Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu wybacz mi,ale napiszę :głupoty gadasz :).Barca jest strasznie przepakowana,Puyol i Pique są strasznie szybcy i bardzo cięzko ich wyprzedzić.Ibra w ataku jest niczym Bóg,bez jaj.Nawet Pepe go nie potrafi przepchać,a to już jest śmieszne bo to ogólnie znana prawda,że Pepuś to kozak nad kozaki.Co do zarzutów kogoś wcześniej,że cioty grają Realem i Barcą to ja powiem tak-sam jestem kibicem Realu,ale jeśli z kimś sie łączę i widzę,że jego ulubiony klub to AEK Ateny to sam biorę VFL Volfsburg albo Aston Villę czy tam inny Lech Pozan

Blazej jestem z toba sam tez kibicuje KRÓLEWSKIM i jak widze ze kolo wlancza sobie jakiegos przecietniaka to tez wlanczam przecietniaka. A ze duzo ludzi gra barca realem i man junajted to nie czasem chodzi o to ze te 3 kluby maja najwiecej kibocow i fanow ?? barca i real po pol milarda a man junajted 300 milionow. Wiec czemu taka spory ze lamy ze to i tamto nie czaje .!!!!!!!!!!!!... po to sie chyba kupuje gre zeby grac ulubionym klubem a nie po to ze jak mi jakis lamer napisze ze lamy graja realem to ja juz nie bede gral bo jestem lama hahahha. Jak by co zapraszam na sparing na ps3 nick NED PL . ALE UWAGA BEZ REALU BARCY JUNAJTED i wszystkich innych klubow z ktorymi mi sie ciezko gra . HAHAHAHAHAHHAHAHA zartowalem . Zapraszam na sparing

ACHA i nie wie ktos kiedy bedzie dzialac gameface bo juz bym chcial latac wirtualnym ja i smigac w Realku ;]

 

 

!!!!!!!111jeden111

 

Gdzie ustawia się tą taktykę zachowania się poszczególnych zawodników przy stałych fragmentach gry ?

Odnośnik do komentarza

Też w(pipi).ia mnie fakt, że w tej grze praktycznie nie da się strzelić gola główką. Kur.wa macie na to jakiś przepis?

 

 

Z początku psioczyłem na ten element gameplayu, nie mogąc za nic strzelić z dyńki, jednak rady ludzi z forum (thx guys!) zmieniły nieco stan rzeczy.

 

Przedewszystkim musisz celnie wrzucać. W Fifie 09, po naduszeniu kwadratu (strzał) zawodnik ruszał jak taran w kierunku szybującej piłki, niejednokrotnie przepychając defensorów (a przynajmniej kozaki pokroju Drogby czy Ibry). W tegorocznej edycji ukrucono tę niedorzeczność, dlatego musisz postarać się o pierwszorzędną centrę.

 

Drugi element, niezwykle istotny- nie możesz trzymać przycisku strzału cały czas. Nadusić należy go w ODPOWIEDNIM momencie, musisz wyczuć timing (mniej więcej gdy piłka przestaje się "wznosić ale jeszcze nie opada").

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ja przestawiam swojego obrońce trzymając L2 i piłka jest moja chyba że skacze w górę jakimś karłem to wtedy jest problem

 

ja się zastanawiam czy jest jakaś takta żeby polepszyć krycie napastnika (Zlatana...) , w PESie było man marking i wtedy obrońca był przyklejony i przecinał wszystkie podania, tutaj tego nie widze i to jest słabe

Odnośnik do komentarza

Fifa 10 była by grą może nie idealną, ale bardzo dobrą gdyby :

 

-istniało w tej grze coś takiego jak strzelanie goli z główki (wrzutka w pole karne=strata piłki i kontra przeciwnika...)

-istniała możliwość ustawiania zaawansowanej taktyki przed każdym meczem online

-odbieranie piłki było trochę trudniejsze

-komentarz był adekwatny do tego co dzieje się na boisku chociaż to i tak jest najmniej ważna sprawa

 

Mam nadzieje, że wyjdzie łatka która to poprawi bo nie mam ochoty marnować czasu na "niedowalony" produkt. Może trochę mnie ponosi, ale to jest właśnie wina tej gry hłehłe. Ogólnie rzecz biorąc wszystko w tej grze jest niby ok, ale te sprawy naprawdę nie dają mi spokoju i zastanawiam się nad sprzedaniem tej gry...

Istnieje coś takiego...ale nie moja wina,że nie potrafisz tego zrobić ;)

 

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/9769455

 

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/9274345

 

...da się? ;)

Odnośnik do komentarza

Grzesiu:popróbuj bieganie z L2 i R2 razem.Masz większą kontrolę nad zawodnikiem i łatwo można przejść rywala :).

Co do strzałów z głowy to najczęściej mi wchodzą jak wrzucam już w polu karnym zza 16 ciężej.Aha to co napisał Orson to podstawa -timing.W odpowiednim momencie jak się wciśnie kwadrat i dobrze wyceluje to gol pewniak :P.

