Skocz do zawartości

"Anioly i Demony"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

poszedlem wczoraj do kina bo w radiu trąbili ze od piątku juz jest, poszedlem tez do kina tylko dlatego ze chcialem szybko zobaczyc to co mnie tak wessalo w trailera. ten klimat i taki doniosly glos Toma Hanksa.

 

najbardziej jestem zadowolony z tego ze film trwa ponad dwie godziny bo przyjemnie sie go ogląda, a gdy sie skonczyl wyszedlem wsciekly, szkoda ze nie 3 godziny albo 7

Odnośnik do komentarza

Jako wierny fan Browna poszedłem do kina od razu w polską premierę i nie zawiodłem się. Książka była rewelacyjna, a film, mimo że znałem fabułę dalej trzymał w napięciu. Dobrze było zobaczyć to co do tej pory musiałem sobie wyobrażać. Parę wątków się rozminęło z książkową wersją, ale tak czy siak polecam. Aha, warto sobie to zobazcyć w cyfrowej jakości, mnie ona rozwaliła w kinie. (byłem w piątek o 00:01:)

Odnośnik do komentarza

Ksiązki nie czytałam a film już obejrzałam i niestety stwierdzam że jest słaby. Nie trzyma tak samo w napięciu jak Kod L.... a szkoda bo po trailerach mozna by sie spodziewac cudów niewidów, walki demonów z aniołami. Zmarnowany potęcjał albo świetnie zrobione fałszywe trailery. Tak samo jak w przypadku Grindhouse, wystarczy przypomnieć sobie forumową podniete filmem "Machete" ktory podobnie jak "Werewolf women of SS" nigdy nie powstal.

 

Ale sie rozpędziłam pisze o pier.dolach, wracając do tematu to miał być jak to faceci piszą "rozpi.zdziel i totalna masakra" a wyszlo kino na pograniczu szpiegowskie nawet nie trzymające w napięciu. Przynajmniej ja sie wynudziłam strasznie :cierpienie:

 

5/10 :closedeyes:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaczne od tego, że nie czytałem książki więc "Anioły i demony" oceniam tylko jako film, nie adaptacje.

I w przeciwieństwie do większości opini, nie spodobał mi się.

 

Akcja polega praktycznie na podążaniu od jednej świątyni do drugiej. Ale nie to odrzuca w filmie.

Zakończenie to szczyt wszystkiego!

Można je zaliczyć do jednego z najbardiej gó.wnianych w historii kina. Zupełnie nie pasuje do reszty filmu.

Motyw z bohaterskim księdzem- spadochroniarzem, ktory chwile później ma zostać papieżem, a dwie chwile potem okazuje się głównym złym, rozwala.

Spodziewałem się, że na koniec Tom Hanks zostanie papieżem, w podzięce za zasługi. Idealnie pasowałoby to do zakończenia.

 

Ogólnie bardzo średnio. 4/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Musze sie zgodzic z negatywnymi opieniami e-kolegow na forum. Film slaby, ksiazka pewnie lepsza (niesluchalem jej jeszcze :)). W porowaniu do Kodu to on wydawal mi sie ciekawszy i lepszy (pierw audiobook, potem film) a sam film jako adaptacje uwazam za dobra - podobne mialem wyobrazenia jak czytalem aka sluchalem :). Tutaj takie nudy, zagadka, rozwiazanie, zmiana lokalizacji, ale juz za pozno, i tak w kolko do ostatniego kolesia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.