Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie "zdążyli na czas"? Serial jest już w całości nakręcony.

 

Chodzi o jakieś zobowiązania telewizyjne. Finał ma być dla ABC dużym wydarzeniem, na które trzeba wygospodarować odpowiedni czas. Żeby finał był 23 maja, w którymś momencie musi być przerwa. Widocznie twórcy uznali, że najlepiej będzie umieścić ją akurat w tym momencie. Albo telewizja tak uznała.

Odnośnik do komentarza
\Serial jest już w całości nakręcony

Jeszcze nie, obecnie kręcą 17 odcinek z 18. Zdjęcia skończą się dopiero pod koniec kwietnia.

 

Przerwa jest spowodowana zapewne tym że maj jest w USA najważniejszym miesiącem dla telewizji- reklamodawcy dają najwięcej za reklamy dlatego ABC wolało wyemitować podobno piekielnie dobry 14 odcinek w maju :)

Odnośnik do komentarza

No, faktycznie. Damon Lindelof napisał na Twitterze, że finał jest gotowy, ale jak znalazłem w sieci, chodzi tylko o scenariusz. Cytat z tego tygodnia: "finał już kręcimy". Ale jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia.

 

W ogóle, jak już gadamy o aktorach "Lost", to widziałem ostatnio wywiad z Nestorem Carbonellem (Richard). Koleś zapytany o swoje oczy powiedział, że wcale ich nie maluje - przeciwnie, w "Lost" charakteryzatorzy malują mu oczy tak, żeby były mniej wyraziste. Dodał, że w dzieciństwie inne dzieci się z niego śmiały ze względu na ten specyficzny wygląd. Biedaczek.

Odnośnik do komentarza
Twórcy nie mogą pisać co odcinek czegoś niesamowitego. Czemu? Bo nie potrafią. Nie są najlepszymi scenarzystami świata.

el o el, roz(pipi)alo mnie to

 

Popatrzcie na ostatnie serie innych świetnych seriali. Rodzina Soprano? The Wire? Oz? Przyjaciele? Sześć Stóp Pod Ziemią? Czy u nich każdy odcinek był genialny w ostatnich sezonach? Choć są to seriale często uznawane za lepsze od Losta, to jakoś ostatnie odcinki często nie wybijały się jakością. Przypomnijcie sobie jak oglądaliście 2 sezon Losta

 

Oglądałem Przyjaciół oraz SFU i muszę stwierdzic, ze faktycznie ostatnie odcinki nie byly brawurowe, ale za to finalowe epy byly mocarne. Jesli tak samo ma byc w przypadku LOST, to wszystkie odcinki przed finalem moga trzymac podobny poziom do tych wczesniejszych, byleby na koncu bylo pier.dolniecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...