Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 469
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Brawo PSX !!

 

Rzadko tutaj zagladam a szkoda, ale brawo za inicjatywe i was trzeba tylko i wylacznie podziwiac i wam dziekowc a nie jak tu jakies n00by glupoty wypisuja... tak mnie takie n00by denerwuja co tylko singla graja dzien i noc to wam przyjemnosc sprawia :D ? albo DS na EP6 haha wysmieje tych co tam grac beda xD a tak na serio to bede bede na 100% pewnie z moimi 2 najlepszymi klanami na PS3 Polish Elite Team (KZ2) i tenOffendo (CoD4) jestem miedzy innymi z ps3liga.pl i jako ze czekamy od premiery na jakiegos LANa to uwazam ze okazja jest wrecz perfekcyjna mamy 13,14 klanow z czego by 8 pewnie przyjechalo + jeszcez byl by Open turniej jakby sie dalo mozna nawet na xboxie zrobic przeciez system ten sam a do pada potrzebujesz sie w 10 min przyzwyczaic wtedy wiecej graczy by bylo a juz zawsze chcialem skopac tylko x´owcom a slyszalem ze sa dobrzy i prezentuja lepszy poziom niz ic z PS3 wiec bedzie ciekawie co wy na to ? pewnie jeszcze skontaktuje sie Admin ps3liga.pl (jestescie patronami o ile dobrze uslyszalem jak i ESL i CSL) wiec jeszcez raz brawoe panowie za organizacje i inicjatywe super sprawa..

 

jbc pisac gg 2378613

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jedna rzecz. Wiele osób (w tym oczywiście najsłynniejsze forumowe osobistości, takzwani "starzy wyjadacze", wszechwiedzący forumowi guru;)) pisze tutaj, że imprezka, że chlańsko, żadnego grania, co za głupki chcą robić turnieje i tak dalej. Normalna zabawa w klubie, jesteśmy prawdziwymi twardzielami i odcinamy się od konsolowego hobby.

 

Tylko, że w takim wypadku jaki sens ma Extreme Party?

 

Co, normalna dyskoteka, tylko, że bez dziewczyn*? ^^

 

To tłumaczy pomysł ze stripteasem - inaczej z zewnątrz będzie to wyglądało, jak jakieś gay party.

 

 

* Chyba, że się nie znam i na zjazdy konsolowców przybywają tłumy giercujących rozrywkowych dziewoj? ;-) Tylko ile ich będzie? 5% wszyskich zgromadzonych?

 

 

 

P.S. Chociaż oczywiście możliwość poznania słynnego nie znającego litości dla n00bów i kopiącego tyłki "x'owcom" Szymkusa ze swoimi najlepszymi klanami na PS3 jest kusząca sama w sobie.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Hejas dobrze gada polac mu :D

 

w 100% sie zgadzam jak nie ma byc grania to po co pol polski dla niektorych jechac ? zeby sie pobawic na dysko ? co to kolegow nie macie i dyskotek u siebie ? przynajmniej male turnieje byly by fajne i slyszalem ze wstepnie bedzie Otwarty LAN w CoD4 na Xbox360 lub PS3 ale to juz bez roznicy (kwetia 15minutowego przyzwyczajenia sam nigdy na 360 nie gralem w CoD4)

 

Hejas nie takiego slawnego przynajmniej nie tu na Forum PSX a co do litosci do n00bow czas pokaze na EP6 xD a co do klanow PS3 moich to wystarczy popytac i popatrzyc na wszelkie rankingi :) Pozdro "Take it easy"

Odnośnik do komentarza

Jak sam napisałeś jest to impreza stricte konsolowa, więc nie wiem czemu najeżdżacie na osoby, które będą chciały pograć i pogadać o grach. Jest to też impreza dla ludzi m.in. z tego forum, którzy mają po dziurki w nosie alkohol czy gadanie o dupach. Jedni będą się dobrze bawić (grać i gadać o grach) w swoim towarzystwie, zostawiając WAM jakiś kąt do poznawania się. Jak komuś nie pasuje, że przyjadą ludzie, którzy chcą pograć to może niech zostaną w domu albo umówią się w innym klubie, w Warszawie jest ich mnóstwo.

