Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Na dubbing,nie ma raczej co liczyć ,choć chętnie posłuchałbym naszych rodaków,koniecznie Boberka,Pazura też byłby dobry,ale nie zmienia to faktu ,że oryginalna wersja i tak wykonana jest najlepiej.Zresztą w tego typu produkcjach,mi wystarczy jak lokalizacja jest wiernie przetłumaczona.

No i gameplay,to koło historii jest najważniejsze,a że oczywiście R* jak zawsze zaserwuje świetne wrażenia ,to już nie mogę się doczekać,a do tego czasu ujrzymy pewnie jeszcze nie jedno info.

Odnośnik do komentarza

Mniam, mniam i jeszcze raz mniam ;] dzisiaj skończyło się chyba jakieś embargo. Bo posypały się previewy z najnowszego dema, w tym i w polskich serwisach. Po przeczytaniu tego na gry-online jestem cały obśliniony ;p Polecam przeczytać, można dowiedzieć się paru nowych rzeczy:

 

http://www.gry-onlin...022.asp?ID=8064

 

Nie będą wklejał wszystkich previevów bo po co więc pozwoliłem sobie wypisać najciekawsze rzeczy ;]

 

 

 

-będą znajdźki (haha wiedziałem, że R* coś wrzuci xD)

-gra jest mega brutalna

-poziom trudności normal już sprawia problemy

-chowanie za osłoną nic nie daje, przeciwnicy robią wszystko żeby nas oflankować (rzucanie granatów included). W tym pojawią się nowi przeciwnicy którzy szarżują na nas :o trzeba być cały czas w ruchu, kombinować.

-pojawia się nowa opcja „The Last Man Standing” (mniej-więcej: po utracie energii leżymy na ziemi i dalej próbujemy strzelać dopóki nie zabijemy typa która nas zabił, wtedy jeżeli mamy painkillera odzyskujemy część zdrowia i powracamy do gry)

-w jednym z etapów możemy działać-eliminować po cichu :o

-pojawią się elementy np. otoczenia które możemy zniszczyć, uruchomić (to nawet na jednym z gameplayi widać - panel od autobusów który zwalnia busa czy platforma którą roznosimy)

-animacja i fizyka miażdżą

-strzelaniny są zabójcze piękne

-Max nadal jest cyniczny i co rusz rzuca komentarzami

-oczywiście PAINKILLERY wracają - nie ma autoregeneracji zdrowia

-pojawiają się brutalne wykończenia z bliska

-czuć wyraźny ciężar postaci - Maxa

-sztuczna inteligencja wypada znakomicie

-strzelaniny za każdym razem wypadają inaczej, i są bardziej taktycznie niż w poprzednich częściach

-w Bullet Time wszędzie, dookoła widzimy efektowne smugi po kulach

 

 

A tutaj zbiór wszystkich nowych screenów właśnie z najnowsze pokazu-dema:

 

http://www.gameinfor...ax-payne-3.aspx

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy była tu o tym mowa ale widziałem dziś w empiku preorder packi na MP3. Po 29,90zł, wersja na PS3, X360 i PC. W środku T-Shirt od R* z motywem z nowego Maxa, kody na jakieś duperele do multi. Cena 29,90zł będzie ofkoz odliczana przy zakupie gry na premiere. No miałem brać, ale nie wiadomo jaką cenę dowalą za MP3 na premierę to raz, a dwa na muve mam zniżkę 50% więc odpuściłem :) W sumie można za 3dychy wziąć preordera i nie kupować w empiku tylko wziąć żeby mieć koszulkę. Kupił ktoś tego preordera?

Odnośnik do komentarza

Dla samej koszulki można z empik.com brać preordera na PC za 25,49zł i nawet się nie zastanawiać ^^ Zwykłe, jakieś lipne koszulki czasem są droższe niż ta.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Więc tak pre order kosztował 3 dyszki (wersja Ps3), dostajemy fajne pudełeczko. W środku kartkę z informacją, żeby zachować pudełko i w dniu premiery lub później udać się z owym pudełkiem do Empiku. Po odbiór gry (oczywiście 30 dyszki za pre order odejmują od ceny gry) oraz odbiór dlc "Silent killer" (info http://m.rockstargames.com/newswire/article/20061/max-payne-3-preorder-exclusive-bonuses-for-europe-and-australia.html).

