Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

"Announcing a 3-part original Max Payne 3 comic series created in partnership between Rockstar Games and Marvel Custom Solutions - to be released as a digital graphic novel and in limited print editions.

 

Written by Dan Houser and Remedy's Sam Lake..."

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/27331/original-max-payne-3-comics-series-produced-by-marvel-coming-soo.html

 

Bomba news jak dla mnie, pierwszy odcinek "After the Fall" za darmo.

Odnośnik do komentarza

a mi się dzisiaj śniło że byłem Maxem. najpierw akcja w pędzącym pociągu, później strzelanina na ulicy, ukradłem starego cadillaca i próbowałem kogoś rozjechać.

 

zawsze miałem zryte sny ale ten dla odmiany był przyjemnie popyerdolony :D

 

Zniszczyłeś xDDDDDDDD

 

Pewnie Twój organizm wyczuwa, że "zaraz" premiera albo gorzej jak Ci zaspoilerował etap z Cadillaciem hehe.

Odnośnik do komentarza

pewnie tak, doczekać się już nie mogę. normalnie jak reklama coca-coli - coraz bliżej święta... wcześniej jeszcze miałem krótki sen że biegałem z shotgunem w jakimś porcie czy czymś przemysłowym i likwidowałem kilku typów w bullet timie.

 

serio, chyba trzeba rozejrzeć się za jakąś terapią czy coś.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Można jakiś link?

 

Trochę szok bo z tego co czytałem to sam Dan.

 

Linku nie dam, ale zostało to potwierdzone na spotkaniu z Rockstar Games, które było organizowane w Warszawie jakiś czas temu. Dokładnie to nawet całe Remedy na bieżąco ogrywa Maxa i podsuwa swoje uwagi, więc cały tytuł powstaje na bazie współpracy tych dwóch ekip.

Odnośnik do komentarza

Wierzę ;]

 

To, że razem współpracują, konsultują się to czytałem - nie raz pisali. Tylko po prostu na temat samego scenariusza w "oficjalnych notkach" czytałem, że za całość odpowiada sam Houser.

 

Może jeszcze nie były uaktualnione czy coś, w każdym bądź razie to jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Wywiad z aktorem podkładającym głos Maxowi:

 

http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/722951/max-payne-3s-james-mccaffrey-on-wild-experience-of-resurrecting-an-icon/

 

Tak swoją drogą to nie wiem co z początku strzeliło Rockstarowi do głowy, aby McCaffrey nie podkładał głosu. To byłby idiotyzm. Choćby nie wiem kim by go zastąpili to już nie byłoby to samo. Całe szczęście że aktor ten ostatecznie powrócił.

Odnośnik do komentarza

A poprzednie części to były rpg? :huh:

 

Przecież to były 100%, w najczystszej formie strzelaniny. Gameplay w MP1 i 2 w jakiś 85% polegał na strzelaniu, pozostałe 15% to było branie painkillerów, skok oraz naciśnięcie guzika np. od windy.

 

Osobiście wydaje mi się logicznie, że pokazują strzelanie skora ta gra na tym polega. Fabułę sam poznasz przechodząc grę, zresztą jak dla mnie to i tak za dużo R* zdradził.

Odnośnik do komentarza

No i powinieneś się TYM BARDZIEJ cieszyć ;]

 

Nie zapomnę jak po ujawnieniu ostatniego gameplayu, jakiś typ na stronie głównej "spruł się", że za dużo pokazują. Ktoś z R* mu odpowiedział, że nie ma się czego bać, że rzucają tylko szczątkowe, oficjalne informacje. A gameplaye to tylko urywki, że w grze czeka dużo niespodzianek etc.

 

W sumie o fabule mamy: 2 trailery i kilka oficjalnych newsów jak akta Fabiany czy dwóch gangów. IMO to bardzo dobrze niech pokazują i mówią jak najmniej o fabule, koszmarach, powrotach etc. (hi BioWare), chociaż tak jak wspomniałem paru rzeczy i tak bym nie chciał wiedzieć

siostra Fabiany na przykład czy etap(y) w NY

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/newswire/article/28201/max-payne-3-for-pc-new-screens-and-details-including-system-spec.html

 

Wymagania sprzętowe wersji PC

 

Tak, tak, to dział o PS3, ale chyba warto o tym wspomnieć, bo to najwyższe wymagania w historii. No i niestety nie wróży to IMO dobrze wersjom na konsole, szczególnie tej na PS3 właśnie...

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstarg...ystem-spec.html

 

Wymagania sprzętowe wersji PC

 

Tak, tak, to dział o PS3, ale chyba warto o tym wspomnieć, bo to najwyższe wymagania w historii. No i niestety nie wróży to IMO dobrze wersjom na konsole, szczególnie tej na PS3 właśnie...

minimalne na poziomie konsol

maxymalne z dupy.

Rockstar nie zna slowa optymalizacja kazda ich gra na pc to jest sajgon wymagania z kosmosu tylko potem tego nie widac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...