Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 469
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Fenix! Witam Redakcjo PSX Extreme!

 

Planujemy wraz ekipą pierwszy raz pojawic się na Waszej imprezie:) poznać nowych zapaleńców...no i Was poznać..zGredzoli..i pograc z Wami. Dlatego mam kilka pytań:

 

- chcemy wziąć ze sobą kilka konsol( xbox360, ps2)...i gierek (GH,Rock band,Forza,Tekken,ProEvo), zestaw GH:WT (2 gitary,perka,mic) i czy moglibysmy liczyc na jakąś dużą loże?ewentualnie 2 mniejsze?

- i czy bedziecie w stanie zapewnic jakes TV? przyjedziemy ze sprzętem spod bydgoszczy (Osielsko) i tiwików raczej juz nie zmieścimy:)

- czy do ewentualnego "kącika GH" znalazłoby się jakies nagłośnienie? czy trza wziąć ze sobą?

- no i czy mozemy liczyc na Zgredzioli w spólnym zacinaniu na wiosłach?

 

serdzeczni pozdrawiam!i proszę o odpowiedz!

 

kubamiki@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Witam Fenix! Witam Redakcjo PSX Extreme!

 

Planujemy wraz ekipą pierwszy raz pojawic się na Waszej imprezie:) poznać nowych zapaleńców...no i Was poznać..zGredzoli..i pograc z Wami. Dlatego mam kilka pytań:

 

- chcemy wziąć ze sobą kilka konsol( xbox360, ps2)...i gierek (GH,Rock band,Forza,Tekken,ProEvo), zestaw GH:WT (2 gitary,perka,mic) i czy moglibysmy liczyc na jakąś dużą loże?ewentualnie 2 mniejsze?

- i czy bedziecie w stanie zapewnic jakes TV? przyjedziemy ze sprzętem spod bydgoszczy (Osielsko) i tiwików raczej juz nie zmieścimy:)

- czy do ewentualnego "kącika GH" znalazłoby się jakies nagłośnienie? czy trza wziąć ze sobą?

- no i czy mozemy liczyc na Zgredzioli w spólnym zacinaniu na wiosłach?

 

serdzeczni pozdrawiam!i proszę o odpowiedz!

 

kubamiki@o2.pl

 

Na pewno Was mama puści, jak zobaczy, że wszystkie zabawki z domu wynosicie? ;)

Odnośnik do komentarza

kubamiki, przygotujemy stanowiska (tv) jesli uda sie zalatwic sprzet. Postaram sie aby mozna bylo wczesniej rezerwowac w miare zamkniete loze na terenie klubu. Naglosnienia odrebnego dla kazdego nie przewidujemy. Bedzie tylko jedno, ogolnoklubowe.

 

szrak, napisz jeszcze rezerwacje mailem z podaniem swoich danych. nikt nie bedzie sprawdzal jaki masz nick na forum.

 

 

 

Dark Serge, Shats, byliscie choc na jednym EP ze sie wymadrzasz i obrazasz? A moze nawalony lezales gdzies w kacie z padem podczas gdy ktos zwijal twoja konsole do plecaka?

Co sie porobnilo, ze kilka osob z dluzszym stazem na forum uwaza sie za kogs lepszego i wazniejszego od innych? Kreci was to, ze mozecie dopisac swoje gornolotne mysli? Chcecie mi odpowiedziec, to piszcie na PW.

Odnośnik do komentarza
kurcze czy w koncu jak napisalem na forum ze bede to juz zapewnilem sobie rezerwacje??? a jak bede wchodzil na to extreme party to co spytaja sie mnie jaki mam nick na psxextreme.info???

 

nieeee...na stronie ósmej pytałem się o rezerwacje i fenix napisał że należy wysyłać swoje dane na adres e-mail p6@psxextreme.pl

Odnośnik do komentarza

Dzięki Fenix za odpowiedz! odezwe sie mailowo.

I dzieki za selekcje poważnych od buractwa na forum... jak takie guwniarsko-dentencyjne towarzycho (pol_litra, lucek, dark serge) bedzie na EP to rzeczywiście kupa... ale gdybysmy mieli sie tym przejmować musielibysmy zrzucic 10 krzyzyków z karku i zamontować pryszcze na twarzach, nie (lucek, dark serge, pol_litra)? wiec lepiej jak guwniarstwo zostanie w domku z mamciami, a dorosli wpadną ze swoimi plastikowymi instrumentami i dobrze sie pobawią z dojrzalymi graczami nie złodziejami! Dzieki! pozdrawiam! i do zobaczenia EP!

 

kubamiki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...