 

No i tu pierwsza lipa, dlc dostaniemy dopiero gdy kupimy grę ;/ Myślałem, że samo pokazanie pre orderu wystarczy do odbioru dlc. Ja na ten przykład będę składał zamówienie które odbiorę w Muve (brelok oraz inne dlc). Więc dlc z Empiku raczej idzie się walić, szkoda.

 

A co do dania głównego czyli koszulki heh. Więc tak koszulka fajna, nie jest to najgorszy materiał, logo R* jest, grafika MP3 jest. Ale co z tego skoro rozmiar to śmiech na sali, jest to L ale chyba damska L. Bo ja nawet przez głowę nie przecisnąłem jej heh. Czyli szkoda po raz drugi...

 

Fotki (jakość nie najlepsza):

 

 

zdjcie0091n.jpg

zdjcie0093s.jpg

zdjcie0094y.jpg

zdjcie0107lq.jpg

 

 

Nom i to tyle, ja tam nie żałuję i tak bym kupił nawet jakbym wiedział o tym rozmiarze. Ale ja tam jestem fanbojem i zbieram wszystko co związane z Rockstar więc... ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś w Polsce najszybciej ma Ci dostarczyć MP3. To zapewne będzie to sklep Muve bo to sklep cenegi - wydawcy Maxa.

 

W zeszłym roku brałem od nich między innymi Batmana i Deusa (obydwie wydawane przez nich i kupione w Muve). I wszystkie te gry wysyłali 1-3 dni przed premierą, akurat jeżeli chodzi o termin dostawy są konkretni (zwłaszcza odnośnie gier które wydają).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kupilem sobie rowniez ta koszulke z maxem; rozmiar rzeczywiscie wydaje sie maly, ale jeszcze nie zakladalem jej bo w autobusie raczej nie wypada :) Calkiem fajna inicjatywa z ta bluzka, bo zapewne gdyby kupowac to z rockstarwarehouse byloby o wiele drozej :)

 

Update:

Nie jestem dużym człowiekiem (179cm wzrostu) a mimo to koszulka jest na mnie za mała. Nie wiem czemu taka małą dali, chyba myślą, że docelowym targetem są trzynastolatki ;(

Może jest jakaś opcja zamiany na większy rozmiar?

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

@up, też kupiłem preorder w empiku (z chęcią odsprzedam ale bez koszulki;)) i przy moich 189 cm i 82 kg koszulka jest na mnie za duża :P Znaczy się za szeroka po prostu - nie wiem jacy wy "potężni" jesteście skoro się nie mieścicie. Poza tym t-shirt jest z dobrego materiału i fajnie wygląda, za tą cenę się opłaca jak nic :)

 

A okładka rzeczywiście niezbyt urodziwa, za to ten obrazek co dał Słupek pasowałby w sam raz (tyle że chyba nie do klimatu tej części...).

Odnośnik do komentarza

to trzeba pre-order złożyć w empiku żeby kupić tę koszulkę, czy po prostu kupuję to pudełko i jak zechcę to pójdę i kupię u nich na premierę?

 

jest jeden rozmiar koszulek czy można później wymienić? słupek napisał że na niego za mała a the_m że za duża, słupek masz +2 metry wzrostu? :>

Odnośnik do komentarza

Koszulka jest twoja,a zakup gry w Epmiku , to tylko i wyłącznie twoja decyzja.

A no i jedyny rozmiar koszulki to L

Słupek-Mi miła pani :) powiedziała,że mają tylko jeden rozmiar jednej i tej samej koszulki,ale różnie z tym bywa, czasami jest tak ,że np L-ka jest M-ką ,albo zupełnie na odwrót.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...