Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 469
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

JA mam 2 pytanka dotyczące 2 haseł: pokazy filmów i paintball elektroniczny i klasyczny :)

Czy pokazy filmów to jakieś zwiastuny gier /gameplaye ,czy chodzi o filmy kinowe :P Bo np:fajnie by było obejżeć na jakimś wielkim ekranie gameplay w HD nowego Modern Warfare 2 albo Assasin Creed 2 itd :D

Co do paintballa to można przynosić własny sprzęt ?? :D Bym pomłócił :D

Odnośnik do komentarza

Ja bym też Wii wziął. Nie żebym się chwalił ale zagrałbym z innymi w Super Smash Bros. Brawl i pokazał nowe Wii Sports Resort (prosto z Anglii, jeśli ktoś z was mieszka w Bournemouth to pozdro). I co z ochroną, będzie można spokojnie zostawić na 10 min. swoje stoisko po żarcie?

Edytowane przez Robinson113_RR
Odnośnik do komentarza
JA mam 2 pytanka dotyczące 2 haseł: pokazy filmów i paintball elektroniczny i klasyczny :)

Czy pokazy filmów to jakieś zwiastuny gier /gameplaye ,czy chodzi o filmy kinowe :P Bo np:fajnie by było obejżeć na jakimś wielkim ekranie gameplay w HD nowego Modern Warfare 2 albo Assasin Creed 2 itd :D

Co do paintballa to można przynosić własny sprzęt ?? :D Bym pomłócił :D

 

Filmy to pokaz w odpowiednich warunkach produkcji zwiazanych ze zgredami ("Zabij Bracie" itp.) oraz a moze przede wszystkim trailery.

Paintball bedzie dostepny w dwoch wersjach. Tutaj nie organizujemy sami niczego. Porozumielismy sie z wlascicielami Event Clubu ktory organizuja te zabawe. W zwiazku z tym udalo nam sie wynegocjowac znizki i inne przywileje na taka zabawe (standardowa cena elektronika to 20 zl a wynegocjowalismy 50% znizki, klasyk to 100 kulek a kazdy dostanie do zabawy 200). Wlasna bron raczej odpada. Pamietajcie, ze nie jest to teren otwarty a biegasz z giwera po halach w budynu Blue City :)

 

A jak to będzie z własnymi konsolami?Ja to bym chętnie Wii ze sobą zabrał, zawsze się w ten Tennis pogra ;)

Fartownie nie mam tym razem daleko,okolice Lublina, kilka h. busikiem i jestem w Wawie :)

 

Dogrywam sprawe telewizorow. Czesc bedzie przeznaczona na turnieje a czesc bedzie dostepna dla graczy. Telewizor i zasilanie. Pozostaje wlasna konsola i (UWAGA) wlasne kable podlaczeniowe. Po turniejach wszystkie telewizory beda dostepne dla graczy z wlasnym sprzetem. Jakie tv i ile podam za kilka dni jak juz bede znal szczegoly. Bedzie tez sporo kioskow prezentacyjnych (PS3 i X360) oraz klasyczne automaty do gier. Bedzie karaoke, beda pokazy i kilka jeszcze ciekawych rzeczy.

 

 

Ja bym też Wii wziął. Nie żebym się chwalił ale zagrałbym z innymi w Super Smash Bros. Brawl i pokazał nowe Wii Sports Resort (prosto z Anglii, jeśli ktoś z was mieszka w Bournemouth to pozdro). I co z ochroną, będzie można spokojnie zostawić na 10 min. swoje stoisko po żarcie?

 

Ochrona bedzie ale raczej do pilnowania ogolnego "ladu i porzadku". Nie jestesmy wstanie pilnowac i odpowiadac za kazdy sprzet na imprezie. Baaa.. nie jestesmy wstanie dobrze przypilnowac nawet wlasnego sprzetu (co udowodnily poprzednie imprezy z cyklu EP). Jesli chcesz gdzies wyjsc to zostaw sprzet pod opieka kogos znajomego.

EP to zloty czytelnikow i milosnikow elektronicznej rozrywki. Jest miejsce i okazja spotkac sie, porozmawiac, poznac sie z ludzmi ktorych znasz tylko z sieci. Przygotujemy maksymalna ilosc miejsc siedzacych. Bedzie jedzenie i picie, beda pokazy, turnieje i ogolnie dobra zabawa. Poniewaz impreza jest w duzym centrum handlowym to wszystko jest na miejscu. Centrum handlowe nie mylic z korytarzami :)) Blue City jest olbrzymie. Wnetrza samego dwupoziomowego klubu sa bardzo przestronne. Na potrzeby EP6 zabierzemy pewnie prawie (oprocz squasha i biur) cale pietro

Zaczynamy od 12 w sobote i konczymy o polnocy. Oficjalne otwarcie imprezy bedzie zapewne o 13.

 

BTW: w podziemiach i terenach przyleglych jest oilbrzymia ilosc miejsc parkingowych.

 

Odnośnik do komentarza
Porozumielismy sie z wlascicielami Event Clubu ktory organizuja te zabawe. W zwiazku z tym udalo nam sie wynegocjowac znizki i inne przywileje na taka zabawe (standardowa cena elektronika to 20 zl a wynegocjowalismy 50% znizki, klasyk to 100 kulek a kazdy dostanie do zabawy 200). Wlasna bron raczej odpada. Pamietajcie, ze nie jest to teren otwarty a biegasz z giwera po halach w budynu Blue City

 

Czyli paintball za 55 zł. Co do biegania po halach, to trochę nie tak :) Miejsce do gry w PB to mała hala gdzie powalczyć mogą zespoły max. 4-osobowe. W więcej osób nie ma sensu bo pomieszczenie jest malutkie. Jako fan Paintballa raczej odradzałbym wydawanie tej kasy na zabawę w tym miejscu i przeznaczenie jej na laserki :)

Odnośnik do komentarza

Poza ilością i typem telewizorów interesuje mnie nagłośnienie w przypadku "własnego stanowiska". Mam zamiar ogarnąć Xkloca wraz z całym osprzętem, coby można było full bandem grać we cztery osoby. No i tu się pojawia pytanie: czy będziemy skazani na plumkanie z głośników telewizora czy też własne nagłośnienie wchodzi w grę ? Tak przy okazji, to jeżeli ktoś był by chętny, to moglibyśmy się dogadać i ustawić dwa takie stanowiska obok siebie i ciorać po system linku w Rock Band 2 ;]

Odnośnik do komentarza
Dobra robota Fenix, ale mam pytanko, czy przy wejściu będą dawane jakieś karteczki aby wpisać nick na forum PSX? ;->

 

Usprawniłoby to kontakt.. tak w (pipi) trochę. :)

 

Identyfikatorow tym razem nie przewisujemy (CHYBA). Aczkolwiek nic nie stoi na przszodzie, zeby kazdy zainteresowany takim rozwiazaniem sobie takowy zrobil. To bardzo dobry pomysl. Kto chce miec identyfikator, niech go przywiezie ze soba. Ja jestem za.

 

sciera

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...