Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja nawet nie otworzyłem...Za to dzisiaj zmusiłem się do przeczytania ostatniego Iron-Mana z WKKM i powiem, że typowy oldskul, nigdy w życiu nie wpadłbym na to, żeby go umiescić w takiej kolekcji :D Ale z sentymentu do tego sposobu narracji uznam, że mi się podobał ;)

 

E Demon nie był taki zły ;) Ja za to zmusiłem się nieco do Planety Hulka, którą wcześniej kartkował tylko i jest nawet spoko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

Zaproponujecie jakieś podobne w miarę aktualne zamknięte historie warte polecenia?

 

Civil War, X-men Messiah Complex, X-men: Messiah War, House of M, X-Force: Blood & Violence, Astonishing X-men v3 1-24 + Giant Size, Ultimates, Ultimates 2, Thor v3 (Straczynski & Copiel), Ultimate Wolverine vs Hulk, Annihilation, Annihilation Conquest, War of Kings, Inhumans #1-#12 (Jenkins). 

 

Kilka świetnych komiksów ostatnich lat, jest tego o wiele więcej. Napisz jaka grupa/postać cie interesuje, to będę mógł coś polecić. 

Edytowane przez Jeez_PS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lubię Hulka, Avengers, Wolverine'a, uniwersum Ultimate, Thanosa, Galactusa i kosmiczne klimaty, a z wymienionych przez Ciebie czytałem chyba tylko Civil War. Ultimates chyba najbardziej mnie kusi, Ultimate Wolverine vs Hulk, no i Annihilation, tak patrząc po tytułach i skrawkach informacji na temat tych komiksów. Raczej nie przepadam za komiksami o X-men, wolę mniejsze stężenie mutantów w komiksach Marvela. Poczytałbym też coś z Guardians of the Galaxy, bo nie miałem okazji.

Odnośnik do komentarza

Hulk

 

Planet Hulk to must read, po tym czytasz World War Hulk obowiązkowo, jak będzie mało to Son of Hulk na końcu.

 

Avengers

 

Koniecznie Ultimates, Ultimates 2, Ultimates 3 jest kiepskie, ale rysunki ładne i przed Ultimates 4 (Ultimate Avengers :) )warto przeczytać.

 

Avengers Disassembled - od tego zacznij czytać 616 Avengers, po tym New Avengers vol 1, i koło 15 zeszytu NA czytaj równiez MIghty Avengers równocześnie

 

Young Avengers v1 #1-#12 - po prostu trzeba bo tak dobre, ze lepiej sie nie da :)

 

Wolverine

 

Jak nie czytałeś to "Enemy of the State" (Millar i Romita JR), Origin, z około Wolverinowych rzeczy warto się zapoznac z X-23 (miniseria) i X-23 Target X. Obowiązkowo X-Force z 2008 (#1-#28) i Uncanny X-Force również cały ongoing.

 

Kosmiczne klimaty

 

Oby w całości cieszyć się kosmologią Marvela, powinieneś przeczytać wszystko z tej grafiki http://i.imgur.com/FUM3v.jpg

 

Naprawde warto wszystko wciągnąć., 

 

Nowe bendisowe Guardiansy są ok, ale w stosunku do serii z 2008 nawet nie mają co startować.

 

Czytaj wszystko bez zastanowienia bo to historie top.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...