Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4 TROFEA!


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

niby trofea, które nie pojawiły się w ostatecznej wersji :_) kilka srogo pokręconych:

 

 

Floor Gigolo – Gold

Complete the whole game using only Snake’s slow ass-wave crawl to move

 

Homeless Snake – Gold

Complete the whole game in a box

 

S**T Snake – Bronze

Complete the game without getting any Trophies

 

Unnecessarily Badass – Gold

Smoke a cigarette after every kill

 

Old MacSnake – Silver

Milk a Gekko

 

Otacon Troll – Bronze

Stand nose-to-nose with Otacon until your relationship turns sour and he refuses to speak to you again.

 

Codec Gigalo – Bronze

Call a Gigalo using the Codec

 

Old MacSnake – Gold

Milk Otacon

 

Shadow boxing – Gold

Perform repeat melee attacks for three hours

 

Fool Me Once – Bronze

Snap the Metal Gear Solid 4 disc in half

 

Popalot – Bronze

Complete the game listening to only N Sync

 

Fools Me Twice – Silver

Snap your new copy of Metal Gear Solid 4 in half

Odnośnik do komentarza

Tylko trzy? W poradnikach trofeowych twierdzą że min. osiem, a u mnie to będzie jeszcze więcej :) Strasznie wciąga robienie platyny w tym MGS. Chciałem wbić tylko kilka trofików, ale naszła mnie ochota na zebranie wszystkich emblematów. BBE też nie wydaje się taki strasznie trudny, są filmiki na YT i różne porady od tych co przeszli. W tej chwili robię trofika za wszystkie flashbacki, prawdziwy koszmar. Cztery lata po premierze dowiedziałem się że jest kilka ukrytych flashy.

Odnośnik do komentarza

Fakt, że czas jaki upłynął był spory ale ta gra się jak dla mnie nie zestarzała i do tej pory bryluje jako jedna z najlepszych na PS3 :) a teraz trofki dodatkowo przypomną tą świetną produkcję i dadzą motywację tym, którzy w 2008 roku katowali ją dniami i nocami (including me)

Damn True :)

and mE :P

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam z zakupionego przed czterema laty oficjalnego poradnika do gry. Wreszcie mi się na coś przyda, autorzy bardzo dobrze opisali wszelkie taktyki przy próbie zaliczenia gry na The Boss Extreme (Big Boss emblem included).

 

Są też opisane wszystkie przedmioty, szczegółowa lista emblematów i wszelkie smaczki i nawet ilość flashbacków w grze. Będę chciał wbić platynę, bo to moja ulubiona gra tej generacji, i nie tylko.

Odnośnik do komentarza

Też mam już "kurczaka". Najgorsze było przesiedzenie w grze 35 godzin. Choć latałem po całych lokacjach zaglądając do każdej dziury to i tak przy końcu miałem na liczniku 24 godziny i konsola musiała zaliczyć nockę na 10 godzin bo byłem w ostatniej spokojnej lokacji gdzie mogłem stan zapisać, a nikt mnie nie atakował.

@spaletobaSnieg jak poszedł ci tryb Boss Extreme? Były trudne momenty?

Odnośnik do komentarza

Act 0 - 4

Act 1 - 6

Act 2 - 16

Act 3 - 10

Act 4 - 10

Act 5 - 12

Debriefing - 7

 

http://www.ps3trophi...tml#post2948917

 

 

 

Chyba że Ci chodzi o same obrazki to znalazłem takie coś:

 

Act:1 has 40 flashbacks

Act:2 has 65 flashbacks

Act:3 has 38 flashbacks

Act:4 has 62 flashbacks

Act:5 has 16 flashbacks

in total of 221.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

W ostatnim chodzi ogólnie o to żeby zobaczyć wszystkie obrazki w flashbacku (przez mashowanie "x"). Te 221 to minimalna ilość jaką możesz mieć żeby dobyć trofik. Ale oczywiście możesz nabić więcej (ja miałem jakieś 340 czy coś).

Tu masz kiedy flashbacki występują w danej cut-scence.

http://hcgamer.pl/gra/metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots-ps3-2342/flashback-mania-167422

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.