyłej wczoraj kupiłem Antylogie MP (pierwsza kupiona gra na pc od xxxxxxxxxx czasu ;p). Miałem sobie przejść w ramach przypomnienia w okolicach lutego/marca ale zaczynam zaraz po Deus Ex ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale teraz jest obecna generacja i mogę powiedzieć, że w RDR system strzelania bije na głowę wszystkie jakie miałem przyjemność testować (nawet U2).

 

Słupek, chyba też sobie przejdę pierwsze Max'y :D

Odnośnik do komentarza

Ale teraz jest obecna generacja i mogę powiedzieć, że w RDR system strzelania bije na głowę wszystkie jakie miałem przyjemność testować (nawet U2).

 

Bo akurat w Uncharted ten element - strzelanie jest średnio - kiepski (jest plastikowo). Ale true również uważam, że RDR rządzi pod tym względem (i Girsy).

 

W GTAIV też nie było tak źle, było dobrze (głównie przez fizykę).

 

@Kre3k

 

L.A. Noire nie licz.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A mylisz się ;p GS to bardzo częste pytanie. I Rockstar pisał, że biorą je pod uwagę ale standardowo nie wiadomo jeszcze.

 

Do L.A. Noire też wyszły tylko 3. A przecież w Maxie będą się "chwalić" multi to już np. jeden czy nawet dwa. A kolejny mogliby standardowy wypuścić jak sprawdzają się nowości (cover system).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

cale szczescie ze jest motyw muzyczny z poprzednich czesci jak by nie bylo caly czas go slucham na ipodzie :) co to trailera to jest okej myslalem ze bedzie gorzej ;) choc dalej nie moge przekonac sie do lysego maxa i mam lekkie obawy co do fabuly, ze zrobi sie z tego normalna gra akcji, ktora mogla by ukazac sie pod innym tytulem

 

teraz trzeba tylko wyczekiwac konkretnego gameplayu

Odnośnik do komentarza

A tutaj rozszerzona wersja trailera to znaczy z informacjami:

 

http://www.rockstarg...e-3-traile.html

 

Plus obszerny wywiad z Barrera dla Gamespotu (Remedy konsultantem można się dowiedzieć):

 

http://www.gamespot....anda/index.html

 

Haha tak jak pisałem-obstawiałem; przecież pierwszy screen to "NY and Snow". Czyli jednak szykuje się jakiś powrót, epizod/y:

 

"It would seem at least some of the game takes place in New York."


Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Że jest łysy i zaniedbany to akurat nie przeszkadza, przynajmniej da się odczuć, że to wrak człowieka, który stracił wszystko.

 

No ale niestety duża cześć hejterów uważa, że skoro Payne się ogolił to Rockstar wywalił w pizdu również mroczny i ciężki klimat, a najważniejsze postaci będą śmiać się od ucha do ucha. Tiaaa......

Odnośnik do komentarza

To może trochę ja wyjaśnię bo łysy Max i wbrew pozorom również moim MP3 może mieć nie mniej "gęsty" klimat niż poprzedniczki.

 

Wiadomo kwestia gustu ale co naprawdę fajne (według mnie) to to, że podobno "łysy Max". Nie jest zrobiony tylko po to żeby fajnie/niefajnie wyglądał. Ostatni-najnowszy wywiad z Rockstar wyjaśnia trochę odnośnie łysego MP, ciekawostek, gameplayu i fabuły Trójki. A także raczej oprócz wcześniejszego screenu znowu nie zostawia złudzeń, że będzie misja czy tam epizod w NY.

 

Lepiej dam w spoiler bo może nie każdy chce o tym wiedzieć, czytać.

 

 

Sprawa wygląda tak "ogolenie się Maxa" które widać na trailerze ma się pojawić w kluczowym momencie gry. Podobno ma być to "symboliczna scena", kiedy Max czuje, że sytuacja jest beznadziejna i wymyka mu się spod kontroli. Uznaje, że potrzebne są drastyczne działania (można gdybać, że postanawia coś zrobić, stawia wszystko na jedną kartą coś w tym stylu) i wtedy właśnie goli się.

 

To naprawdę może być ciekawe, lubię taką symbolikę - przemianę głównego bohatera, zwrot akcji. Zresztą Rockstar obiecuje, że w nadchodzących miesiącach powie więcej na ten temat (pokaże?).

 

Kolejne ciekawostki; jak zapewne każdy zauważył czy to na trailerze czy to na screenach. Max wygląda co rusz inaczej a to dlatego, że gra będzie się działa na przestrzeni kilku dni włącznie z flasbackami kilka miesięcy wstecz. Będziemy rzucani po różnych miejscówkach, występach i jak to pisze Rockstar "będziemy doświadczać różnych stanów umysłu Maxa". Nice.

 

Mamy widzieć "różne strony Maxa" również i pod względem ubioru czy wyglądu.

 

 

To tyle o fabule a odnośnie gameplayu, mechaniki.

 

Pojawią się nowe funkcje i możliwości w Bullet Time, ujawnione zostaną w nadchodzących miesiącach.

Każda kula-pocisk jest osobno modelowana (nie mam pojęcia co to oznacza). Tak samo jak system obrażeń dla każdego przeciwnika z osobna. Dzięki RAGE i Euphorii Rockstar udało się uzyskać naturalne ruchy, balans ciężaru, zachowań etc. Max ma reagować dynamicznie na świat, sytuacje oraz warunki go otaczające (od razu skojarzyło mi się to z Uncharted 3 to samo mówi ND). Podobno gracz ma niesamowitą kontrolę nad Maxem (podczas ruchu, celowania etc.). Bronie są odwzorowane jak najdokładniej włącznie ze wszystkimi szczegółami; kule, łuski, przeładowywanie i tak dalej.

 

I na koniec jeszcze jeden nowy screen:

 

sphp.png

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...