Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Na stronie wydania jest już spis zawartości The Birth of Venom - ten zestaw nie ma nic wspólnego z Venomem... to komiksy z czarnym symbiotem z lat 80. Okładka z zupełnie innych wydań, myślałem, że to będzie kompilacja kick assów autorstwa MF :/

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem to Hathette jeszcze żadnej kolekcji nie wstrzymało, a wydają naprawdę ekstremalne pozycje. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że koszty wydrukowania takiego jednego tomu zamykają się gdzieś w kwocie 5-6 zł więc nie muszą nie wiadomo jakiej ilości sprzedawać żeby się im to opłacało. Idąc dalej - inni wydawcy w Polsce sprzedają takie pojedyncze wydania po 70-100 zł i jakoś ludzie kupują, wiadomo, tu mamy akurat 60 tomową serię, ale nakład będzie systematycznie dopasowywany do popytu. Po trzecie - najbliższe 2-3 lata to prawdziwa ofensywa filmów o superbohaterach i moment na takie wydanie nie może być lepszy.

Chyba klossa wstrzymali, bo cos na forach jazgotali jak marvel startowal, ale nie mam pewnosci.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na stronie wydania jest już spis zawartości The Birth of Venom - ten zestaw nie ma nic wspólnego z Venomem... to komiksy z czarnym symbiotem z lat 80. Okładka z zupełnie innych wydań, myślałem, że to będzie kompilacja kick assów autorstwa MF :/

Dafuk? Zupełnie nie rozumiem tego co napisałes.

 

W tomie Birth of Venom nie ma żadnych komiksów z Venomem.

 

Z tego co czytałem to Hathette jeszcze żadnej kolekcji nie wstrzymało, a wydają naprawdę ekstremalne pozycje. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że koszty wydrukowania takiego jednego tomu zamykają się gdzieś w kwocie 5-6 zł więc nie muszą nie wiadomo jakiej ilości sprzedawać żeby się im to opłacało. Idąc dalej - inni wydawcy w Polsce sprzedają takie pojedyncze wydania po 70-100 zł i jakoś ludzie kupują, wiadomo, tu mamy akurat 60 tomową serię, ale nakład będzie systematycznie dopasowywany do popytu. Po trzecie - najbliższe 2-3 lata to prawdziwa ofensywa filmów o superbohaterach i moment na takie wydanie nie może być lepszy.

Chyba klossa wstrzymali, bo cos na forach jazgotali jak marvel startowal, ale nie mam pewnosci.

 

Nie wstrzymali, to była seria testowa, taka jak WKKM pół roku temu.

Odnośnik do komentarza

Na stronie wydania jest już spis zawartości The Birth of Venom - ten zestaw nie ma nic wspólnego z Venomem... to komiksy z czarnym symbiotem z lat 80. Okładka z zupełnie innych wydań, myślałem, że to będzie kompilacja kick assów autorstwa MF :/

Dafuk? Zupełnie nie rozumiem tego co napisałes.

 

W tomie Birth of Venom nie ma żadnych komiksów z Venomem.

Mówimy o tym komiksie? http://www.kolekcjakomiksow.pl/opis.php

Przecież to są narodziny Venoma, Eddie Brock, molesta ciotki May, dzwonnica i te sprawy...Jak dla mnie opis wskazuje, że będzie to ten sam komiks, który czytałem w latach 90-tych, wydany przez TM-Semic. IMO wszystko się zgadza...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przeglądałem sobie Amazon i natrafiłem na wydania zbiorcze Omnibus. Normalnie kapcie mi spadły. Cena wysoka, ale kompilacje konkretne, system rozwala Zomnibus, nie miałem pojęcia, że aż tyle komiksów z Marvel Zombies wyszło.

Odnośnik do komentarza

Jest już nowy numer, niech ktoś da znać, czy to prawda o czym pisał Don.

 

Na stronie wydania jest już spis zawartości The Birth of Venom - ten zestaw nie ma nic wspólnego z Venomem... to komiksy z czarnym symbiotem z lat 80. Okładka z zupełnie innych wydań, myślałem, że to będzie kompilacja kick assów autorstwa MF :/

Odnośnik do komentarza

Jest już nowy numer, niech ktoś da znać, czy to prawda o czym pisał Don.

 

Na stronie wydania jest już spis zawartości The Birth of Venom - ten zestaw nie ma nic wspólnego z Venomem... to komiksy z czarnym symbiotem z lat 80. Okładka z zupełnie innych wydań, myślałem, że to będzie kompilacja kick assów autorstwa MF :/

 

To co pisze Don to pocześci prawda, i nie. Prawdą jest, że tom obejmuje kilka komiksów, jak Parker nosi czarny kostium (moim zdaniem najpierw powinni wydać jednak Secret War's, a dopiero pózniej ten tom), i próbuje się z nim ostatecznie rostać. Ale nie prawdą jest to, że nie obejmuje pierwszego starcia z Venomem, czyli tego wydawnictwa, które swego czasu wydało TM-Semic (o ile o to chodzi?), bo komiks zawiera tę historyjkę...

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po przeczytaniu "Annihilus".(pipi), to chyba był najnudniejszy event z kosmicznych jaki czytałem. I gdzie tu byli Guardianie ? Z tego co zrozumiałem po lekturze volume 3, Guardians of the Galaxy brali aktywny udział w walce z hordą Annihilusa, a tutaj z głównego składu tylko Warlock, Starlord i Gamora. Słabe to panie, na razie odpuszczam sobie Cosmic Marvela.

Odnośnik do komentarza

No ja tez dostalem, ale rezygnuje. Nie dosc ze musze dymac na poczte, bo idzie to jako list zwykly xd i listonosz nie wezmie tego to jeszcze (pipi)a wyslali tydzien po premierze a szlo drugi tydzien. (pipi)e kupie w kiosku. Nie ma problemu zeby w kiosku to dostac po premierze? Teraz 13ego nowy numer?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...