Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram najczęściej Realem bo tej drużynie kibicuje ale często zmieniam na Seville i potrafię wygrać z Realem, Interem, Bayernem, Arsenalem nawet różnicą 3 bramek ale wiadomo- zależy na kogo się trafi. Co do tych waszych lamentów na temat główek- nie mam z nimi żadnego problemu a stwierdzę nawet, że jak trochę pogracie i poćwiczycie to strzelanie główką będzie dla was bułką z masłem tylko nie oczekujcie, że 100% główek to będzie gol :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

A Juve nie jest przepakowane? Daj spokój. Już miałem Ci to napisać przy poprzedniej FIFIE, ale Cie zbanowali. Juve jest przepakowane ma bardzo dobrą obronę, (pipi)eg.o murzyna Sissoko ,który na DMFie w FIFIe nie ma sobie równych(no jeszcze Keita, Toure i Essien z nim rywalizują) i Amauriego oraz Del Piero w ataku. Bardzo mocna drużyna,więc odpuść sobie gadki jaki jesteś pokrzywdzony grając słabym Juve.

 

no comment.

 

Bana to ty powinieneś zebrać za takie posty. W 09 Juve było bardzo mocne, a teraz jest bardzo słabe. Ale cieszy fakt, że nikt nimi nie gra. Kto jest pokrzywdzony? w żadnym wypadku nie jestem, ot ludzie nie potrafią grać nikim innym prócz tych którzy "sezonują" w danym roku.

 

Zresztą co może wiedzieć gracz o reszcie drużyn jak ciśnie Madrytem? słabiutko.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady z tym Juve- nie jest to słaba druzyna, 4,5 gwiazdki tyle co Arsenal.

 

Walący z dyńki Trezegol, Del Piero trzaskający wolne, czy Sissoko czyszczący środek pola no i Camoranesi na skrzydło.

 

I Canavaro oczywiści. I Gigi Buffon. Tak,że bez przesady

 

 

Btw- za "swobodę" w ustawianiu formacji programistom należy się strzał w maskę <_< Spróbujcie zrobić coś takiego: dajcie 3 obrońców i powiedzmy na środku, trochę przed nimi czwartego stopera. Gra wyświetla komunikatt "brak wolnego miejsca w tej części boiska"

 

A to tylko przykład. Co za szajbusy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Twierdzenie, że Juve to słaba bądź przeciętna drużyna jest delikatnie mówiąc przegięciem. Obrona w tej drużynie jest jedną z najlepszych w grze, bramkarz cyborg, Trezeguet kopie do bramki praktycznie z każdej pozycji. Do tego świetny Amauri, Diego itd. Także bez przesady...

Odnośnik do komentarza

Twierdzenie, że Juve to słaba bądź przeciętna drużyna jest delikatnie mówiąc przegięciem. Obrona w tej drużynie jest jedną z najlepszych w grze, bramkarz cyborg, Trezeguet kopie do bramki praktycznie z każdej pozycji. Do tego świetny Amauri, Diego itd. Także bez przesady...

 

Ja wiem. Gram Juve od początku zaistnienia w serii ISS bodaj WE 2000, gdzie byli na licencji. W Fifie tak naprawdę męczę ich od edycji 08 więc znam ich na pamięć. Wiem, co ich boli a na kogo mogę stawiać. W 09 rozegrałem nimi ponad tysiąc meczy online więc dla mnie logicznym jest, że widzę słabości w F 10, nie? :)

 

Buffon cyborg? gracie na sieci, spotykacie co drugiego gracza co bierze Juve? pokażcie mi ich. Na 78 meczy w sieci nie spotkałem żadnego gościa chcącego grać Juve, w 09 było ich paru przez cały rok.

Odnośnik do komentarza

Ja spotkałem paru, w tym Włocha, który cały czas wysyła mi maile w całości w języku włoskim a na mój odzew "english please" wypluł jeszcze coś bardzo długiego, również w języku makaronów :P

 

Kobik pograj mecze nierankingowe, tam ludzie biorą przeróżne teamy, spotkasz Juve;-)

Odnośnik do komentarza

Jednych jara ranked, innych nie... Mnie nie jarają mecze rankingowe, bo tam większość ludzi gra schematami nie czerpiąc z rozgrywki żadnej przyjemności. W koło tylko jeden obczajony schemat i hola do przodu. Oczywiście nie mam na myśli wszystkich. Niema to jak kumpel z browarem obok, wtedy to dopiero są emocje hłehłe.