 

Tak na marginesie, osobiście zamierzam wziąć udział w jakimś turnieju, a także pogadać i zapoznać się z ludźmi, których kojarzę tylko z avatara lub z tematu "Pokaż swoją twarz" :)

Odnośnik do komentarza

Grigori, przestań się głupio napinać. Lepiej udowodnij, dlaczego dyskoteka w męskim gronie z graczami mającymi po dziurki w nosie grania jest lepsza od normalnej imprezy. Zwłaszcza, że z założenia mają tam przyjechać ludzie z całej Polski.

 

Jestem z Trójmiasta, nigdy na EP nie byłem i tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia o tym, na ile rajcujące może być takie doświadczenie. Jeśli już mam jechać te kilka godzin do Warszawy, to chcę wiedzieć, czego mogę się spodziewać.

 

A to o tym żalu, poglądach na życie i śmiesznym ego opartym na skillu w grach to było do mnie? Wyluzuj trochę i przestań robić z siebie kozaka na forum dla konsolomaniaków, bo wygląda to śmiesznie. Rozumiem, co miałeś na myśli, ale zdaję się, że trochę nadinterpretujesz.

 

I szczerze, no offence, nie chcę wywoływać tu żadnych kłótni, chcę wiedzieć, czy warto rezerwować sobie czas przed sesją poprawkową. ;)

 

 

Edit:

 

Master_Lukas -> No i to jest zdrowe podejście do tematu. Nie popadajmy w skrajności.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Extreme Party jest dla ludzi, ktorzy chca spedzic we wspolnym gronie czas (jaka forme wybiora to ich sprawa - jedni wspolne granie, drudzy wspolne gatki przy piwie) oraz poznac inne dotad nieznane osobiscie persony (glownie z forum w tym przypadku).

Nie widze sensu takiego ekscytowania oraz podniecania sie (zwlaszcza, ze do imprezy jeszcze troche) - bo jak dzieci sie zaczynacie zachowywac.

Kazdy moze zamienic granie/turnieje z dyskoteka/piciem i vice versa - wiec bez obrazy dla nikogo, ale takie sprzeczki sa ulomne.

Rowniez nie musze przypominac, ze alkohol jest dozwolony od lat 18? ;)

Osobiscie chetnie popije i pogram (czyli oba) ze znajomymi, no i ciekawie sie wieczor zapowiada (ale to juz chyba 18+ restricted ;)).

Wracajac do samej imprezy jaka jest Extreme Party mysle, ze zawsze warto zawitac na taka impreze nienastawiajac sie tylko na jedno.

 

Do zobaczenia na EP6! :D

Odnośnik do komentarza
Bo kobiety na forach o grach nie istnieją. NIE WIESZ ?!

 

Jedna kobieta na kilkunastu facetów to chyba i tak męskie grono, co? Zresztą nigdzie nie napisałem, że jestem pewien, że tak jest. Wyraziłem tylko swoje obawy dotyczące EP.

 

Widzę, że Grigori próbuję zrobić ze mnie jakiegoś nerda, który na Extreme Party najchętniej siedziałby z kieszonsolką pod ścianą, ale nic bardziej mylnego. Tylko, że wszyscy wiedzą, że najlepsze imprezy w tym okresie są w Trójmieście i półwyspie helskim. ;) Jeśli mam się tłuc kilka godzin do zakorkowanej Warszawy, to potrzebuję jakiegoś dodatkowego pretekstu. Np: Od rana jakieś turnieje, paintball, jakiś ciekawy event zorganizowany przez redakcję PE, a wieczorem pełna alkoholizacja, striptiz i zabawa do rana. Ja tak bym to widział.

