Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

A Rocket Launcher czy tam RPG? Hehe to jest nowość w serii, jestem ciekaw jakie zniszczenia ta zabawka będzie niosła xD

 

Btw teraz przypomniało mi się, jeszcze snajperek nie było na tych filmikach.


 

Rockstar niezły arsenał fantów przyszykował a i tak nie ma tu breloczka heh. Ale jest koszulka z Empiku xDDDDDDDD

 

paxitems.jpg

 

Trzeba upolować chociaż vlepki (Colin?) ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Słupek :)

 

no kurna game on! trzeba będzie polować i kombinować na gadżety, zacne jak zawsze. poza ciuchami to wszystko ciekawie wygląda. tylko co to kurna jest to czerwone?

 

e: nie było tematu. tak to jest jak człowiek jara się obrazkami zamiast przeczytać też co obok nich jest napisane :D

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Brak słów jak mega za(pipi)iście wygląda na tym gifie "dziurawienie" Spasem-15, no poprostu wow ;]

 

W ogóle te nowe screeny z NY wyglądają świetnie, chociaż ostatnio myślałem. Że lepiej jakby Rockstar w ogóle nie zdradzał, że będzie rozdział(y) w NY. Wolałbym taką bombę dostać podczas grania.

 

PS. Żaden gameplay z PE nie wyciekł :(

Odnośnik do komentarza

Pewnie dlatego, że zadajesz pytania o kupowanie, sklepy itd. nie w tym temacie. Z tego co wiem Twoje ostatnie pytanie i odpowiedź zostały przeniesione do "Gry na premierę, gdzie dostać?".

 

Btw jeszcze jedna fajna sprawa na tym gifie od Kre3ka. Jak Max spada z Sawn Offami to niezłego w(pipi)a ma na twarzy. Zresztą na trailerze 2 to najlepiej widać i słychać, wygląda na to, że w 1 i 2 był spokojniutki :D

 

kelt.gif

 

Fajnie jakby podczas gry właściwej rzucał "Rage tekstami". Coś takiego jak Niko podczas misji

odbicia Romana

, strasznie mi się to podobało.


 

Edit: Haha już sprzedają tylko szkoda, że tak drogo ;/

 

http://allegro.pl/max-payne-3-pojemnik-na-painkillery-i2261866777.html

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

maxpayne3_achtro_golden.jpg

 

Jakieś złote spluwy do zbierania chyba będą.

 

Z takich ciekawszych rzeczy z tych trofeów - będą 4 poziomy trudności, powróci tryb New York Minute's (to polegało na tym, że na poziomie startujemy z jedną minutą, i za każdego przeciwnika dostajemy parę sekund dodatkowych - oczywiście jeśli czas upłynie to przegrywamy), podobnie jak w jedynce i dwójce gra jest podzielona na 3 akty.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...