Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy twórcy planowali coś takiego czy wiedzą dokładnie co robią. Wiem za to, że poszli dobrą drogą. Nie są w stanie wszystkiego wyjaśnić, możliwe, że nawet nie mieliby sensownego pomysłu. Jednak takie rzucenie światła bez zbytniej natarczywości z ich strony mi pasuje. Nigdy nie liczyłem na rozwiązanie zagadek, bardziej liczył się klimat i losy bohaterów. Chociaż przez te 6 lat bywało z tym różnie ostatecznie mogę powiedzieć, że serial nigdy nie sięgną poziomu totalnej żenady co sobie cenię.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dzis byl final Supernatural i jeden z bohaterow mial dobra kwestie, pasuje do lostow imo ;p

 

Zakończenia są trudne.

Każda małpa ze spierzchniętym tyłkiem|/i klawiaturą może napisać początek,

ale zakończenia to inna para kaloszy.

Próbujesz zakończyć każdy wątek,

ale nigdy ci się to nie uda.

Fani zawsze będą narzekać.

Zawsze będą jakieś dziury.

I skoro to zakończenie,|/musi ono finalizować pewne sprawy.

Mówię wam,|/to naprawdę masakryczna rzecz.

Odnośnik do komentarza

Nie wyjaśniom tego, kto zbudował posąg. Nie wyjaśniom...NIE WYJAŚNIOM?!

To ja oglądałem 4 sezony tego serialu, żeby pod koniec 2 cepy w wywiadzie powiedziały, ze nie wyjaśniom?!

 

Czyli juz wiem jaka jest recepta na stworzenie genialnej fabuły do serialu - nawrzucac wszystkiego po troche, byleby nie trzymalo sie kupy, ludzie i tak beda kminic na forach godzinami o co chodzi, a na koncu tworcy pokaża im gigantycznego fakolca. Rownie dobrze mogli wpieprzyc motyw z malpami ujeżdzającymi jednorożce, jaskinię trolla i tamę złych bobrów.

 

 

 

Son, I'm disappoint.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Chyba nie zrozumiałem żartu. Na tym forum spędzam mniej czasu, stąd moja znajomość użytkowników jest na niskim poziomie.

 

To przynajmniej nie czepiaj się na siłę.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nGHLrG6hTKI&feature=player_embedded

 

To promo ma lepsze efekty niż cały serial... Ciekawie zrobiony, nie ma tam spoilerów.

 

Jeśli Jacob w jakiś sposób odradza się jak feniks z popiołów to myślę, że możemy zobaczyć jego konfrontację z Ezawem w finale. Nie mam na myśli walki wręcz lecz coś bardziej finezyjnego.

Odnośnik do komentarza

Trailer już tu był.

 

W USA było spotkanie aktorów (dwudziestka ich), twórców i reżyserów z fanami i pokazano 16 odcinek i teraz wszędzie są spoilery oraz recapy. Ja przeczytałem jedną opinię, że to jeden z lepszych epów <ok>

 

 

damon_lindelof_20091018a_normal.jpg DamonLindelof The event tonight was just ridiculous. Lost Fans just rock my world. Bliss.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

To trochę spoiler, bo teraz wiadomo, że wróci w finale. Oh well.

 

A ja sobie oglądałem jakiś filmik na yt i zobaczyłem Benka który przekręca koło.. Iii, kurde, przecież tam był mróz, lód i te sprawy... WTF?

 

Matka jacoba i Ezawa mówiła, ze to źrodło ciepła i światła, moze to źródło wskutek jakichs wydarzeń osłabło i nie generuje juz tyle ciepła.

Jak wiemy, jeszcze w siedemdziesiąts, gdy dharma prowadziła odwierty było tam ciepło, więc to pewnie ich sprawka.

Odnośnik do komentarza

Powiedzieliście kiedyś, że gdy dowiemy się kim są Adam i Ewa to uświadomimy sobie że od początku planowaliście niektóre wątki związane z mitologią. W odcinku ?House of the Rising Sun? Jack stwierdził, że ubrania szkieletów nie mają więcej niż 50 lat. Chyba źle to sobie wykalkulował?

 

CC: Jack się nie zna

 

DL: On nie jest antropologiem. Trzeba by było zapytać ekspertów z serialu ?Kości?.

 

CC: Albo Charlotte. Ona też jest antropologiem.

 

DL: Mogę rzucić jeszcze jedno wyjaśnienie. Jacob i jego matka sami zrobili te ubrania. Świetnie im to szło i dlatego Jack pomyślał, że te urania mają około 50 lat, a tak naprawdę były tam od wieków.

 

CC: Albo materiały były zaczarowane. Widzisz ile teorii?

Wciskają wszystkim nieziemski kit. Jaką funkcję miałyby błędne założenia Jacka? Nie znam się ale ubrania po tak długim czasie uległyby chyba rozpadowi

Zresztą każdy widział jak ubierali się MIB i jego matka. To NIE był ubiór sprzed 50 lat.

 

Nie wiem jak ludziom może się podobać nawpierdalanie różnych wątków, symboli i odniesień bez ładu i składu. Jeżeli twórcy nie dopasowali do wszystkiego JAKIEJŚ odpowiedzi to jaki był sens w dyskusji tutaj na temat wszystkich wątków? Ja bym chciał skonfrontować wszystko nad czym toczyły się dyskusje z tym jak się potoczy serial.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Congratulations on pulling off an amazing show.

 

Don?t tell anyone ? but when ?Star Wars? first came out, I didn?t know where it was going either. The trick is to pretend you?ve planned the whole thing out in advance. Throw in some father issues and references to other stories ? let?s call them homages ? and you?ve got a series.

 

In six seasons, you?ve managed to span both time and space, and I don?t think I?m alone in saying that I never saw what was around the corner. Now that it?s all coming to an end, it?s impressive to see how much was planned out in advance and how neatly you?ve wrapped up everything. You?ve created something really special. I?m sad that the series is ending, but I look forward to seeing what you two are going to do next.

 

 

 

 

 

ouu shit... george lucas wyslal list do twórców losta ;o niezla jazda.

 

 

Odnośnik do komentarza

Powtórzyłem sobie przed chwilą pilota i aż mnie ciarki przeszły, gdy po raz pierwszy Dym dał o sobie znać :rolleyes:

 

Ciekawe czy kiedyś (powiedzmy za 10-15 lat) doczekamy się pełnometrażowego filmu poprzedzającego/reinterpretującego wątki z serialu (vide Star Trek).

 

Poza tym jaram się sceną z ostatniego epa, kiedy MiB i Jacob rozmawiają przy studni - gra aktorska tego pierwszego mnie zachwyca. Fajnie byłoby, gdyby pojawił się Hurleyowi jako duch i w jakiś sposób pomógł powstrzymać Dym. Byłoby co najmniej wzruszająco :D

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...