Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

to trzeba pre-order złożyć w empiku żeby kupić tę koszulkę, czy po prostu kupuję to pudełko i jak zechcę to pójdę i kupię u nich na premierę?

 

jest jeden rozmiar koszulek czy można później wymienić? słupek napisał że na niego za mała a the_m że za duża, słupek masz +2 metry wzrostu? :>

 

1,84 albo 85 ale wzrost chyba nie ma nic tu do rzeczy. Skoro ja jej nawet przez głowę, ani ręce nie wcisnąłem xD

 

Może @The M się pomylił bo nie chce mi się wierzyć, że na kogoś może być za duża ;] To jest rozmiar 13 latki której jeszcze biust nie rośnie XD

Chyba, chyba, że wrzucają losowo rozmiary i @The M dostał większy (L-ka?).

 

Edit:

 

To może dostałem M-ke ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

@Słupek, na pewno nie mam postury 13latki bez cycków, raczej standardową męską ze sporą głową i koszulka wchodziła lekko ;) Więc może faktycznie dają różne rozmiary (ja miałem L), z resztą już zamówiłem drugi preorder MP3 to zobaczę czy koszulka będzie taka sama :)

 

Edit: dla ciekawych, koszulki są w różnych rozmiarach, ta z drugiego mojego preordera jest w rozmiarze "L" ale na osoby o wzroście 170cm, czyli faktycznie jest trochę mniejsza niż "M" (ew. taka "S") i się w nią nie mieszczę. Chyba kupie jeszcze jeden może tym razem trafie na mój rozmiar :P

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

FAP Time - zajebiście chociaż prawdę mówiąc. Mam teraz ochotę na gameplay w końcu z multi żeby zobaczyć jak wygląda no ale... Narzekać na "visual effects and cinematics" na pewno nie będę.

 

Btw, 2 kozackie screeny znalazłem:

 

rsgmp3244.jpg

 

rsgmp3247.jpg

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/22351/from-ufes-intelligence-files-the-fabiana-branco-dossier-new-scre.html profil Fabiany

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Niezła mimika twarzy, czy to ta sama technologia co w LA Noir?

nie ani troche, to zupelnie inne techniki i widac to na pierwszy rzut oka

 

w Mp3 są typowe ładnie zrobione mordki ze zwykłych modeli, możliwe że animowanem zwykłym mo-capem twarzy (jak gollum)

Max-Payne-3-Revolver.jpg

 

 

w LAN był calkowicie zeskanowane twarze model 3d, pokrycie (textury) i animacja

MotionScan-JohnNoble1.png

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pojawiło się pierwsze info, ile mniej więcej ma zająć przejście kampanii. 8-10 godzin, mam nadzieję, że znajdźki (coś jeszcze?) i najwyższe poziomy trudności skutecznie podbiją długość. Jak mordowanie, strzelanie będzie tak za(pipi)iste jak się zapowiada to w sumie nie boję się o żywotność.

No i jeszcze multi o ile okaże się dobre.

 

http://mashable.com/2012/03/15/max-payne-3-first-look/

Odnośnik do komentarza

Takie lepsze Uncharted.

Z dodatkiem RDR ^^

Wygląda fajnie. Chyba się zainteresuje tym trybem bardziej (wcześniej traktowałem tylko jako zbędny dodatek).

 

E: Bez kitu - niektóre momenty prawie żywcem wyjęte z multi Uncharted (skojarzenia).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No właśnie, jak będzie wyglądać ten bullet-time w multi? Czy zrobią tak, że aktualnie namierzany gość będzie miał zwalniany czas i będziemy do niego grzali? To będzie w sumie przegięcie, ale się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, jak będzie wyglądać ten bullet-time w multi? Czy zrobią tak, że aktualnie namierzany gość będzie miał zwalniany czas i będziemy do niego grzali? To będzie w sumie przegięcie, ale się zobaczy.

 

Z tego co pamiętam, to w NP pisali, że ma być jakaś specjalna ograniczona strefa w której ten tryb działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...