Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem wczoraj swój pierwszy sezon w Premier League i końcowe statystyki wyglądają co najmniej śmiesznie:

6 remisów,1 porażka,reszta wygrane.Przegrałem jedynie z Aston Villą 1:2.

Lista strzelców: 1. Drogba - 39 goli 2. Anelka - 38 goli 3. Lampard - 20 goli 4. Torres 19 goli

Lista asystentów: gdzie jest ja się pytam ?

Tabela zupełnie z kosmosu: Na drugim miejscu znalazł się West Ham,a na trzecim jakiś inny średniak.Liverpool 5,a ManU i Arsenal gdzieś w środku tabeli.

 

Grałem Chelsea na poziomie Legendarnym.Podania,podania... podania.

 

 

statystki asyst sa obok statystyki goli, wybierasz top 20s, dajesz galke w prawo i naciskasz X na x360, na ps3 niewiem ale pewnie kwadrat. Wyskoczy ci ze twoj bramkarz ma 40 asyst albo wiecej, a kazdy inny zawodnik z twej druzyny ma 0 asyst. Pisalem juz o tym kilka postow wczesniej.

 

Oprocz tego dzis gram w menadrzerze akurat byl rozgrywany mecz o puchar ligi, dostalem w nim czerwona kartke i w nastepnym meczu nie moglem wybrac tego zawodnika co dostal czerwona, z tym ze byl to zwykly mecz ligowy, widocznie panowie producenci postanowili wprowadzic jakies innowacje w zasadach i teraz kartki zdobyte w jednych rozgrywkach licza sie i w innych. Aha nie moglem tego zawodnika zmienic po przejsciu do meczu, tylko musialem to zrobic w menu glownym menadzera, tam gdzie ustalony sklad zostaje na cale rozgrywki <brawo> bo inaczej dostaje sie walkowera.

 

Aha jak troche powstawialem zawodnikow z lawki, i strzelilem pare goli jednym z nich to jego forma podniosla sie (strzalka sie zmienila)

 

dalej nie moge kupowac nowych zawodnikow bo mam maly budzet jakistam 1 milionowy, mimo ze drugi budzet mam 170 mln, w tej grze sa jakies dwa budzety niezalezne od siebie <brawo>

W realnej piłce kartki liczą się jednocześnie w pucharach krajowych jak i w lidze.

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu wspomniał o ważnej rzeczy - gameplay z przyjacielem i live - grywalność grywalność moc poitęga i zero lagów ! Za to należą się pokłony, boję się o siebie bo uzależniam się od gry online. Ciągle chce wiecej, emocje się gają zenitu, grywalność z przyjacielem jest 300 % większa niż z konsolą, gra jest nieschematyczna piękna i cudowna. Razi mnei na razie tylko to że strzeliłem jedną bramkę za pola karnego.

 

Ja się nei denerwuję za poprawki, brawo EA za to. Niech udoskonalają piłeczkę i poprawiają co nei mogli zrobić. Gra wciąga jak diabli, syndrom jeszcze jednego meczu tak jak za starych iss pro wraca. w 09 online był super według wielu. Jeśli tak to w 10 jest genialny. Zero lagów i praktycnzie gra się jak w single. w 09 było inne wyczucie online i single.

 

1 pyatnie czy można zmieniać taktyki i wstawić własną w meczu online????

 

PS. obejrzyjcie filmiki np z pro evo 5, dalej sznauje tą grę bo to hcyba najlepszy pes ale teraz zupełnei się inaczej patrzy na ruch zawodników po systemie 360 z fify:)

Edytowane przez kurzyPL
Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś pare meczyków online i jak narazie trzech ochotników rozpykałem ;). Czemu za każdym razem jak chcę rozegrać mecz na xbox live to wyskakuje info o potrzebie ściągnięcia nowych składów? Daję opcje zapisu na dysku a za chwilę i tak musze je ściągać :/.

Ty się nie chwal, bo i tak grasz słabo :)

Ho ho, widze że ktoś chce jutro rewanżyk :D ?

Odnośnik do komentarza

No sorry, grasz jak 80% ludzi na necie, czyli Barca/ManU/Real, podanie na dobieg do silnego napastnika i wiadomo co. Już wolę sobie podastawać baty na prywacie z Walterem.

A jeśli ktoś naprawdę jest fanem jednego z tych trzech klubów? Ma psuć sobie zabawę? Zawsze można zagrać takimi samymi zespołami.

Odnośnik do komentarza

Fifa 10 była by grą może nie idealną, ale bardzo dobrą gdyby :

 

-istniało w tej grze coś takiego jak strzelanie goli z główki (wrzutka w pole karne=strata piłki i kontra przeciwnika...)

-istniała możliwość ustawiania zaawansowanej taktyki przed każdym meczem online

-odbieranie piłki było trochę trudniejsze

-komentarz był adekwatny do tego co dzieje się na boisku chociaż to i tak jest najmniej ważna sprawa

 

Mam nadzieje, że wyjdzie łatka która to poprawi bo nie mam ochoty marnować czasu na "niedowalony" produkt. Może trochę mnie ponosi, ale to jest właśnie wina tej gry hłehłe. Ogólnie rzecz biorąc wszystko w tej grze jest niby ok, ale te sprawy naprawdę nie dają mi spokoju i zastanawiam się nad sprzedaniem tej gry...