 

Hejas: to Ty koleś postawiłeś mega ciekawą tezę o funkcji EP w poprzednim poście, więc jak ktoś ma udowadniać wyższość swojego rozumienia nt. istoty tej imprezy, to tym kimś jesteś Ty.

 

Bo ja rozumiem że w myśl Twojej teorii mam się nie wybierać na EP jeśli nie zamierzam tak grać... ta? Sorry, ale Wy z takim podejściem będziecie właśnie w kącie siedzieć, przegapiając super imprezę.

 

Dobra, koniec dyskusji, idę usiąść w kącie i przegapiać imprezy.

Odnośnik do komentarza
Brawo PSX !!

 

Rzadko tutaj zagladam a szkoda, ale brawo za inicjatywe i was trzeba tylko i wylacznie podziwiac i wam dziekowc a nie jak tu jakies n00by glupoty wypisuja... tak mnie takie n00by denerwuja co tylko singla graja dzien i noc to wam przyjemnosc sprawia :D ? albo DS na EP6 haha wysmieje tych co tam grac beda xD a tak na serio to bede bede na 100% pewnie z moimi 2 najlepszymi klanami na PS3 Polish Elite Team (KZ2) i tenOffendo (CoD4) jestem miedzy innymi z ps3liga.pl i jako ze czekamy od premiery na jakiegos LANa to uwazam ze okazja jest wrecz perfekcyjna mamy 13,14 klanow z czego by 8 pewnie przyjechalo + jeszcez byl by Open turniej jakby sie dalo mozna nawet na xboxie zrobic przeciez system ten sam a do pada potrzebujesz sie w 10 min przyzwyczaic wtedy wiecej graczy by bylo a juz zawsze chcialem skopac tylko x´owcom a slyszalem ze sa dobrzy i prezentuja lepszy poziom niz ic z PS3 wiec bedzie ciekawie co wy na to ? pewnie jeszcze skontaktuje sie Admin ps3liga.pl (jestescie patronami o ile dobrze uslyszalem jak i ESL i CSL) wiec jeszcez raz brawoe panowie za organizacje i inicjatywe super sprawa..

 

jbc pisac gg 2378613

 

Używaj znaków interpunkcyjnych, bo strasznie ciężko się Ciebie czyta.

 

Bo kobiety na forach o grach nie istnieją. NIE WIESZ ?!

 

Jedna kobieta na kilkunastu facetów to chyba i tak męskie grono, co? Zresztą nigdzie nie napisałem, że jestem pewien, że tak jest. Wyraziłem tylko swoje obawy dotyczące EP.

 

Widzę, że Grigori próbuję zrobić ze mnie jakiegoś nerda, który na Extreme Party najchętniej siedziałby z kieszonsolką pod ścianą, ale nic bardziej mylnego. Tylko, że wszyscy wiedzą, że najlepsze imprezy w tym okresie są w Trójmieście i półwyspie helskim. ;) Jeśli mam się tłuc kilka godzin do zakorkowanej Warszawy, to potrzebuję jakiegoś dodatkowego pretekstu. Np: Od rana jakieś turnieje, paintball, jakiś ciekawy event zorganizowany przez redakcję PE, a wieczorem pełna alkoholizacja, striptiz i zabawa do rana. Ja tak bym to widział.

 

Hejas: to Ty koleś postawiłeś mega ciekawą tezę o funkcji EP w poprzednim poście, więc jak ktoś ma udowadniać wyższość swojego rozumienia nt. istoty tej imprezy, to tym kimś jesteś Ty.

 

Bo ja rozumiem że w myśl Twojej teorii mam się nie wybierać na EP jeśli nie zamierzam tak grać... ta? Sorry, ale Wy z takim podejściem będziecie właśnie w kącie siedzieć, przegapiając super imprezę.

 

Dobra, koniec dyskusji, idę usiąść w kącie i przegapiać imprezy.

 

To już dwie :D

 

Mi tam granie osobiście przeszkadzać nie będzie. I tak wpadnę tylko na chwilę, pogadać i spić bro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...