Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marvelous

Był kiedyś filmik pokazywany, że będzie taki dzienniczek naszych osiągnięć, min. o tych o których mówisz. W podobny sposób wykonany jak ten z GoW 2. Nie wiem czy jest, nie zwróciłem uwagi. Trzeba pogrzebać w tych menusach.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: na co konkretnie przekłada się zaangażowanie w obronie? Można ustawic je trzystopniowo: niskie, średnie i wysokie.

 

Czy gdy ustawie wysokie, stoperzy kryją na całym boisku a przy niskim zostają w swoim polu karnym i tam tylko kryja napastników?

 

Ps- strzały głową- dalej nie umie. Strasznie cięzko jest wygrać walkę o górną piłkę, a jak już wygram to nie trafiam;-(

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Mnie tam dużo bramek wpada z bani. Zresztą to nie jest sprawa oczywista, jak w realu. To mi akurat siedzi. Satysfakcja jest po baniaku. Lecz nadal do 4 liter - kontra i one-two. Mozolne to to, rozumiem liga polska ale nie wymiatacze.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

Mecze na live świetne, walka agresja, emocje- Jestem zdnaia że ten tryb jest głównym atutem fify. Chodziaż jak isę gra przeciwko bracy to nerwy i frustracja się gają zneitu. Dzisiaj dostąłem od barcy 3:1 :( A co do menedzerki i gry to już mi lepiej idzie nei wiem czy to zgranie zespolu musialo się poprawic???

 

Moj glowny bol to marnuje okazje i strzleilem tylko jedna bramke zza pola karnego-czy widac ta wade jak w 09? Ze prawie zawsze bramkarze wtpiastkuja? Jak u was to wyglada po kilkudziesieciu meczach, skutecnzosc?

Odnośnik do komentarza

Fifę kupiłem wczoraj i po kilkunastu meczach gryzą mnie te o to pytania:

 

1. Powiedzcie mi proszę, czy da sie jakoś sprawdzić jak dolosuje Ci juz gracza jak grasz online jaki ta osoba ma poziom doświadczenia, z jakiego jest kraju itd. Nawet w Fifie 07 pokazywało takie dane gdy wybierało sie drużynę.

2. Czemu nie ma rankingu graczy dla Polski ? Może dlatego, że jest nas za mało, ale jak patrzy sie na ranking ruskich ich zbyt wielu tez nie ma.

3. Jak oddac silny strzał głową może trzeba jakiś przycisk dodatkowo trzymać lub co, bo piłka zazwyczaj leci nad bramką lub spokojnie szybuje w ręce bramkarza. ?!

 

To na tyle :)

Odnośnik do komentarza

Grasz w wersję na PS2? Tak z ciekawości - jak się prezentuje?

 

 

Jest OK. nie ma poruszania się w 360 stopniach ale wszystko naprawdę fajnie wygląda i fajnie się gra.

Jest jeden duży mankament. Przy kamerze telewizyjnej lub szerokokątnej z włączonym radarem podczas dużego zagęszczenia na polu karnym występuje wyraźny spadek FPS.

Zmieniłem kamerę na Dynamiczną i jest OK. Raz na kilka meczy można odczuć lekkie spowolnienie które na szczęście nie przeszkadza w grze.

 

Na ps2 nie ma intra, na ps3 jest ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

W 09 się czekało chwilę i odpalało się intro. Teraz gdy nie nie naciśnie start to puszcza filmiki instruktażowe, lol.

 

Przez neta zaczyna mnie (pipi)ieloza dopadać, z takimi ciotami przegrywam. No dostaje typ piłkę w polu karnym i jest nie do zatrzymania, a bramkarz po nią nie biegnie. Jestem spychany co chwilę, podania co wychodzą zawsze gościowi to mi nigdy. Mają w online ludzie po parę okazji w meczu że są sam na sam i strzelają gole, ja może z 1 i ofc bramkarz broni. No kur...!

I jeszcze w 09 90% moich goli to z główki, a teraz główki ssą...

Odnośnik do komentarza

ema gra ktos z was w trybie menadzerskim?

 

bo mam kilka problemow:

 

1. wszystkie asysty zalicza bramkarzowi,a nie zalicza zawodnikom faktycznie asystujacym

2. po meczu nie moge sprawdzic oceny zawodnika, ktorego zmienilem w trakcie meczu

3. mimo ze gram realem i mam 170 mln budzetu to nie moge kupic zawodnika bo pisze ze nie mam na to pieniedzy, moge dac 170 mln za transfer, ale juz nie moge dac zawodnikowi wiecej niz 92 tysie za mecz, takjakby bylo jakies idiotyczne ograniczenie

4. 95% bramek pada w sytuacjach sam na sam (gram narazie na world class), to jest strasznie nuzace- to dla mnie najwieksza wada, mecze wygladaja tak jakby wszystko zalezalo od 2 napastnikow, reszta zawodnikow statystuje

5. wszyscy zawodnicy z lawki maja caly czas niska forme, nie zmienia sie nigdy

6. jak koso mogl wystawic tej grze taka ocene, nie piszac dodatkowo nic o tych problemach?

