Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

To był najlepszy odcinek ever. A na pewno w tym sezonie. Nie jakieś desmondy, nie richardy, Hugo rządzi. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń i to właśnie jest potęgą tego odcinka i powrotem Lostów do najlepszej formuły. Mistrzowski scenariusz - ani sekundy nudy.

 

A wlasnie, jakos malo glownych postaci zginelo w 6 sezonie...mam nadzieje, ze koncowka serialu troche to zmieni. Chyba Sayid i Claire sa pierwsi do odstrzalu. Hurley przezyje na bank, jakos sobie nie wyobrazam by zginal.

haha. Wiedziałem że tak się w końcu zabawa dynamitem zatoczy koło. :P

 

ale ze ta Ilana zginie to bylo oczywiste (chociaz tak glupiej smierci sie nie spodziewalem). Mialem na mysli glownych bohaterow;]

 

 

-dziwi mnie, że jak rozwalili statek, to do zgliszczy zaraz nie podbił Locke z ekipa - musieli przecie coś słyszeć

Bez przesady.

Ja bym się raczej przyczepił do czego innego. W tym sezonie wycieczki po różnych punktach wyspy odbywają się jakby tam jakieś metro było. xD

 

ta umownosc w chadzaniu po wyspie jest irytujaca, ale juz sie przyzwyczailem. W innym przypadku mielibysmy 40 minutowe odcinki o tym, jak sie przedzieraja przez krzaki. No trudno;]

 

 

Podobala mi sie scena, w ktorej Locke gadal z Desmondem i pytal go czemu ten sie nie boi. Aktor dobrze ryjem pokazal sfrustrowanie dymka ta sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Już abstrahując od tego jaki ten odcinek był, to po jego obejrzeniu jestem na 100% pewien, że Bóg istnieje i mogę to ogłosić w stosownym temacie w hydeparku. Otóż oglądam z coraz większym obrzydzeniem i irytacją zakazany ryj Ilany i myślę sobie "Boże, spraw, żeby ją coś je/bnęło" i w następnej scenie <je/but> :potter:

Fajnie, tylko podobnie jak w przypadku Dogena i jego suczki nasuwa się jedno fundamentalne pytanie - co ona do kur/wy nędzy robiła w tym serialu ? Jaki był sens wprowadzania tej postaci, anyone ? ; /

 

A tak poza tym, to fajny odcinek z dwoma dobrymi wtf-ami, dziwnym trafem w obu w centrum uwagi Desmond. Pierwsza kwestia to wrzucenie do studni, czego póki co mój umysł nie ogarnia. Druga scena to chyba wiadomo - potrącenie Locka. Raz, że dobry motyw, a dwa ucieszyłem się, że wreszcie uświadomienie pasażera oceanic 815 o alternatywnej rzeczywistości będzie odbywać się inaczej, niż za sprawą wielkiej potęgi miłości i w ogóle kiss kiss.

 

Wątek Hugo i Libby szczerze mówiąc ani mnie ziębi ani grzeje. Uważałem ten motyw za mocno groteskowy w 3 sezonie i w sumie nic się nie zmieniło. ABC chyba zamieściło w kontrakcie klauzulę, że muszą się pojawić co najmniej dwa odcinki pocieszające ludzkie tuczniki, że niby mają szansę zaruchać :geek:

 

Wyjaśnienie szeptów - to było słabe.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wszystko było słabe poza zakończeniem

 

 

To było mocne, jedno z lepszych. Nie wiem czy to wina tego, że ostatnie clifhengery to ryj desmonda i wyłaniający się niczym kapitan nemo Widmore, no ale i tak czułem sie pozamiatany.

Odnośnik do komentarza

IMO Lost od kilku odcinków wrócił do swojego najwyższego poziomu. Ogląda się to świetnie, od czasu urwania wątku świątyni coraz lepiej. Przede wszystkim czuć, że wydarzenia w alternatywnej rzeczywistości (i zarazem pewnie te na wyspie) zaczynają zmierzać ku czemuś naprawdę za(pipi)istemu. ;)

 

BTW Oglądałem odcinek z siostrą i dziewczyną i dokładnie w momencie, w którym powiedziałem "mogłaby ta Ilana wylecieć w powietrze" nastąpił wybuch.

 

Śmiechu było co niemiara. ;p

Odnośnik do komentarza

Świetny odcinek. Po prostu powrót do lostowej przeszłości. Cwaniaczek Desmond gania po różnych rzeczywistościach, Flocke strzela miny, mówi "Hello, ..." i narzuca klimat, do tego akcje, które wprawiają w osłupienie. Podoba mnie się to !

 

Finał zrobi z moszny kaptur, ja to wiem - Desmond mi powiedział !111111!11!11

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się pierwsze oceny finału!

 

 

trzeba zaznaczyć, że informatorzy widzieli tylko FRAGMENTY scenariusza do 17/18 i na tej podstawie oceniali:

 

 

 

źródło 1: 9,5

źródło 2: 9,7

źródło 3: 9,8

źródło 4: 8,5

Razem: 9,4

 

 

+ trailer do 6x13

 

Co za psychodela :F najdziwniejsze promo losta jakie widziałem.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

To ja mam lepszy spoiler (pipi)a. Przypadkiem go przeczytalem i zeby samym nie byc w tym cierpieniu to napisze go tutaj (moze ktos sie skusi) Nie jest jakis mega, ale przeczytalem go w zrodle gdzie napisali ze faradaj zginie z reki matki :/:

 

Podobno Sun ginie w 14 odcinku

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja mam lepszy spoiler (pipi). Przypadkiem go przeczytalem i zeby samym nie byc w tym cierpieniu to napisze go tutaj (moze ktos sie skusi) Nie jest jakis mega, ale przeczytalem go w zrodle gdzie napisali ze faradaj zginie z reki matki :/:

 

Podobno Sun ginie w 14 odcinku

 

 

łał, zacytowałem ten post a w edycji spoiler był odsłonięty... i przeczytałem. Super. Dzięki. Zrobiłeś to samo co rok temu przy Faraday'u. Masz z tego jakąś przyjemność :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...