Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ok ale bez szału, troszkę inaczej sobie wyobrażałem pierwsze niesandboxowe multi od Rockstar.

 

Za to ekstra, że animacja i strzelanie wygląda jak w singlu czyli mega. Tryb Payne Killer podoba mi się na razie najbardziej.

Czekam na drugi, ostatni filmik o multi. Przy okazji modlę się żeby wrzucili jakieś misje w co-opie.

 

Max z Paco, Moną coś na wzór tych z RDR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

podejrzewam że jakaś forma co-opa będzie. jak nie misje w singlu to multi. w RDR to był strzał w dziesiątkę. wiele godzin spędziłem na tych misjach, czysty fun. jeżeli na starcie nie będzie to pewnie dadzą w dlc jakiś pack czy coś. payne killer już w sam sobie ładnie pachnie co-opem więc czemu nie mieliby pójść dalej. zobaczymy co w drugim filmiku pokażą, co nowego zaprezentują.

Odnośnik do komentarza

Po jednym filmiku już wiecie, że multi jest lepsze np. od Uncharted? :rofl2: Żebyście czasem nie jęczeli o balans broni i masę innych czynników wpływających na granie po sieci, jak wyjdzie to pogadamy co jest lepsze od czego ;)

 

A to tak trudno się domyślić, że mówiłem o ogólnym kształcie multi i pierwszy wrażeniach po FILMIKU?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie, ciągle piszą, że bliżej premiery podadzą wersje językowe. Czyli na dobrą sprawę lada dzień, lada tydzień ogłoszą.

 

 

Jestem na 99.9% pewien, że będą napisy PL. Zdziwię się jeżeli nie będzie wersji PL :P

 

 

 

http://muve.pl/plays...cjalna-ps3/4719

 

Chyba kupię i odsprzedam wszystko poza figurką :<

 

Figurka figurką (świetna) ale ja najbardziej zacieram ręce na soundtrack, oomomom.


 

Nowe fragmenty, oczywiście gameplay z Xboxa:

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Myśle , że juz coś byśmy wiedzieli gdyby dubbing sie szykował ...a tu cisza...

'

 

Nie zrozumiałeś. :)

 

Słupek wyśmiał Cię, bo faktycznie to jest dziwne, że przy tak genialnej obsadzie jaką nam zawsze serwują kolesie z R* ktokolwiek może jeszcze prosić o jakiś śmieszny dubbing z aktorzynami z d jak dupa w roli głównej.

Odnośnik do komentarza

Zawsze można zostawić dwie wersje. Pazura w pierwszej części spisał się zaskakująco dobrze. Oczywiście nie był to poziom oryginału, ale jak na tamte czasy źle nie było. ;]

 

Ostatnio, parę miesięcy temu jak grałem w Jedynkę to właśnie pierwszy raz z PL dubbingiem. Na początku przypadkiem ale w końcu zostawiłem właśnie ze względu na Radka heh.

No dla mnie ekstra wypadł, najlepszy polski dubbing - postać jaką słyszałem (ale tylko on, cała reszta już ssała). Chociaż słyszałem i grałem w 5 gier na krzyż z PL dubbingiem :P więc...

 

W każdym bądź razie teraz i tak głos pod Maxa i WSZYSTKICH innych podkładałby

Jarosław Boberek

:sorcerer:


 

Do tej pory jak dla mnie Uncharted wymiatał jeżeli chodzi o płynne przejścia ze scenek do gameplayu. Ale w Maxie to się zapowiada poziom 2.0:

 

cutscene.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...