Odnośnik do komentarza

Ja jakos nigdy nie potrafilem generowac okazji na dobieg i to w meczach w sieci niestety sie odbija.

 

Wpienia mnie to ze gdy wlaczam mecz sieciowy to Barca jest domyslnie w drugim skladzie (bez Messiego, Henriego, Iniesty itp... ). Zeby nie bylo - gram Barca od zawsze i nie mam czasu by masterowac inne druzyny, ktorych tak nie znam...

 

W FIFA10 inaczej druzyna zachowuje sie niz w poprzedniej odslonie. Mniej aktywna w pressingu i praktycznie bez ofsajdow mam wrazenie, ze przeciwko Barcy sie gra najlatwiej...

Odnośnik do komentarza

Grzesiu wybacz mi,ale napiszę :głupoty gadasz :).Barca jest strasznie przepakowana,Puyol i Pique są strasznie szybcy i bardzo cięzko ich wyprzedzić.Ibra w ataku jest niczym Bóg,bez jaj.Nawet Pepe go nie potrafi przepchać,a to już jest śmieszne bo to ogólnie znana prawda,że Pepuś to kozak nad kozaki.Co do zarzutów kogoś wcześniej,że cioty grają Realem i Barcą to ja powiem tak-sam jestem kibicem Realu,ale jeśli z kimś sie łączę i widzę,że jego ulubiony klub to AEK Ateny to sam biorę VFL Volfsburg albo Aston Villę czy tam inny Lech Pozan

Odnośnik do komentarza

Grzesiu wybacz mi,ale napiszę :głupoty gadasz :).Barca jest strasznie przepakowana,Puyol i Pique są strasznie szybcy i bardzo cięzko ich wyprzedzić.Ibra w ataku jest niczym Bóg,bez jaj.Nawet Pepe go nie potrafi przepchać,a to już jest śmieszne bo to ogólnie znana prawda,że Pepuś to kozak nad kozaki.Co do zarzutów kogoś wcześniej,że cioty grają Realem i Barcą to ja powiem tak-sam jestem kibicem Realu,ale jeśli z kimś sie łączę i widzę,że jego ulubiony klub to AEK Ateny to sam biorę VFL Volfsburg albo Aston Villę czy tam inny Lech Pozan

Blazej jestem z toba sam tez kibicuje KRÓLEWSKIM i jak widze ze kolo wlancza sobie jakiegos przecietniaka to tez wlanczam przecietniaka. A ze duzo ludzi gra barca realem i man junajted to nie czasem chodzi o to ze te 3 kluby maja najwiecej kibocow i fanow ?? barca i real po pol milarda a man junajted 300 milionow. Wiec czemu taka spory ze lamy ze to i tamto nie czaje .!!!!!!!!!!!!... po to sie chyba kupuje gre zeby grac ulubionym klubem a nie po to ze jak mi jakis lamer napisze ze lamy graja realem to ja juz nie bede gral bo jestem lama hahahha. Jak by co zapraszam na sparing na ps3 nick NED PL . ALE UWAGA BEZ REALU BARCY JUNAJTED i wszystkich innych klubow z ktorymi mi sie ciezko gra . HAHAHAHAHAHHAHAHA zartowalem . Zapraszam na sparing

ACHA i nie wie ktos kiedy bedzie dzialac gameface bo juz bym chcial latac wirtualnym ja i smigac w Realku ;]

Odnośnik do komentarza

Grzesiu wybacz mi,ale napiszę :głupoty gadasz :).Barca jest strasznie przepakowana,Puyol i Pique są strasznie szybcy i bardzo cięzko ich wyprzedzić.Ibra w ataku jest niczym Bóg,bez jaj.Nawet Pepe go nie potrafi przepchać,a to już jest śmieszne bo to ogólnie znana prawda,że Pepuś to kozak nad kozaki.Co do zarzutów kogoś wcześniej,że cioty grają Realem i Barcą to ja powiem tak-sam jestem kibicem Realu,ale jeśli z kimś sie łączę i widzę,że jego ulubiony klub to AEK Ateny to sam biorę VFL Volfsburg albo Aston Villę czy tam inny Lech Pozan

 

Kurde a mnie to sie Ibra przewraca dostajac pilke jak nie przymierzajac Drogba, czy Stoiczkow kiedys... Nie jestem praktycznie w stanie utrzymac pilki w ataku, czy biegne czy krocze.

Za trudna dla mnie ta FIFA 10.

 

Co do obrony faktycznie Puyol i Pique w obronie sa kozaccy. Choc jak zmuszony jestem dac Puyola na skrzydlo to padaka straszna...

 

Jak sie gra cialem? Polska instrukcja cos o prawym sticku mowi, a on mi zawodnika zmienia...

 

Tak zaczynam odnosic wrazenie ze w FIFA09 ludzie chaotyczni jak ja mieli latwiej. Teraz koncentracja i wycwiczenie sa jeszcze wazniejsze...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...