7. jeszcze to- bramkarze nie lapia glembokich dosrodkowan, nawet jak pilka leci w piatke albo blizej

 

podobno pojawil sie jakis patch, czy on cos poprawia? zreszta co mi po nim, jak niemoge podlaczyc konsoli do netu? wydali niedorobiana gre, zeby po 2 dniach dawac poprawke, co to ma byc? wydalem 179 zl na to! Syfiasta gra, nie polecam

Edytowane przez _Yulaw
Odnośnik do komentarza

Normalnie najazd noobstwa xD.W odbiorze piłki ważny jest timing i ustawienie obrońcy względem napadziora.Trzeba wiedzieć kiedy cofać się z L2,kiedy zalokować się z L2+X,a kiedy nacisnąć X lub O.Nikt was tego nie nauczy.Czego wy (pipi) oczekujecie!?Że wejdziecie na forum dla kąsolomaniaków,przeczytacie jak zabrać piłkę i hejaa do przodu,rozpieprzycie najlepszych graczy online?Wolne żarty.Sam gram w FIFE online od edycji 09 i potrafię już trochę co nie znaczy,że jestem za(pipi)isty.Bo za(pipi)isty to ja będę w edycji 11.Teraz to są przebłyski,ale grunt to trening.Mnie online idzie nieźle i w sumie już wysoko jestem rozstawiony .Wracając do Was forumowicze:Kolejny plajer chce umieć strzelać z daleka na zawołanie i narzeka,że nie strzela z dystansu.To po co podajesz piłki do napastników ?Wal z daleka,a nie podawaj do napastnika i narzekaj,że nie można stzelić z daleka.Co za ludzie-tak źle, tak niedobrze.Macie trening,potrenować do woli można.A jak ktoś spyta o wolne to (pipi)nę.Nie pytajcie czemu.

Odnośnik do komentarza

mam jeden blad na ps3 poniewaz gdy gram tryb menagerski to poparcie zarzadu maleje przy porazkach a przy wygranych niee rsnie i ciagle mnie wyrzucaja prosze o odpowiedz

Zeby zaufanie ci rosło musisz tych spotkań trochę powygrywać.Jeśli obecnie masz więcej porażek niż zwycięstw to nie licz na rosnące zaufanie.

 

Tylko ze ja mam 10 meczy rozegranych z tego 8 wygranych i 2 remisy ani jedenj porazki i zxa kazdym razem mi maleje zaufanie za porazke i remis dodam ze gram barcelona to moze trzeba troche dluzej tak pograc

Odnośnik do komentarza

Qfa po każdym meczu online piszę mi, że nie można wysłać statystyk bla bla bla i cofa mi profil do statusu 0/0 i nie mogę grać online - jedynie przelogowanie profilu albo wyjście z gry pomaga. Wersja PS3.

 

PS. Też nie ogarniam i zbieram bęcki - trza zagryźć ząbki i grać :D. Ale ty blazej10 nie musisz się tak unosić bo po to właśnie są fora. I wszelkie tipy dla noobków pewnie się przydadzą. Ja na przykład nie ogarniam w jaki sposób goście tak wymiatają podaniami i w jaki sposób tak płynnie przyjmują piłkę, bo u mnie jakoś tak fajnie płynnie nie chcą (może się coś wciska przy przyjmowaniu ?) :D.

Edytowane przez Gerath
Odnośnik do komentarza

Mnie dobija schematyczność przy strzelaniu bramek w sytuacji sam na sam. Jeżeli jesteśmy sam na sam z bramkarzem to wystarczy tylko dwukrotnie wcisnąć przycisk strzału i wychylić lewą gałkę w prawo/lewo. Rozegrałem cały sezon Brescia i ta metoda sprawdzała się idealnie. Praktycznie 95% sytuacji dzięki tej metodzie zamienia się na bramki.

Odnośnik do komentarza

A ja nie mogę recepty znaleźć na tą grę raz wygrywam 5:2 a raz wtapiam 2:0 z tym samym przeciwnikiem. Przydałby się też jakiś skuteczny sposób na strzelanie bramek głową bo zawsze tak kiedys wygrywałem mecze w fifkach, a teraz ten sposób nie istnieje nawet na treningu !? Musi wyjść jakiś pacz który to poprawi bo staje sie to już irytujące.

Odnośnik do komentarza

Jasne od razu Patcha byście chcieli. Piłka jest nieprzewidywalna, raz z tym samym rywalem wygramy 2:0 a innym razem mecz się inaczej ułoży, jest inna dyspozycja zawodników i mecz przegramy 0:3.

Dlatego uważam że FIFA 10 jest najlepszą grą piłkarską jaką grałem. Brak większych schematów, brak powtarzalności, często rządzi przypadek. Jak w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...