 

Edit: Jeśli chodzi o te kontuzje to dziwna sprawa - w 09 były bardzo często, a w 10 rozegrałem już 2 sezony w trybie menadżerskim i nie złapałem ani jednej :confused:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

jak ja nienawidzę barcelony i tych mutantów (ibra puyol itp)... moi zawodnicy odbijali się od nich jak od ściany.... nie wiem czemu znowu tak ją wypakowali... ibra, henry tylko dostaną piłke, koleś wciska RT i już go nie widzę... strzał z byle jakiego kąta i 1:0 w plecy .... ahhh tylko nerwy tracę grając przeciwko niej

Odnośnik do komentarza

Pawlo_PL ja również gram chelsea i jestem zadowolony ze składu i ich możliwości:) chociaż Drogba nie jest aż takim "czołgiem" jakim być powinien ;)

cieszy zwłaszcza nieźle przypakowany yuri zirkov:) i do tego niesamowity Daniel Sturridge który wg mnie bije na głowe salomona kalou:) sturridge często robi u mnie za 2 napastnika obok anelki gdy didier straci siły:)

i mam jeszcze jedno pytanie..dlaczego podczas grania sezonu zawodnicy którzy siedzą na ławce jak i ci w dalszych rezerwach zawsze mają słabe "nastawienie" pomarańczowa strzałka w dół? u was też tak jest? od czego to zależy?

Odnośnik do komentarza

Pawlo_PL ja również gram chelsea i jestem zadowolony ze składu i ich możliwości:) chociaż Drogba nie jest aż takim "czołgiem" jakim być powinien ;)

cieszy zwłaszcza nieźle przypakowany yuri zirkov:) i do tego niesamowity Daniel Sturridge który wg mnie bije na głowe salomona kalou:) sturridge często robi u mnie za 2 napastnika obok anelki gdy didier straci siły:)

i mam jeszcze jedno pytanie..dlaczego podczas grania sezonu zawodnicy którzy siedzą na ławce jak i ci w dalszych rezerwach zawsze mają słabe "nastawienie" pomarańczowa strzałka w dół? u was też tak jest? od czego to zależy?

Drogba rzeczywiście nie jest "czołgiem", ale i tak jestem bardzo zadowolony z tego, jakimi umiejętnościami dysponuje w F10.U mnie duet Anelka Drogba w lidze zdobył 79 goli (poziom legendarny),na trzecim miejscu uplasował się Lampard z 20 golami.

Sturridge miażdży.Chciałem pobić swój rekord w lidze, dlatego Sturridge'a wstawiałem jedynie wtedy, jeśli ktoś z duetu miał kontuzję.W swoim pierwszym występie zdobył 2 gole.Teraz to się zmieni, bo po raz drugi zaczynam sezon i zamierzam grać "realistyczniej", czyli wstawiać go częściej.

Zhirkov sprawia wrazenie "ociężałego",a przy tym jest bardzo zwinny.Zawsze mam dylemat,kto z trójki:J.Cole,Malouda,Zhirkov powinien grać od pierwszych minut.

Niestety, jeszcze nie udało mi się strzelić gola głową Terrym. :P

Szkoda tylko, że Zhirkov i Ivanović nie mają poprawnych twarzy. :/

Odnośnik do komentarza

Już mnie także chu.j zaczął strzelać z randomowością tej gry. Gram sobie Bayernem, koleś Arsenalem. Cisnę go jak mogę, mam kilka akcji, parę słupków, parę piłek obok słupka. Koleś nie gra NIC oprócz RT+A, seria podań, podanie do napastnika stojącego w miejscu w polu karnym i strzał. 0:0, dogrywka. Koleś strzela jedną bramkę w ww. sposób, następną zaś po kontrze po mojej akcji zakończonej kolejnym słupkiem. Ja wku.rwiony daję na rewanż, typ o dziwo się zgadza. On ciągle AFC, ja zaś zmieniam team na Atletico. 70. minuta, 4:0 dla mnie i koleś ucieka. To chyba daje do myślenia...

Odnośnik do komentarza

Już mnie także chu.j zaczął strzelać z randomowością tej gry. Gram sobie Bayernem, koleś Arsenalem. Cisnę go jak mogę, mam kilka akcji, parę słupków, parę piłek obok słupka. Koleś nie gra NIC oprócz RT+A, seria podań, podanie do napastnika stojącego w miejscu w polu karnym i strzał. 0:0, dogrywka. Koleś strzela jedną bramkę w ww. sposób, następną zaś po kontrze po mojej akcji zakończonej kolejnym słupkiem. Ja wku.rwiony daję na rewanż, typ o dziwo się zgadza. On ciągle AFC, ja zaś zmieniam team na Atletico. 70. minuta, 4:0 dla mnie i koleś ucieka. To chyba daje do myślenia...

W multi rzeczywiście może być to dobijające, ale gdyby nie to, wyniki w singlu byłyby dwucyfrowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...