Odnośnik do komentarza

Grzesiu:popróbuj bieganie z L2 i R2 razem.Masz większą kontrolę nad zawodnikiem i łatwo można przejść rywala :).

Co do strzałów z głowy to najczęściej mi wchodzą jak wrzucam już w polu karnym zza 16 ciężej.Aha to co napisał Orson to podstawa -timing.W odpowiednim momencie jak się wciśnie kwadrat i dobrze wyceluje to gol pewniak :P.

 

Na moim padzie to najwyrazniej nie dziala ;)

 

Oczywiscie przeczytalem instrukcje kilka razy i cwicze to, tyle ze w meczu ni chuchu mi nie wychodzi...

Kiedys (FIFA 09) to choc wypuszczalem sobie pilke zawodnikiem i wchodzilem w pole karne albo obroncow oszukiwalem trickiem czy cos. Teraz musze sie przepychac i nijak mi to nie wychodzi. Messi to w ogole jest prawie bezuzyteczny jesli chodzi o wejscia (troche przesadzili bo w rzeczywistosci moze i jest odpychany ale nie gubi tak pily).

Zreszta moi obroncy tez jakos tak nie popychaja jak przeciwnika. W obronie to jak cialem sie gra?

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Jeżeli bramki głową zazwyczaj wpadają z linii 16 metra to się nie dziwię, że nic mi wpaść nie może, bo zazwyczaj robie akcje skrzydłami przy linii autu i z tamtąd wrzucam. Mimo wszystko ten element został według mnie skopany.

 

Ale trujesz ;)

Bramki z główki strzelam z różnych miejsc na boisku. W zależności od dośrodkowania, raz wpadnie drugim i trzecim razem już nie. Jak w normalnej grze.

Jak strzelać ?

Gdy piłka jest w powietrzu wciskamy i trzymamy Kółko na padzie oraz jeśli damy rade wychylamy lewy drążek w którąś ze stron.

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi czy zdarzylo wam sie takie dziwne cos; otoz koles robil zmiany normalnie stadion sie wtedy pokazuje a potem nic, nie wraca do gry ale sie nie zawiesza bo mozna dac quit z pada. w ten sposob musialem wyjsc z 2 meczow rankingowych bo nie bede siedzial w nieskonczonosc i sie patrzyl na trybuny :/

mam ps3

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie za rady z główkami, zmotywowaliście mnie :)

W 09 miałem sposób: po linii autu na maksa dośrodkowanie i gała w kierunku trybun. Leciał rogal i główka w ostatniej chwili kiedy ma wylądować na dyńkę. Wchodziło jak masełko :D

Wie ktoś może, jak odblokować nowe cieszynki(co dokładnie, a nie tylko: graj virtual pro) i czy można z nich korzystać w online?

Odnośnik do komentarza

też miałem taką zwiechę, typowe quitterstwo

 

No wlasnie to nie quitterstwo bo nie rozlaczylo mnie tylko pokazywalo stadion jak to ma miejsce przy zmianach bo to dzialo sie przy zmianach. No po prostu normalny widok stadionu kamera wtedy pokazuje delikatnie od prawej do lewej i nic sie nie dzieje moge tylko dac quit na padzie bo na inne przyciski poza tym PS nie reaguje. Poza tym w tym drugim przypadku typ wygrywal 3:1 a potem mi jeszcze wyslal pm z pytaniem gdzie jestem

 

Dopiero dzis mi sie to zdarzylo 2 razy i nie wiem co to, jak widze zmiany to juz sie martwie czy sie to znowu nie zawiesi( bo chyba tak to mozna okreslic)

Odnośnik do komentarza

Kolejny irytujący błąd, kolejna rysa na tym diamencie to znikający obraz. Jeśli na Xboxie 360 zdarzy się Wam podczas wykonywania rzutu wolnego, rożnego or sth, że zmieniacie zawodnika lub grzebiecie w menu i po powrocie do gry nie ma obrazu (choć są oznaczenia typu aktualny zawodnik czy wynik), to nie panikujcie, podajcie gdzieś i szybko włączcie powtórkę, potem włączcie znowu grę i będzie dobrze :).

Odnośnik do komentarza

Kolejny irytujący błąd, kolejna rysa na tym diamencie to znikający obraz. Jeśli na Xboxie 360 zdarzy się Wam podczas wykonywania rzutu wolnego, rożnego or sth, że zmieniacie zawodnika lub grzebiecie w menu i po powrocie do gry nie ma obrazu (choć są oznaczenia typu aktualny zawodnik czy wynik), to nie panikujcie, podajcie gdzieś i szybko włączcie powtórkę, potem włączcie znowu grę i będzie dobrze :).

Zrób listę po angielsku i ślij do EA...na bank coś z tym zrobią ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...